0

@MesQueUnClub96 sugerujesz że Smok wołał najmniej? Nie wierzę że EA oszczędzalo na komentatorach.

0

@Hosh mogli go przeciez odesłać na szczęśliwą emeryturę z żoną i dzieckiem

0

@Cadafaz (spoiler) Idąc na seans ani razu nie przeszło mi przez myśl, że Bond może zginąć, tym bardziej tytuł utwierdzał w przekonaniu, że będzie happy end. Niestety zakończenie mnie rozczarowało i wyszedłem z seansu w mocnej melancholii. Spodziewałem się filmu akcji z pięknym pożegnaniem Craiga a otrzymałem mocno emocjonalny film który można podpiąć pod dramat.

8

@Oskar00 Ja się zastanawiam co za geniusz wpadł na pomysł wzięcia Smoka do tej roli. Jest tyle komentatorów na polskim rynku a oni wybierają takie beztalencie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co myślicie o zakończeniu najnowszego Bonda?

0

@Gaz mes que un Club

0

@kkbarca może uda się odzyskać ze 100 baniek xD

0

@skubi99 nie, miałem na myśli Znicz Pruszków

0

Sprzedajta ten klub szejkom bo z tego nic już nie będzie

2

Nie mówcie ze znowu chcecie się nabrać na południowoamerykańska piłkę

1

@AllBundy Barcelonie i kibicom wyszłoby to tylko na dobre.

0

@chudinhomc ustawka

1

@Yoshi94 Myślisz, że wbiłeś mi jakąś szpileczke bo uważasz że jestem Kibicem Realu bo mam Ramosa na avku? Płytko myślisz :v

2

@lucca87 jak ktoś czegoś nie chce widziec to tego nie zobaczy, a jak już przedstawisz czarno na białym to okazuje się, że istnieje jakiś magiczny czynnik który sprawia, że to nie jest kwestia trenera xD

0

@arasz1819 Ja tylko wyjaśniam ludzi którym się wydaje, że są mądrzejsi od innych. Reprezentacja to nie to samo co klub, podesłać Ci definicję?

6

@arasz1819 Przeciez zdarzało Ci się opierać na bzdurach gdy twierdziłeś że inicjatorem odejścia Suareza nie był Koeman.

0

@Survier przeciętny grajek który w Barcelonie byłby wiodącą postacią w ofensywie

0

@Gaz Busquets i Pedri od wielu reprezentacyjnych spotkań wyglądają na boisku dużo lepiej niż u siebie w klubie, a wczoraj nawet debiutujący Gavi potwierdził swoim występem, że Koeman pomylił się z powołaniem. Użytkownik arasz poprostu tego nie chce widziec.

0

@arasz1819 w tych porównaniach chodzi głównie o obraz gry natomiast dziwnym trafem ty tego nie pojmujesz. Dlaczego nie ma sensu porównanie stylu gry zespołu w którym dwóch z trzech pomocników gra ze sobą w klubie, a trzeci Koke nie jest lepszym piłkarzem od DeJonga? :v dlaczego Busquets i Gavi w reprezentacji wyglądają lepiej na boisku w starciu z mistrzami Europy niż w Barcelonie grając z zespołami pokroju Cadiz?

1

@Worny @arasz1819 a ty znasz odpowiedź na to pytanie?

4

@martee a trawa jest zielona

19

Gavi w debiucie w reprezentacji mierząc się ze zwycięzcami euro 2020 zagrał dużo lepiej niż w jakimkolwiek innym meczu Barcelony. Chłopak fajnie wygląda w reprezentacji ale za chwilę wróci ze zgrupowania i będzie biegać jak dziecko we mgle grając z jakimś Cadizem. To co napisałem dotyczy każdego piłkarza Barcelony grającego w reprezentacji swojego kraju.

0

Dlaczego sędziowie gwizdaja faul w takich pojedynkach główkowych? Obrońca skacze do piłki, nie jest w stanie w pełni kontrolować tego gdzie znajdują się jego ręce,wystarczy że napastnik tylko zbliży się do obrońcy który jest w powietrzu i cyk rzut wolny. Nigdy tego nie pojmę

2

@arasz1819 tylko beczkę sobie cisnę

46

Ronald Koeman : Dzięki mnie reprezentacja Hiszpanii ma przyszłość

48

Takie mecze jak ten dzisiejszy w wykonaniu Hiszpanow pokazuje jak słabego trenera ma obecnie Barcelona.

1

@Przemek2323 ale se zabawę znalazłem teraz

7

@Kwasiak98 nieobiektywnie Messi, a obiektywnie też Messi

0

@Wilczeq "chłopaki z baraków"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?