Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Urlop w lipcu jest dla kierowniczki i Anetki, dla Pani Juleczko są nadgodziny
0
@July_6_BcN Jestem w takiej sytuacji i przez dwa dni nie będę wychodził z wody pijąc drinka patrząc na was umierających i przerażonych
2
@PatrykBarca Euro też ciężko. Fakty są takie, że przed Ronaldo Portugalia znaczyła tyle co Polska.
0
@Encore Małe interesy z @Kessie kręciliśmy
3
Pchamy "silne" reprezentacje żeby oglądalność się zgadzała w fazie pucharowej
1
@Transu96 Przypomnisz mi ile Portugalia się nawygrywała pucharów w całej historii przed karierą Ronaldo?
Bo z nim w składzie wygrali 3.
8
Cholera, zniszczyło mnie to, co za bolesna historia Yana Diomande
https://www.theplayerstribune.com/yan-diomande-soccer-bundesliga-rb-leipzig-ivory-coast
5
Saka asysta, Rice asysta, karny na Madueke, bez Arsenalu Anglia nie istnieje
0
Nosz jaka szkoda, strzelać Chorwacja! Zszedł Rice i środek już nie zdezorganizowany
2
@Popitek12 Czemu dopiero za 4 godziny?
1
Ale bym sobie pooglądal Rice'a z takim Zielińskim w reprezentacji Polski
3
Okradają z asyst Rice'a
2
@Popitek12 Dlaczego nie Madueke i Rice?
10
Siuuuuu
0
@FcPortoFan1999 Jak co, na żądanie
1
Akcja z gry, ja dupie
2
Rice > Pedri, tyle
0
Brawo Chorwacjo!!! Po Mbappe najładniejszy gol póki co
2
@heniusss Obraz mojej twarzy każdego poranka przed robotą w czasie mundialu
17
Na Haiti wystarczy
1
@daniel32778 Pamiętajmy jak przekręcili Danię po delfinie Sterlinga
0
Ale ten Gordon będzie chodził xD
0
@aspr1me Arteta mu nogi powykręcał po finale LM
2
Perisić w pierwszym składzie Chorwacji w 2026 roku, hit
1
Spokojnie i tak się wyłożą w fazie pucharowej
0
Cząstka z Tottenhamu w nim została i bardzo dobrze
0
Rice dośrodkowanie z rożnego, faul na Madueke i karny, Arsenal swoje na mundialu @Kessie
1
@Frimpong Boli piękny Declan Rice
2
Giga sraka ten mecz się zapowiada
1
@Popitek12 Czyli zakładasz, że Martinez pójdzie po rozum do głowy i CR7 usiądzie na ławce?