Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dlaczego Tusk dziś tak cicho siedzi?
0
@Encore Nie wiem, wiem kto zaliczył asystę do Joao Nevesa
0
@Encore No ale dlaczego Bruno Magic nie gra najlepszy gracz premier league, a moze i zlota pilka?
0
@Encore Dlaczego Bruno nie gra?
0
Po roku walenia w ciula w Newcastle w końcu odpalił :D
3
Oyarzabal z Ronaldo mogą sobie podać dłoń xD
5
@Spider_Man On sam 90% czasu stoi za linią obrony xD
1
Znowu mecz o 1:00 będzie musiał ratować postronnego kibica, bo że Anglia zagra padlinę jest bardziej niż pewne
3
@Dieselzor A co ma robić w wieku 41 lat xD Trener jest winny
5
Haha, ludzie zaskoczeni, że Silva robi taki faul, ten młot boiskowy od wielu lat w City odwala krzywe akcje
0
@Herato Wissa obecnie
3
Z takim wsparciem musi błyszczeć na mundialu
2
Joao Neves to sobie lubi ze łba strzelić ostatnio
3
Nawet Materazzim nie był tak zdruzgotany co swoim synem
2
@mmaciass Akurat u afrykańczyków wesela spoko wyglądają
3
Już bym na ślubie pary gejów wolał wylądować
0
@szymonekk Gracze Portugalii się nie poddadzą
1
Wizualizacja gry grzmota przeciwko Kongo
6
@mordini123 Szybko poszło
0
@VegetaPolska Się zagrzałeś jak na myśl o złapaniu za ramiączko kobiety
18
Trochę zmienił się Valderrama
0
@Faro Co z tego skoro już w MLS bez takiej intensywności grania doznaje bardzo dużo urazów, których nie doświadczał przez całą karierę, dobrą decyzję dla siebie podjął.
Jestem w 100% przekonany, że gdyby został w Europie, to dziś byśmy go na mundialu nie oglądali.
24
@Faro Co innego grać 50 meczów w sezonie na 110%, a co innego w MLS na 30% przed mundialem przygotowując się do tej imprezy
0
@Encore Widziałem jego ostatnie mecze i bym grosza nie postawił na to, tym bardziej na wybieganą drużynę z Kongo, już pamiętam jeden popisowy mundial Portugalii w upałach i co tam Czeladnik zagrał
0
@Azi No i spoko, ale jak ktoś odczuwa przesadne podniecenie na widok Tesli za 150k, która przejedzie zimą z ogrzewaniem 300 km i bulić będzie na stacji więcej niż za paliwo, do tego czekając na ładowanie jej, to mnie śmiech ogarnia.
5
@draxidox Piękne, dla elektropedzi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tylko go zachęciła, typowy Moutet @Encore @FcPortoFan1999 @mekston @takisobiektos
1
@Votrox7 Francja w drugiej połowie się bawiła z Senegalem.
1
@zadafcb Przy 3 karnych dla Portugalii (jednego nie trafi)