Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Mi nie przeszkadzają akurat
1
Romelu Maradona
1
@Encore Nie cierpię tego dzbana
0
Zobaczymy ile setek da radę zmarnować w pół godziny
3
@Katalończyk 99 Dla Argentyny?
3
Wszyscy wiedzieli co Marmoush zrobi tylko nie obrońca Belgii xD
0
@RoberDzik I dobrze, im szybciej wylecą europejskie drużyny (poza Norwegami) tym lepiej
5
@betonito Czemu gra Gavi, który w sezonie klubowym zagrał 12 meczów i w tym spotkaniu poza 10 stratami nic nie zrobił?
1
Lakaka rozgrzewaj się
3
@domin1515 Zaraz się rozkręci
0
@Frimpong Wygląda to beznadziejnie, byle wystawić wszystkich najlepszych i niech się dzieje
1
@Who_you_mam Bardzo dobry, zapewnił mistrzostwo Arsenalowi
0
Ciekawe jaki plan miał na mecz trener wystawiając Trossarda na PS, który sobie biega w środku polu, albo całkiem podwaja lewą stronę i prawa nie istnieje xD
5
@MsBarca Ktoś kto będzie czołowym strzelcem w każdej lidze w najbliższych latach
0
Mówiłem, że mecz poważnych drużyn
2
@majkiii Oczywiście, oby w Arsenalu skończył.
6
Jestem Mikel Oyarzabal i moge zrobić sprint z predkością powyżei 10 km/h
Hiszpański twitter odda jak brazylijski
6
Pośmiali się z Artety kibicując drużynie która remisuje z bezludnymi wyspami i okej. Na szczęście za chwilę mecz poważnych drużyn.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@sebasarna xD Nakładasz robiąc "X" na procesorze i tyle.
0
@July_6_BcN W takiej sytuacji opalisz się na czerwono, w najłagodniejszym wypadku Ci skóra zacznie schodzić i niewiele się zmieni xD Bladość pasuje do blond włosów
2
Najlepsza rola Goslinga w niepoprawnym politycznie filmie @Bolton @Kessie
https://www.filmweb.pl/film/Fanatyk-2001-32049
18
@lajcior @Kessie godzine film wybiera
0
@agaFCB Rusz tyłek, rozgrzejesz się
0
@Frimpong Niestety nie gram u nich, kiedyś próbowałem to miałem same problemy, a to ciągle coś z weryfikacją, z bonusami itp.
1
@agaFCB Nie ma lekko, może z 6 razy tylko w tym roku wyciągnąłem rower, a dziś tak jak wczoraj już bez szans na krótki rękaw było
0
@July_6_BcN Mam nadzieję, że Twój brak wiary się sprawdzi, bo nie mam ochoty w skwarze pracować
3
@Dari0G W celach oczywiście zachowania bezpieczeństwa żebym przypadkiem nie trafił na tego lekarza.
6
@gumaz Obrzydliwe, można namiary?
5
@Dari0G Wyzywanie na twitterze pomaga w regeneracji, wiem po sobie.