Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@martusiaaaa Że ona do jego kwitu? Zgadzam się.
3
@Pedri16Future Zszedł drewniak Nunez i piłeczka chodzi
7
"Za każdym razem, gdy skupiają się na Ennerze Valenci, przypominam sobie, jak udawał kontuzje żeby zabrała go karetka, bo czekała na niego policja za nie płacanie alimentów na syna"
5
To niezły Nunez i Urugwaj @Frimpong
11
Buja hymn Ekwadoru
3
Pokolenie Z
0
@July_6_BcN Daję Ci szansę, tylko weź coś z przyjemnym kursem złóż :)
0
@July_6_BcN Miałbym chociaż na kogo winę zgonić
4
@Frimpong słaby ten pewniaczek ze strzałem Salaha
1
@APTAPT Tak, po tym co odwalał z gryzieniem rywali i zawieszeniem na koncie na bank
1
@July_6_BcN To daj jakieś pewniaczki, może akurat da
0
@Katalończyk 99 Mi nie przeszkadzają akurat
1
Romelu Maradona
1
@Encore Nie cierpię tego dzbana
0
Zobaczymy ile setek da radę zmarnować w pół godziny
3
@Katalończyk 99 Dla Argentyny?
3
Wszyscy wiedzieli co Marmoush zrobi tylko nie obrońca Belgii xD
0
@RoberDzik I dobrze, im szybciej wylecą europejskie drużyny (poza Norwegami) tym lepiej
5
@betonito Czemu gra Gavi, który w sezonie klubowym zagrał 12 meczów i w tym spotkaniu poza 10 stratami nic nie zrobił?
1
Lakaka rozgrzewaj się
3
@domin1515 Zaraz się rozkręci
0
@Frimpong Wygląda to beznadziejnie, byle wystawić wszystkich najlepszych i niech się dzieje
1
@Who_you_mam Bardzo dobry, zapewnił mistrzostwo Arsenalowi
0
Ciekawe jaki plan miał na mecz trener wystawiając Trossarda na PS, który sobie biega w środku polu, albo całkiem podwaja lewą stronę i prawa nie istnieje xD
5
@MsBarca Ktoś kto będzie czołowym strzelcem w każdej lidze w najbliższych latach
0
Mówiłem, że mecz poważnych drużyn
2
@majkiii Oczywiście, oby w Arsenalu skończył.
6
Jestem Mikel Oyarzabal i moge zrobić sprint z predkością powyżei 10 km/h
Hiszpański twitter odda jak brazylijski
6
Pośmiali się z Artety kibicując drużynie która remisuje z bezludnymi wyspami i okej. Na szczęście za chwilę mecz poważnych drużyn.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika