0

@July_6_BcN Urlop w lipcu jest dla kierowniczki i Anetki, dla Pani Juleczko są nadgodziny

0

@July_6_BcN Jestem w takiej sytuacji i przez dwa dni nie będę wychodził z wody pijąc drinka patrząc na was umierających i przerażonych

2

@PatrykBarca Euro też ciężko. Fakty są takie, że przed Ronaldo Portugalia znaczyła tyle co Polska.

0

@Encore Małe interesy z @Kessie kręciliśmy

3

Pchamy "silne" reprezentacje żeby oglądalność się zgadzała w fazie pucharowej


1

@Transu96 Przypomnisz mi ile Portugalia się nawygrywała pucharów w całej historii przed karierą Ronaldo?
Bo z nim w składzie wygrali 3.

8

Cholera, zniszczyło mnie to, co za bolesna historia Yana Diomande


https://www.theplayerstribune.com/yan-diomande-soccer-bundesliga-rb-leipzig-ivory-coast

5

Saka asysta, Rice asysta, karny na Madueke, bez Arsenalu Anglia nie istnieje

0

Nosz jaka szkoda, strzelać Chorwacja! Zszedł Rice i środek już nie zdezorganizowany

2

@Popitek12 Czemu dopiero za 4 godziny?

1

Ale bym sobie pooglądal Rice'a z takim Zielińskim w reprezentacji Polski

3

Okradają z asyst Rice'a

2

@Popitek12 Dlaczego nie Madueke i Rice?

10

Siuuuuu


0

@FcPortoFan1999 Jak co, na żądanie

1

Akcja z gry, ja dupie

2

Rice > Pedri, tyle

0

Brawo Chorwacjo!!! Po Mbappe najładniejszy gol póki co

2

@heniusss Obraz mojej twarzy każdego poranka przed robotą w czasie mundialu

17

Na Haiti wystarczy


1

@daniel32778 Pamiętajmy jak przekręcili Danię po delfinie Sterlinga

0

Ale ten Gordon będzie chodził xD

0

@aspr1me Arteta mu nogi powykręcał po finale LM

2

Perisić w pierwszym składzie Chorwacji w 2026 roku, hit

1

Spokojnie i tak się wyłożą w fazie pucharowej

0

Cząstka z Tottenhamu w nim została i bardzo dobrze

0

Rice dośrodkowanie z rożnego, faul na Madueke i karny, Arsenal swoje na mundialu @Kessie

1

@Frimpong Boli piękny Declan Rice

2

Giga sraka ten mecz się zapowiada

1

@Popitek12 Czyli zakładasz, że Martinez pójdzie po rozum do głowy i CR7 usiądzie na ławce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?