0

@!34RC3!_0N4 ja myslalem ze meczyk wchodzi bo w 80 minucie 1:0. Wchodzę w aplikacje i kupon w zakładce zakończone

0

@agaFCB ja do dziś żałuję, że nie jest Polakiem i nie gra dla naszej reprezentacji

9

Obawiać można się takiego piłkarza jak Messi, a nie zawodnika którego można powstrzymac przez zwykłą dyscyplinę w defensywie.

5

@Gaz Przeciez dokładnie to samo można napisać o Pedrim, Ter Stegenie, Busquetsie, Depayu, Albie i o każdym innym piłkarzu Barcelony. Mamy młodych, utalentowanych piłkarzy ale oni nie zrobią żadnego postępu z Koemanem ma ławce. Każdy kto ma oczy widzi słabą organizację w defensywie Barcelony i sposób w jaki Barcelona konstruuje ataki. Dobry trener jest kluczem do odpowiedniej gry poszczególnych piłkarzy w zespole.

0

@Rewolucja123 No tak się składa że Sergio jest defensywnym pomocnikiem i zapytałem jakie on ma argumenty aby tam grać skoro dla Ciebie Dejong nie ma żadnych argumentów aby występować na tej samej pozycji. Ciężko znaleźć więc żeby nie zespuc swojej idiotycznej narracji próbujesz się w nieudolny sposób wykręcić. Dejong lepiej grał na pozycji defensywnego pomocnika i kolega wyżej idealnie opisał dlaczego Dejong powinien występować właśnie na tej pozycji.

8

@DLFCB i pewnie miała rację

0

@Rewolucja123 a Busquets jakie ma argumenty aby grać na pivocie?

0

@Coutinho007 w trakcie przerwy miał wystarczająco dużo czasu na siłownię

0

@DaPidejpi w Ajaxie był kotem na pozycji defensywnego pomocnika i moim zdaniem tam powinno być jego miejsce. W ofensywie nie daje za wiele argumentów. Brakuje mu odpowiedniego uderzenia i prostopadłego podania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@DaPidejpi De Jong jest na tyle inteligentynym i uzdolnionym technicznie piłkarzem, że nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Odpowiedź sobie na pytanie, jaki topowy pomocnik wyglądałby dobrze w zespole Koemana? Sprzedaż De Jonga za 70 baniek byłaby bezsensownym ruchem, jeden z najlepszych piłkarzy Barcelony i prawdopodobnie przyszły następca Busquetsa.

1

@Comfortable_ porozmawiaj z nią, jeżeli nie nawiążesz dialogu to ją poprostu wyrzuć z domu

0

Tak w ogóle to Messi nie jest już piłkarzem Barcelony. Sklejacie akcje? Messi nie jest piłkarzem Barcelony, jak to brzmi po kilku miesiącach

7

@PatrychoO gdyby Leo grał w Barcy, Mundo na następny dzień pisałoby o zainteresownaniu Barcy Daviesem

5

@Michael24 Sanah Wydała 2 hity, męskie granie "i ciebie też". Jakieś reta, kiza i inni hiphopolowcy nie mają w tym roku podjazdu.

5

@kuz Bedoes z Lankiem mają komentować mecz jako dodatkowa opcja komentarza alternatywnego xD to już zamiast tego łaka mogliby wziąć Parisa platynova

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobrowik musiałeś nie anulować subskrypcji xD

16

Nie stawiajcie ligi Europy bo to jest pułapka. To buki wymyślili ligę Europy zaraz po lidze mistrzów. Wczoraj liga mistrzów dała zarobić 50 zł i nie ukrywam odbiło mi od hajsu, postawiłem dziś 10 zł między innymi na Romę a ta przegrywa już 3:1 z jakimś Bodo Glimtem (brzmi jak jakas firma budowlana)... Jaja normalnie

3

@arkasath na Bayern wyszedł Alba z gorączką mimo, że Balde był na ławce więc naprawdę będę w wielkim szoku jak młodzian wybiegnie od pierwszej minuty na Real

5

@arkasath Koemanowi brakuje jajek aby postawic na Balde od pierwszej minuty

0

Logicznym ruchem wydaje się być postawienie na nominalnego lewego obrońcę czyli Balde natomiast wiedząc, że Koeman nie wyciąga żadnych wniosków jestem pewien, że Albe zastąpi Dest, a prawa strona boiska zostanie pozbawiona zawodnika tworzącego choćby minimalna różnice. Kurs na Real bardzo dobry więc są jakieś pozytywy

0

@amanter 1.Ronaldo
2. Messi
3. Lewandowski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore szczęście sprzyja lepszym

2

@parpe @MesQueUnClub96 starcie jakich wiele na boisku. Napewno nie był to wylew, a niepotrzebny faul. Ta bramka to głównie zasługa samego Sane.

0

@Piotr,1985 ale po co mieliby wystawiać rezerowowy skład skoro ligę mają wygraną? XD

0

@Janiama u nas za Desta wszedłby Roberto. To są te detale

3

Prawdę mówiąc Barcelona na dzień dzisiejszy nie jest w stanie rywalizować pod względem fizycznym ani z Bayernem ani z Benfica przez 90 minut gry. O grze ofensywnej nawet nie wspominam. Jeżeli Barca wygra swoje spotkanie z Benficą będę bardzo zaskoczony

1

@Oskar00 wrócił stary dobry Juventus z czasów gdy dochodzili do finału LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?