ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@liam Według najbliższego otoczenia piłkarza Eriksen nie był zaszczepiony. Po za tym dlaczego mieszasz do tego szczepionkę skoro nie zbadano dokładnej przyczyny zatrzymania krążenia
1
@Wiktoria13 a moim zdaniem Borek jest jak wino, im starszy tym lepszy
0
@JohnnyBarca Co nie zmienia faktu ze Mingueza trenował pod wodzą Pimienty.
0
@dafik85 Szkoda, że nie był konsekwentny i nie zwolnił Koemana skoro chciał mieć wszędzie swoich.
0
@JohnnyBarca przeciez grał w Barcelonie B
0
@KapiFCB Nie podoba mi się zwolnienie tego faceta. Pod jego wodzą zespół grał dobrze i nie było się do czego przyczepić. Pimienta był łączony również z pierwszym zespołem co nie wzięło się z przypadku. Zaraz okaże się że nowym trenerem Barcy B został jakiś dobry przyjaciel Laporty. Zapomniałem dodać że Fati wyszedł spod jego skrzydeł
1
@KapiFCB Spod jego ręki wyszli Moriba, Araujo czy Mingueza. Generacja piłkarzy z La Masii która zdominowała Europejską piłkę to śmiało można powiedzieć cud. Coś co trafia się raz na X lat. Czy jest na świecie klub ze szkółką która wypuściłaby tak wielu genialnych piłkarzy w jednym czasie? Trener młodzieżówki ma wpływ na ukształtowanie piłkarza ale nie aż taki jak Ci się wydaje. Najwięcej zależy od samych piłkarzy
1
@KapiFCB Od kiedy to trener drugiego zespołu Barcelony ma wpływ na poziom umiejętności technicznych piłkarzy? Jeżeli gracz nie ma odpowiednich umiejętności to nie ma szans na przebicie się do pierwszego zespołu. Umiejętności które są niezbędne do zaistnienia w piłce na najwyższym poziomie kształtują się w najmłodszych latach, a nie w wieku 16 czy 17 lat.
0
@dafik85 Szacun za to, że zwolnił trenera który był idealnym szkoleniowcem dla drugiej drużyny Barcelony? Dla mnie jest to niezrozumiała decyzja. Może zwolnił go po to aby zatrudnić przyjaciela?
0
@MesQueUnClub96 Przede wszystkim z tego meczu
1
@Vebrol bo nie ma Jędrzejczyka i Grosika
2
@MesQueUnClub96 Gikiewicz>Drągowski>Szczęsny>Fabiański
10
W takim razie po co w ogóle dołączyli do Superligi widząc ten kruchy projekt?
0
@Pawelsky na urazy nie ma mocnych. Nie ważne że masz 20 czy 30 lat.
0
@Pawelsky Mecz meczowi nie równy, tak jak i turniej turniejowi nie równy. To że w zeszłym roku grając na dwóch frontach udało jej się wygrać turniej nie oznacza, że w tym roku gra na dwa fronty nie zrobiła żadnej różnicy. Ja nie widzę żadnej hipokryzji w komentarzach po meczu. Ludzie być może uważają ze urazu nabawiła się na wczorajszym meczu debla.
2
@Janiama Oprócz masy niewymuszonych błędów, uraz też odznaczył swoje piętno na występie Igi. Widać było, że coś ją blokuje, nie zrywała się do piłek jak nas do tego przyzwyczaiła. Była zbyt wyraźna różnica w motoryce względem ostatnich meczów.
0
@JoeBlack Jak ktoś tu się uważa za eksperta to właśnie Ty bo ja czytając komentarze po meczu widziałem zwyczajne opinie lub domysły na temat przyczyn porażki Igi. Barcelona przegrywa mecz i jest dokładnie to samo. Nie rozumiem dlaczego tak cie to boli. Szufladkujesz Polaków jakoby byli jakimś gorszym sortem kibiców a prawda jest jednak taka, że wszyscy kibice na całym świecie dyskutują w ten sposób na temat porażek. Zwyczajne kibicowskie życie. Urodziłeś się wczoraj?
1
@Pawelsky No i co z tego, że są kibice którzy chcą wyrazić swoją opinię na temat porażki? Jest w tym coś złego? A może nie wolno? Jesteś tak bardzo tym faktem zdziwiony jakbyś po raz pierwszy zajrzał tutaj na forum. Po meczach Barcelony co chwilę pada setki różnych komentarzy na temat przyczyn porażki zespołu.
0
@takisobiektos Wiesz, że Iga w dzisiejszym meczu walczyła z urazem? Od początku starcia wyglądała jakby coś ją blokowało. Może ten uraz narodził się we wczorajszym deblu. Jest to bardzo prawdopodobne a ty wysmiewasz kogoś bo ma takie właśnie zdanie. Zgrywasz eksperta a nie wziąłeś pod uwagę tak banalnego czynnika jakim są wszelkiego rodzaju urazy do których najczęściej dochodzi podczas meczów, nieważne czy singlowych czy deblowych.
0
@JoeBlack Skąd wiesz ze są to niedzielni kibice skoro nie znasz tych ludzi osobiście? Może mają większe pojęcie o tenisie od Ciebie
2
@takisobiektos Dlaczego to wysmiewasz? Moze faktycznie wczorajszy mecz deblowy zapoczątkował ten uraz z którym dziś grała. Nikt z nas kibiców tego nie wie ale chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Ty zaś chyba masz się za eksperta tenisowego pisząc prześmiewczy komentarz.
0
@verdant Jak nie szufladkujesz skoro napisałeś o których kibiców konkretnie Ci chodzi? :v
0
@JoeBlack Iga była faworytką do wygrania całego turnieju więc nie rozumiem dlaczego tak bardzo dziwi cie poruszenie kibiców
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Sysia11 nie miała szans na dojście do tamtej piłki. Ale fakt że w tym meczu jest nad wyraz apatyczna
1
@kaamil1910 lub o mikrourazy na które zawodnik jest narażony bardziej podczas meczu niż treningu
0
Można się rozejść
0
Iga wygląda jakby wczoraj popiła
0
@daniel32778 Jak w większości sportów indywidualnych
1
@The_Man przesadzasz