1

@agaFCB gdyby kobieta o wzroście 180 cm ważyła 40kg to byłaby anorektyczką.

0

@arasz1819 jaka przepaść? Ja być może przesadziłem pisząc że Koeman jest gorszym trenerem od Setiena ale to jest ten sam poziom i Koeman udowodnił to po swoim pierwszym sezonie. Nie będę tu niczego udowadniać bo liczby mówią wszystko

2

@PatrykBarca boli ich przewrotka z Euro 2016

0

@arasz1819 Barcelona przerosła Setiena i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości natomiast nie mogę patrzeć jak ktoś stoi murem za Koemanem i jedzie po równie słabym Setienie. To absurdalne

1

@arasz1819 Koeman przegrał mistrzostwo będąc zależnym od siebie chyba ze trzy razy w drugiej części sezonu, a wytykasz Setienowi który objął zespół w połowie sezonu, że nie utrzymał pierwszego miejsca w lidze. Ze co zrobił Setien? Pokłócił się z piłkarzami na początku swojej pracy? Ja pamiętam zgrzyty na lini Sarabia-pilkarze i było to pod koniec sezonu, nazwisko Setiena w tym kontekście raczej nie było wymieniane. Jak ktoś tu jest aferzystą to właśnie Koeman, który zdążył pokłócić się z prezydentem, a i jego poglądy na piłkę mocno różnią się z poglądami piłkarzy.

1

@sokot widziałem raptem kilka odcinków i tematyką są apokaliptyczne wizje. Każdy odcinek ma swoją historię

0

@sokot widziałem kilka odcinków i polecam.

1

@arasz1819 mam Ci zacząć wymieniać porażki Koemana rycerzu?

2

@Lub567 dlaczego? Bo przegrał wysoko jeden mecz? Setien >Koeman

0

@agaFCB dawaj do ck to pojeździmy

3

@AmigoBlancos a Messiego Ligue 1

1

@Comfortable_ Oj mam ale i tak kupon do kosza bo Hertha wygrała

2

@amanter Jak Leo już pewnie jest po nagrywkach które będą puszczane przy okazji wręczania mu złotego balona

1

@Comfortable_ mam na kuponie Leicester lub remis

0

@FCMichalo Zapowiadają się mega śmieszne wypowiedzi po całej ceremonii, nie mogę się doczekać :v

0

@Danny Gaucho A Salah popisał się fenomenalną asystą przy tym trafieniu

0

@Kaziol47 jest to niemożliwe, a ten news jest wyssany z palca.

0

@Esteban_ jest w pytę

0

@Pilka_jest_okragla Jakiś czas temu Alves poinformował za pośrednictwem swojego instagrama, że do końca roku nie zamierza podpisywać kontraktu z żadnym klubem. Nie łykajcie tych farmazonów

0

@BorzyKrzys o król mitomanii na okładce.

0

@Kgorecki2500 większej bzdury dawno nie widziałem

3

Zarywa ktoś nockę dla Argentyny?

0

@barcamember 1,2 na CR i 3 na Messiego

0

@clyde tylko magia nagości na zoomie XD

0

@mate92 który kraj w Europie to udowodnił? Kto z Europejczyków utracił miano zaszczepionego jeżeli zaszczepił się w styczniu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 przeciez jest Umtiti the fucking Wall

0

@mate92 Kto to udowodnił? Podaj jakieś źródło tych farmazonów. Szczepionka to szczepionka jaką masz pewność, że tamte sprzed X lat były bezpieczne? A może poprostu niewygodnie jest o nich mówić w kontekście szczepionek na koronawirusa?

1

@Oskar00 przeciez taką obrona na Luuka DeJonga w zupełności wystarczy

0

@JANEK777 zbawienna tak samo jak ta przeciw ospie czy przeciw tężcowi którą przyjąłeś X lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?