5

Dlaczego Tusk dziś tak cicho siedzi?


0

@Encore Nie wiem, wiem kto zaliczył asystę do Joao Nevesa

0

@Encore No ale dlaczego Bruno Magic nie gra najlepszy gracz premier league, a moze i zlota pilka?

0

@Encore Dlaczego Bruno nie gra?

0

Po roku walenia w ciula w Newcastle w końcu odpalił :D

3

Oyarzabal z Ronaldo mogą sobie podać dłoń xD

5

@Spider_Man On sam 90% czasu stoi za linią obrony xD

1

Znowu mecz o 1:00 będzie musiał ratować postronnego kibica, bo że Anglia zagra padlinę jest bardziej niż pewne

3

@Dieselzor A co ma robić w wieku 41 lat xD Trener jest winny

5

Haha, ludzie zaskoczeni, że Silva robi taki faul, ten młot boiskowy od wielu lat w City odwala krzywe akcje

0

@Herato Wissa obecnie

3

Z takim wsparciem musi błyszczeć na mundialu


2

Joao Neves to sobie lubi ze łba strzelić ostatnio

3

Nawet Materazzim nie był tak zdruzgotany co swoim synem


2

@mmaciass Akurat u afrykańczyków wesela spoko wyglądają

3

Już bym na ślubie pary gejów wolał wylądować


0

@szymonekk Gracze Portugalii się nie poddadzą


1

Wizualizacja gry grzmota przeciwko Kongo


6

@mordini123 Szybko poszło

0

@VegetaPolska Się zagrzałeś jak na myśl o złapaniu za ramiączko kobiety

18

Trochę zmienił się Valderrama


0

@Faro Co z tego skoro już w MLS bez takiej intensywności grania doznaje bardzo dużo urazów, których nie doświadczał przez całą karierę, dobrą decyzję dla siebie podjął.
Jestem w 100% przekonany, że gdyby został w Europie, to dziś byśmy go na mundialu nie oglądali.

24

@Faro Co innego grać 50 meczów w sezonie na 110%, a co innego w MLS na 30% przed mundialem przygotowując się do tej imprezy

0

@Encore Widziałem jego ostatnie mecze i bym grosza nie postawił na to, tym bardziej na wybieganą drużynę z Kongo, już pamiętam jeden popisowy mundial Portugalii w upałach i co tam Czeladnik zagrał

0

@Azi No i spoko, ale jak ktoś odczuwa przesadne podniecenie na widok Tesli za 150k, która przejedzie zimą z ogrzewaniem 300 km i bulić będzie na stacji więcej niż za paliwo, do tego czekając na ładowanie jej, to mnie śmiech ogarnia.

5

@draxidox Piękne, dla elektropedzi

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tylko go zachęciła, typowy Moutet @Encore @FcPortoFan1999 @mekston @takisobiektos


1

@Votrox7 Francja w drugiej połowie się bawiła z Senegalem.

1

@zadafcb Przy 3 karnych dla Portugalii (jednego nie trafi)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?