3

@Frimpong I przypomniał o złotych czasach Ferrari

0

Tęskniłem za tymi odpałami Xhaki

4

@GeneralXavi Tylko jeśli Barca paragon zachowała

1

@PatrychoO Ksywa polski młot nie wzięła się znikąd

0

@Popitek12 Dycha to leży na ulicy w Sosnowcu Popito

0

@barcelonaLM Kto by nie kochał po tym klipie


2

Iga Świątek w związku z Tsitsipasem, co myślisz @FcPortoFan1999 wyniki porównywalne osiągają, starzy Greka vs Daria, to by było coś

0

@Lionel_Messi10 Za takie życzenia to chyba tak z 10 mln więcej do transferu można dorzucić, 160 mln uczciwa cena

0

Człowiek się wykąpał, poszedł do sklepu i znowu mokry, grunt że achillesa nikt nie zerwał dziś


2

@July_6_BcN Wysłałaś? Amator, mi za robienie zdjęć sportowych dziewczynkom i dziewczynom jeszcze płacą

3

@July_6_BcN Od gier i zabaw jest @VegetaPolska, ja zacieśniam naszą znajomość

3

@July_6_BcN No i znudziło Ci się oddychanie prostym nosem...

9

@MessiForeverTheBest A więc jednak Niemiec


24

Przy 32 stopniach dźwiganie skrzynki piwa z InterMarche do domu, czuję się jak stary egipski niewolnik, który targa kamienie na piramide

0

@ACMaldini3 U mnie dziś 16 zapisanych, także nawet po jednym na zmianę jest

0

@July_6_BcN Mi nie przeszkadzacie, o ile nie muszę z kilkoma nieznajomymi jednocześnie pracować

1

@Luciano99 Odniosłem się do kwestii zdrowotnych skoro pisze o anoreksji. Jeden będzie wyglądał normalnie, a inny przy tej wadze z większymi udami i łydkami może wyglądać jak wieszak. Gordon też wygląda normalnie, bo ma chude nogi

0

@July_6_BcN Nawet moja siostrzenica, by w to nie uwierzyła :P

0

@PIWOSZ89 To niezła anoreksja ze wskaźnikiem BMI niemal po środku xD

0

@July_6_BcN Typowe kobiety, Bogu ducha winnego faceta chcą do nerwicy doprowadzić, byle miały trochę rozrywki

2

@PIWOSZ89 Nie ma co budować, od 10 lat ważę niemal tyle samo co zawsze 70 kg/184cm

0

@July_6_BcN Baba na babę, it's over

0

@michaleu On na autobus miejski ze szkoły piątaka nie ma, a wy łykacie jakieś Houston

0

@PatrykBarca Bez niego z grupy na tym Euro, by nie wyszli

1

@LAMC_10 Ona jest głupsza od niego, Gala czasem rozbawi czymś nietuzinkowym


8

Reakcja @Popitek12 na drugiego gola Ronaldo


0

@July_6_BcN Urlop w lipcu jest dla kierowniczki i Anetki, dla Pani Juleczko są nadgodziny

0

@July_6_BcN Jestem w takiej sytuacji i przez dwa dni nie będę wychodził z wody pijąc drinka patrząc na was umierających i przerażonych

2

@PatrykBarca Euro też ciężko. Fakty są takie, że przed Ronaldo Portugalia znaczyła tyle co Polska.

0

@Encore Małe interesy z @Kessie kręciliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?