0

@Deviler kartkówka z mnożenia i dzielenia pisemnego do tego cała tabliczka mnożenia

0

Znacie jakieś dobre w miarę świeże komedie?

0

Łeee myślałem, że wsadził coś z przewrotki

0

Dajcie linka do bramki Zlatana

0

@_Specjalista Zaraz zaraz, ja wyraziłem opinie na temat twojego wpisu, a to Ty zrobiłeś sobie osobistą wycieczkę. Jak można napisać, że City osiąga słabe wyniki? Bo LM nie wygrali? To jest żaden argument. Miano najdroższego składu do niedawna dzierżyla Barcelona i od 2015 roku nie wygrali LM. Gdyby City osiągało słabe wyniki to Guardiola zostałby już zwolniony. Zobacz na listę tytułów City i gdzie dochodzili w LM zanim po raz kolejny napiszesz tak ignorancki komentarz.

0

@kaamil1910 Szczególnie w LM. Co nie Kamilku?

15

Komentarz usunięty

7

@Pawel13sz ja zapomniałem że on jest jeszcze piłkarzem Barcelony

0

@patrykzmc2000 Ty naprawdę uważasz że bez tych weteranów byłoby lepiej? Doświadczenie jest potrzebne na boisku, musi być mieszanka młodości z doświadczeniem. To nie fifa kolego

1

@agaFCB Jordi Cruyff im zakazał

3

@Dawid66 Radził sobie ze stojką Adesanyi, a tutaj 42 letni chłop od początku kontrolował walkę. Nie tego się spodziewałem

3

To walczył Janek? Od początku dał się stłamsić, uległ presji narzucanej przez pretendenta. I te amatorskie błędy pod siatką... Duże rozczarowanie

0

Jaki kraj taki mini majk

0

Jedyne co KSW ma lepsze od UFC to ring girls.

9

@AdiKingu96 raczej to pierwsze

0

@_Specjalista i twojej wiedzy

0

@arasz1819Jak zobaczyłem artykuł to z automatu szukałem oficjalki bo byłem przekonany, że coś mnie ominęło :v

0

@_Specjalista słaby to jest twój komentarz

0

@kaamil1910 Prawdziwy przykład do naśladowania

0

@arasz1819 bo dostałbym bana za prowokacje xD

1

@Kurkmen proste jak wiadomo co wiadomo kogo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Oskar00 no chyba ty

0

@Kamyk37 będziesz miał kłopoty, już masz kłopoty

0

@AllBundy słabe prowo

0

@mokrychlopiec Dziewczyna wydała 4 lub 5 totalnych sztos numerów , a ty nie rozumiesz jej fenomenu? Wskaż mi artystę pop który na przestrzeni niecałego roku nagral chociaż 3 bardzo dobre numery.

1

"nie wiem ile hajsu nam potrzeba by zapełnić bak
Pytałaś jaka cena, nie chce ściemniać, zdrożał nawet gaz
Tankujemy cyk, zawsze za pięć dych, to nie need for speed, sześć złotych za litr"

1

@chosenone "Nie wiem ale się wypowiem"

4

Do momentu przeczytania "Johan Cruyff" myślałem, że to szydera z Koemana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?