0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Herato ta się złożyło że Cris grał w premier league a Messi nie

2

@BART97 jesteś marnym prowokatorem opierającym swoje tezy na uprzedzeniach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Już Ci napisałem że Twoja tezę obalił ostatni mecz ligowy

4

@sintesox prawda

1

@pyra92 Ty to jesteś dopiero geniusz bo łykasz te kaczuszki od dziennikarzy :v

1

@BART97 nie mamy o czym dyskutować bo nie oglądasz meczów.

3

@BART97 w ostatnim meczu ligowym dostał szansę co burzy twoją tezę zważywszy na to, że u Koemana praktycznie w ogóle nie grał. Wczoraj pewnie by się zameldował na boisku gdyby nie bramka Fatiego. Także wstrzymaj się ze swoimi osądami bo to dopiero drugi mecz pod wodzą nowego trenera.

1

@BART97 słaby to jest Dejong i Gavi grający na skrzydle

1

@Phoenixx to co Ty uważasz o Puigu to jedno, a to co Puig pokazuje na boisku to drugie. Skoro Puig jest tak słaby to dlaczego od pierwszej minuty gra jeszcze słabszy Dejong, a na skrzydle biega pomocnik?

19

Wczoraj jeden z najlepszych na placu gry. Moim zdaniem powinien grać kosztem DeJonga dopóki ten się nie ogarnie.

1

@Croocers Busquets jest obecnie najlepszym pomocnikiem Barcelony. To, że Ty na siłę próbujesz szukać na niego jakiś haków niczego nie zmienia. Edit. Sprawdź sobie statystyki Busquetsa z wczorajszego meczu zanim znowu zaczniesz sugerować, że chłop jest słaby. Takie insynuacje możesz kierować w stronę DeJonga który obecnie nie zasługuje na grę w podstawowej jedenastce

1

Ja trochę nie rozumiem dlaczego Puig został pominięty we wczorajszym meczu. Na boisko od pierwszej minuty wybiegł do bólu przewidywalny, grający na alibi Dejong, a Puig który jako jedyny pomocnik w zespole jest nieprzewidywalny nie dostał ani minuty. Wczoraj taki Puig mający zadania wyłącznie ofensywne grający gdzieś za plecami Depaya mógłby naprawdę dobrze wyglądać. Gavi grający na skrzydle kosztem Desta to też jedno wielkie nieporozumienie, mecz o życie, a trener pozwala sobie na eksperyment który nie miał prawa się udać.

0

@Rewolucja123 Gavi idealnie ustawiony. Dejong jest mocno pod formą. Powinien usiąść na ławce na kilka spotkań. Ja uważam, że słaba dyspozycja Barcelony poniekąd wynika ze słabej formy własnie Holendra

9

Do niedawna byłem zdania, że Messi powinien dostać złotą piłkę natomiast gdy dokładnie przyjrzałem się statystykom strzeleckim Roberta w 2021 roku uważam, że to jemu należy się ta nagroda. Messi grał świetnie do Copa America, a jak wiemy złotej piłki nie dostaje się za pół roku gry. Lewandowski nie zwalnia tempa, praktycznie w każdym spotkaniu dokłada bramkę i trzeba powiedzieć sobie wprost, gdyby to Ronaldo notował takie statystyki, piłkarski świat nie miałby absolutnie żadnych złudzeń.

5

@mikiiki Sevilla oczywiście

7

Ważne zwycięstwo a atmosfera jak na mszy w polskim kościele.

1

@PatrykBarca Ci eksperci sami się wyjaśniają. Ja w przerwie przeczytałem że Gavi był najlepszym piłkarzem w 1 połowie

4

@Keson Mingueza dziś zanotował asystę więc nie taki dramat. Gorzej zagrał Gavi czy też Depay

2

Huurrr durrr eksperci się zlecieli. "nie mamy szans z Benficą". Benfica będzie musiała się bardzo mocno napracować aby zagrać taki mecz w defensywie jak dzis Dynamo. Świetnie zorganizowani w defensywie, praktycznie brak wolnego metra kwadratowego przed 16stka i w 16stce.

0

@patryk355 Benfica będzie musiała się bardzo napocić aby zagrać taki mecz w defensywie jak dzis Dynamo

0

Depay gra dziś fatalnie tyłem do bramki. Nie korzysta ze swoich warunków fizycznych.

0

@mokrychlopiec Gavi najlepszy? Z jakiej paki on? Nico dużo bardziej widoczny

0

@Sulimo strzeli bramkę

3

@Jakchcesz to był Julian

0

@Kgorecki2500 pracodawca nie płaci mi 5 mln rocznie. Ale gdyby płacił mi takie pieniądze to z szacunku do wykonywania tak dochodowego zawodu postarałbym się o psychologa czy trenera.

0

@Kgorecki2500 kto miałby klubowi narzucić taki obowiązek? Ceferin? Ci piłkarze zarabiają takie pieniądze, że to co napisałem powinno być ich psim obowiązkiem jeżeli podchodzą profesjonalnie do zawodu.

2

@Messibestplayerintheworld moim zdaniem każdy zawodowy piłkarz występujący szczególnie w tak wielkim klubie jak Barcelona powinien mieć OBOWIĄZEK zatrudnienia trenera personalnego i psychologa sportowego.

2

@barcanawieki najlepsze są mocherowe berety włączające się do ruchu rowerem nie rozglądając się w ogóle czy coś jedzie czy nie

1

@michal26 możesz dojechać te 8 minut szybciej a możesz się też spóźnić przez kontrolę policyjna albo w najgorszym przypadku w ogóle nie dotrzeć na spotkanie.

0

@draxidox Pełna zgoda. Poruszam się często po autostradach i wielu kierowców nie wie co to jazda na suwak i potrafią nie zjeżdżać z lewego pasa. Strażnicy lewego pasa i ci mrugajacy światłami abyś zjechał bo im się spieszy mimo, że chcesz kogoś wyprzedzić to największy rak na autobanah. Zaryzykuje stwierdzenie, że na autostradach w Polsce panuje większą samowolka niż na drogach krajowych, powiatowych o wojewódzkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?