ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle kto to amadeusz ferrari?
0
@Xenoxi W taki razie nie byłeś ulubieńcem trenera skoro uważasz że dużo więcej taktycznie trzeba było myśleć w siatkówce. Chyba że grałeś tylko na orliku... Piłkarz musi myśleć przez 90 minut, musi umieć trzymać pozycje, odpowiednio się ustawić na boisku które jest kilka razy większe od boiska siatkówki. Dodatkowo jest to sport kontaktowy. No nie przekonasz mnie ze siatkówka jest trudniejszym sportem
0
@kuba1308VeB Wynika to z moich obserwacji podczas meczów. Facet dryfuje gdzieś po za grupą na innych falach. Widać to nawet na murawie
0
@Xenoxi grałem amatorsko w siatkówkę, w piłkę nożną zdecydowanie więcej ale to nie zmienia faktu ze piłka nożna jest bardziej złożonym sportem gdzie o wynikach decyduje dużo więcej czynników. I nie muszę grać w siatkówkę aby to dostrzec. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że Ty nigdy nie miałeś do czynienia z piłką nożną na poziomie choćby amatorskim
16
To już 100 dni? XD
2
Z Hiszpanami trzeba postawic zorganizowany autobus a remis powinien być w zasięgu. Zorganizowany... No właśnie, słowo klucz
0
@adasko1998 Wymienieni przez Ciebie zawodnicy nie mają charakteru. Mi się wydaje, że Lewandowski jest toksyną w tej kadrze.
4
@LS Najbardziej winnym obecnej sytuacji kadry jest Boniek tak jak Bartomeu jest odpowiedzialny za obecną sytuację Barcelony.
0
@Xenoxi wystraczy spojrzeć na to ile elementów taktycznych może wpłynąć na przebieg meczu w piłce nożnej. Siatkówka to nie ta półka trudności mimo wszystko. W siatkę gra się po sześciu, w nożną po 11 na dużo większym boisku i musisz trafić w nieduży prostokąt zwany bramką. Aby dojść do sytuacji strzeleckiej trzeba włożyć o wiele więcej trudu aniżeli zdobyć punkt w siatkówce. Śmiem twierdzić że piłka ręczna jest bardziej skomplikowanym sportem od siatkówki
1
@norbi77 tam są 2 razy większe boiska
0
@fart czyli żeby wyjść z grupy trzeba urwać punkty Hiszpanom?
4
I pomyśleć że dziś ugrany punkt ze Słowacją byłby na wagę 2 miejsca w grupie. Co za frajerzy. Nie potrafię jeszcze przetrawić tego meczu
0
W przypadku takiej samej ilości punktów kto awansuje z 3 miejsca?
0
@Elvisek tylko sęk jest w tym, że za rok są mistrzostwa świata na których poziom trudności jest jeszcze większy a i nie wiadomo czy na te mistrzostwa kadra się zakwalifikuje
0
@ShinobiQWE Patrzyłem na ten turniej przez pryzmat ostatniego Euro. Miałem nadzieję na podobne emocje.
0
@Xenoxi Nie muszę być piekarzem aby powiedzieć że chleb jest nie dobry. W siatkówce możesz zaliczyć tylko jeden kontakt z piłką, jest 6 zawodników na boisku, boisko jest dużo mniejsze. W piłce nożnej nawet pogoda ma spory wpływ na przebieg meczu, już nie wspominając o aspektach taktycznych, umiejętności technicznych panowania nad piłką, przygotowania fizycznego i wielu wielu innych rzeczy które nie są istotne w siatkówce. Piłka nożna to o wiele bardziej złożony sport.
@masa11 patrz wyżej.
0
@IronSanHybrid Czuje się dokładnie tak jak Borek na zdjęciu. Patrzyłem na ten turniej przez pryzmat ostatniego Euro i liczyłem na przeżycie podobnych emocji. Niestety marzenia skończyły się już na pierwszym meczu
9
Nie wiem jak Wam ale mi dzisiejszy mecz reprezentacji odebrał radość z oglądania tego turnieju. Do dziś oglądałem niemal wszystkie mecze, a teraz nie mam ochoty zobaczyć nawet meczu Hiszpanii.
0
@Encore mi się wydaje że Sousa tego nie wiedział
3
@barcanawieki bo piłka nożna jest nieco bardziej skomplikowana gra od siatkówki czy ręcznej. W piłce nożnej decyduje zdecydowanie więcej czynników niż w innych dyscyplinach.
1
Poważnie zastanawiam się nad przydatnością Lewandowskiego w składzie reprezentacji. Świderski w 10 minut stworzył więcej zagrożenia niż Lewandowski. Co do Krychowiaka to mam nadzieję, że już nie powącha murawy na tym turnieju.
0
@Szmulek Puchacz powinien grać od pierwszej minuty
0
Zastanowiłbym się nad przydatnością Krychowiaka w tym meczu. Facet odstaje technicznie od reszty pomocników, w defensywie też nie daje niczego więcej od pozostałych, a jakby tego było mało to jest bardzo apatyczny w swoich ruchach. Może warto byłoby wprowadzić Modera. Kolejna sprawa to Rybus który nie robi różnicy na lewej stronie, moim zdaniem Puchacz czuje lepiej grę kadry i robiłby większe zagrożenie na lewej stronie
2
@Kamiloza91 Zieliński jako jedyny próbował coś zrobić i to on jest najlepszym polskim piłkarzem
5
Co robi reszta pomocników gdy Zieliński prowadzi piłkę? Przyglądają się. Ręce opadają
4
@GeneralXavi Moder nie przekonywał w ostatnich meczach i ja się nie dziwię, że Sousa postawił na Karola. Nie uczestniczymy w sesjach treningowych, może Linetty lepiej współpracuje z Krychoeiakiem
0
Czesi potrafią zrobić sobie sytuację bramkową dosłownie z niczego. Dwa trzy podania na połowie przeciwnika i piłka już gdzieś w polu karnym na nodze czy głowie napastnika. A na dodatek bardzo solidni w obronie
22
Świetnie słucha się tej pary komentatorów
2
@TylkoBarca7273 Ja patrzę na spotkanie obu ekip ale co kto woli
0
@Messibestplayerintheworld Jest to zwykle dziennikarskie lanie wody. Nie wiem jak ludzie odbierają newsy tego typu ale mnie zazwyczaj zbiera na wymioty