9

@MessiForeverTheBest A więc jednak Niemiec


24

Przy 32 stopniach dźwiganie skrzynki piwa z InterMarche do domu, czuję się jak stary egipski niewolnik, który targa kamienie na piramide

0

@ACMaldini3 U mnie dziś 16 zapisanych, także nawet po jednym na zmianę jest

0

@July_6_BcN Mi nie przeszkadzacie, o ile nie muszę z kilkoma nieznajomymi jednocześnie pracować

1

@Luciano99 Odniosłem się do kwestii zdrowotnych skoro pisze o anoreksji. Jeden będzie wyglądał normalnie, a inny przy tej wadze z większymi udami i łydkami może wyglądać jak wieszak. Gordon też wygląda normalnie, bo ma chude nogi

0

@July_6_BcN Nawet moja siostrzenica, by w to nie uwierzyła :P

0

@PIWOSZ89 To niezła anoreksja ze wskaźnikiem BMI niemal po środku xD

0

@July_6_BcN Typowe kobiety, Bogu ducha winnego faceta chcą do nerwicy doprowadzić, byle miały trochę rozrywki

2

@PIWOSZ89 Nie ma co budować, od 10 lat ważę niemal tyle samo co zawsze 70 kg/184cm

0

@July_6_BcN Baba na babę, it's over

0

@michaleu On na autobus miejski ze szkoły piątaka nie ma, a wy łykacie jakieś Houston

0

@PatrykBarca Bez niego z grupy na tym Euro, by nie wyszli

1

@LAMC_10 Ona jest głupsza od niego, Gala czasem rozbawi czymś nietuzinkowym


8

Reakcja @Popitek12 na drugiego gola Ronaldo


0

@July_6_BcN Urlop w lipcu jest dla kierowniczki i Anetki, dla Pani Juleczko są nadgodziny

0

@July_6_BcN Jestem w takiej sytuacji i przez dwa dni nie będę wychodził z wody pijąc drinka patrząc na was umierających i przerażonych

2

@PatrykBarca Euro też ciężko. Fakty są takie, że przed Ronaldo Portugalia znaczyła tyle co Polska.

0

@Encore Małe interesy z @Kessie kręciliśmy

3

Pchamy "silne" reprezentacje żeby oglądalność się zgadzała w fazie pucharowej


1

@Transu96 Przypomnisz mi ile Portugalia się nawygrywała pucharów w całej historii przed karierą Ronaldo?
Bo z nim w składzie wygrali 3.

8

Cholera, zniszczyło mnie to, co za bolesna historia Yana Diomande


https://www.theplayerstribune.com/yan-diomande-soccer-bundesliga-rb-leipzig-ivory-coast

5

Saka asysta, Rice asysta, karny na Madueke, bez Arsenalu Anglia nie istnieje

0

Nosz jaka szkoda, strzelać Chorwacja! Zszedł Rice i środek już nie zdezorganizowany

2

@Popitek12 Czemu dopiero za 4 godziny?

1

Ale bym sobie pooglądal Rice'a z takim Zielińskim w reprezentacji Polski

3

Okradają z asyst Rice'a

2

@Popitek12 Dlaczego nie Madueke i Rice?

10

Siuuuuu


0

@FcPortoFan1999 Jak co, na żądanie

1

Akcja z gry, ja dupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?