Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy ja dobrze rozumiem, że ludzie wkurzeni na bezczynność władz samorządowych i państwowych rozcięli ogrodzenie, weszli, zabrali wszystkie psy z patologicznego schroniska, po czym nasz Premier wjechał cały na biało i ogłosił, że zamknięto już de facto puste schronisko?
Społeczeństwo dzisiaj ośmieszyło cały aparat państwowy i brawa dla ludzi!
1
Najważniejsze, że w ostatniej kolejce jest PSG - Newcastle. "8" na wyciągnięcie ręki.
0
@macio_944 mówimy o kampanii wyborczej i tak - moim zdaniem pokazywali się wtedy jako ci mniej skrajni.
4
@macio_944 czemu tak wiele osób nie może zrozumieć, że ludzie nie lubią skrajności - ani tych lewicowych, a nie tych prawicowych i próbują wybrać jak najbardziej "normalnego" kandydata. Porażki Trzaskowskiego czy Harris były spowodowane tym, że całym sobą reprezentowali lewicę - co było odpychające dla elektoratu. Biden wygrał z Trumpem w 2020, bo taki właśnie się wydawał (centrowy). Dlatego też Sikorski na 100% by wygrał wybory, a Trzaskowski musiał przegrać...lewica zamiast narzekać na wyborców powinna spojrzeć na siebie i wystawiać wreszcie normalnych, centrowych kandydatów, którzy będą naturalnym wyborem, bez nakładki z LGBT, aborcją na życzenie, sprowadzaniem migrantów i ich sponsorowaniem przez resztę społeczeństwa itd.
15
Najważniejsza część wywiadu Flicka "To dobry zespół, życzę im wszystkiego najlepszego na ten sezon, może za rok zobaczymy się ponownie w LaLidze."
Wiem, że ma kontrakt do 2027, ale mimo wszystko fajnie, że podświadomie nie myśli na razie o odejściu ;)
0
Stosując nomenklaturę tenisową, to Tomasiak będzie rozstawiony z nr 5 podczas konkursu PŚ w Zakopanem. Nie przyjeżdżają Kobayashi, Nikaido, Raimund, Tschofening, Hoffmann i Kraft...a więc z TOP10 będą tylko Domen, Lanisek, Hoerl i Embacher.
Spora szansa na dobry wynik w konkursie indywidualnym, a co lepsze, duża szansa na zimowe podium w konkursie duetów, bo "na papierze" Polacy będą walczyć o 3 miejsce z Norwegami, Niemcy i Japonia nie będą się liczyć, a Austria i Słowenia raczej poza zasięgiem. Fajnie, jakby Kamil w ostatnim sezonie kariery zaliczył podium, chociaż w tym duecie.
2
@Starrk @esem91 raczej zwracam uwagę na to, że po prostu mają nudnych gości, prowadzących. Wiedza, doświadczenie i warsztat to za mało, żeby zdobyć i utrzymać widza - liczy się też forma przekazu. Ci co słuchają np. dużo audiobooków sami dobrze wiedzą, jak bardzo na plus może dodać lektor, jak również oczywiście na minus i obiektywnie często gorszę książkę lepiej się słucha, niż lepszą z uwagi na ten aspekt wokalny.
0
Śmiesznie to wygląda w ostatnim czasie, jak rynek weryfikuje zainteresowanie medialne.
Rymanowski robi rozmowę Bosak - Bartosiak i w 2 dni robi 700k wyświetleń, podczas gdy Stanowski nadal promuje tych swoich nudziarzy i np. Morawiecki - Rose sprzed 2 dni robi 63k wyświetleń, a ich ostatnie nudne (cały format) "Ground Zero" ledwie 29k.
0
W zakresie sportu, to tak szczerze, to Trumpowi się trochę poszczęściło z tym, że przegrał w 2020 i wygrał w 2024...dzięki temu teraz występuje w roli "gospodarza" Mundialu 2026, a także prawdopodobnie zapali znicz olimpijski podczas igrzysk w LA w 2028 ;)
2
@Kgorecki2500 gdyby to było takie proste, to już by po prostu to zrobił.
1
@Criss18Barca jakbyśmy zaoferowali prowizję na zasadzie, że za 70/80% tych pieniędzy kupimy broń lub inne towary produkowane w USA, to zaskakująco mógłby lobbować na naszą rzecz.
0
Trump właśnie zapowiedział quasi-okupację Wenezueli? :)
1
@mmaciass polecam jak zawsze materiał GTBT częściowo w tym temacie
2
Mamy dzisiaj moment w historii, kiedy okazało się, że JEDYNYM elementem gwarantującym niepodległość państwa jest broń atomowa. Gdyby Ukraina takową miała, to by Federacja Rosyjska ich nie zaatakowała. Gdyby Republika Chińska (Tajwan) miał takową broń, to by się nie musiała w ogóle przejmować potencjalną agresją ze strony ChRL.
Myślę, że jest to pewne, iż w najbliższych latach dojdzie do szerokiej proliferacji broni atomowej, bo cały świat widzi co się dzieje i wiele państw z pewnością w ukryciu zaczęło lub zaczyna prowadzenie własnych programów atomowych. Efekty będą za parę lat. Nikt oczywiście oficjalnie tego nie ogłosi że zaczyna, bo w czasie prowadzenia programu państwo jest najbardziej podatne na ataki. Tutaj raczej będzie się oficjalnie ogłaszać, że już się to posiada, razem ze środkami przenoszenia. Realnie 20 głowic dla państwa jest wystarczających dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa.
Najsmutniejsze w tym jest to, że chyba wszyscy jesteśmy przekonani, że naszego państwa politycznie, organizacyjnie i strukturalnie nie stać na przeprowadzenie takiego programu (bo finansowo to nie problem), który wobec negatywnej demografii i zwiększonych potrzeb bezpieczeństwa powinien być oczywistym rozwiązaniem naszej sytuacji geopolitycznej.
1
@urbipl Mogę się mylić, ale wozy transmisyjne raczej nie stoją na stanie u dealera, tylko raczej trzeba zamówić i poczekać parę miesięcy. Jeszcze niedawno ludzie na zwykłe nowe auta czekali 6-9 miesięcy.
0
@Kgorecki2500 a Hawkeye’a oglądałeś? Moim zdaniem super serial na święta do oglądania, bo w pozostałym okresie jest taki sobie.
2
@marcin62 @Kgorecki2500 wprowadzili moim zdaniem parę spoko postaci po Endgame: Shang-Chi, Yelena Belova, Kate Bishop, Kamala Khan, Agatha Harkness. Było świetne zwieńczenie Guardians of the Galaxy, a także super Thunderbolts.
Problem Marvela mniej polega na tym, że produkcje są czasem złej jakości, a bardziej na tym, że jest wprowadzanych zbyt wiele postaci na zbyt mało tworzonych produkcji.
Kiedyś miałeś film z członkami Avengers średnio co ok. 2 lata, dało się "zżyć" z nimi, a potem z innymi emocjami śledziłeś ich dalsze losy. Sukces Marvela to było paradoksalnie budowanie postaci, nawet jeżeli czasem małą rolą, to regularnie dokładanie kolejnych elementów dawało świetny efekt...w 2026 minie np. 5 lat od filmu Shang-Chi czy Eternals, gdzie od tego czasu tych postaci nie widzieliśmy w kanonie i powiedzmy sobie szczerze, większość zapomniała o tych postaciach i ma je już w dupie.
17
InPost to jednak robi robotę na święta. 13:50 i 7 przesyłek zamówionych w niedzielę wieczorem jest już w paczkomacie. Dziękuje Panie Brzoska.
5
Veiga nie powinien schodzić do szatni, tylko od razu powinno się go przetransportować do pobliskiego zoo albo na safari.
0
@czarny20 z Belgii też. A wcześniej palacza (Mathieu), który był przy nich okazem zdrowia xD
0
@OskP męczący się real to bardzo relaksujący widok.
0
@BorzyKrzys oglądasz? jak Yildiz?
0
@Xxxbarca4ever moda.
0
ten Husajn czy Cubarsi na ten moment jest lepszy waszym zdaniem?
1
@Lionel_Messi10 pójdzie do Monaco/Marsylii albo Galatasaray/Fenerbahce.
0
@michal26 za pół roku odchodzi po wygaśnięciu kontraktu.
3
@blakkudium pewnie dostał info, że ma zagrać w pierwszym składzie.
0
jakaś zrzutka na buty dla Alexisa? bo chyba w halówkach dzisiaj gra.
0
@urbipl kobiet na świecie jest więcej niż mężczyzn, wystarczy jakby kobiety oglądały kobiety i już te wynagrodzenia byłyby zbliżone.
1
@elplacek44 jak tam nic nie mam do Araujo, bo jest przecież na BEZPŁATNYM urlopie, prawda?