Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Frimpong I przypomniał o złotych czasach Ferrari
0
Tęskniłem za tymi odpałami Xhaki
4
@GeneralXavi Tylko jeśli Barca paragon zachowała
1
@PatrychoO Ksywa polski młot nie wzięła się znikąd
0
@Popitek12 Dycha to leży na ulicy w Sosnowcu Popito
0
@barcelonaLM Kto by nie kochał po tym klipie
2
Iga Świątek w związku z Tsitsipasem, co myślisz @FcPortoFan1999 wyniki porównywalne osiągają, starzy Greka vs Daria, to by było coś
0
@Lionel_Messi10 Za takie życzenia to chyba tak z 10 mln więcej do transferu można dorzucić, 160 mln uczciwa cena
0
Człowiek się wykąpał, poszedł do sklepu i znowu mokry, grunt że achillesa nikt nie zerwał dziś
2
@July_6_BcN Wysłałaś? Amator, mi za robienie zdjęć sportowych dziewczynkom i dziewczynom jeszcze płacą
3
@July_6_BcN Od gier i zabaw jest @VegetaPolska, ja zacieśniam naszą znajomość
3
@July_6_BcN No i znudziło Ci się oddychanie prostym nosem...
9
@MessiForeverTheBest A więc jednak Niemiec
24
Przy 32 stopniach dźwiganie skrzynki piwa z InterMarche do domu, czuję się jak stary egipski niewolnik, który targa kamienie na piramide
0
@ACMaldini3 U mnie dziś 16 zapisanych, także nawet po jednym na zmianę jest
0
@July_6_BcN Mi nie przeszkadzacie, o ile nie muszę z kilkoma nieznajomymi jednocześnie pracować
1
@Luciano99 Odniosłem się do kwestii zdrowotnych skoro pisze o anoreksji. Jeden będzie wyglądał normalnie, a inny przy tej wadze z większymi udami i łydkami może wyglądać jak wieszak. Gordon też wygląda normalnie, bo ma chude nogi
0
@July_6_BcN Nawet moja siostrzenica, by w to nie uwierzyła :P
0
@PIWOSZ89 To niezła anoreksja ze wskaźnikiem BMI niemal po środku xD
0
@July_6_BcN Typowe kobiety, Bogu ducha winnego faceta chcą do nerwicy doprowadzić, byle miały trochę rozrywki
2
@PIWOSZ89 Nie ma co budować, od 10 lat ważę niemal tyle samo co zawsze 70 kg/184cm
0
@July_6_BcN Baba na babę, it's over
0
@michaleu On na autobus miejski ze szkoły piątaka nie ma, a wy łykacie jakieś Houston
0
@PatrykBarca Bez niego z grupy na tym Euro, by nie wyszli
1
@LAMC_10 Ona jest głupsza od niego, Gala czasem rozbawi czymś nietuzinkowym
8
Reakcja @Popitek12 na drugiego gola Ronaldo
0
@July_6_BcN Urlop w lipcu jest dla kierowniczki i Anetki, dla Pani Juleczko są nadgodziny
0
@July_6_BcN Jestem w takiej sytuacji i przez dwa dni nie będę wychodził z wody pijąc drinka patrząc na was umierających i przerażonych
2
@PatrykBarca Euro też ciężko. Fakty są takie, że przed Ronaldo Portugalia znaczyła tyle co Polska.
0
@Encore Małe interesy z @Kessie kręciliśmy