ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kodi77 to było śmieszne rok temu
0
@Mroziu Glik jest zbyt elektryczny i operuje piłką gorzej od Szczęsnego i on Twoim zdaniem ma być tym stoperem który decyduje o kierunku rozgrywania akcji. Facet za wolno myśli i pod presją podejmuje złe decyzje często zagrywając piłkę do boku gdzie przeciwnik ma przewagę liczebną. Na pozycji bocznego stopera przy takim wariancie gry nie ma dla niego miejsca ponieważ jest za wolny. Na potwierdzenie tego przypomnij sobie pierwsze minuty pierwszej połowy gdy Glik został ograny jak dziecko przez co Islandczycy znaleźli się błyskawicznie w polu karnym. Niestety nie ma dużego wyboru na pozycji stoperów natomiast trzeba wybrać mniejsze zło tym bardziej, że Sousa chce aby zespół utrzymywał się przy piłce i dlatego Helik lub Piatkowski są lepszymi piłkarzami do takiej gry głównie dlatego, że są lepiej wyszkoleni technicznie. Co w defensywie daje Glik skoro Islandia strzela nam dwa gole?
0
@Kacper1432 należałoby zacząć od pewnych korekt w lini pomocy, a są jeszcze pewne opcje jak na przykład Zieliński na pozycji rozgrywającego i Klich za napastnikami
0
@AmigoBlancos Linetty jest lepiej wyszkolony technicznie od Krychowiaka. Ja zastanowiłbym się nad Karolem na pozycji defensywnego pomocnika bo Krychowiak nie wnosi nic ekstra w rozegraniu piłki, a i nie daje już tego w defensywie co 5 lat temu.
0
Podzielę się pewnymi wnioskami. Na obronie widzę Bednarka jako centralnego stopera, a Glika na ławce. Obok Bednarka Kędziora i Helik. Na wahadlach Puchacz i Frankowski*. Linia pomocy koniecznie z Zielińskim ustawionym na pozycji 6, Klich za napastnikami i poważnie zastanowiłbym się nad Linettym za Kryche. Z przodu Lewandowski i Świderski.
0
@Kacper1432 Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Lepiej zwróć uwagę na grę pomocników
1
@LS też tak mam.
0
Lewy cofający się do koła środkowego po piłkę to podsumowanie gry pomocników w tym meczu. Ktoś mi powie jak znalazł się w kadrze ten cały Kozłowski?
0
@tomono myślę że Kędziora zostanie
2
Glik jako centralnie ustawiony obrońca w tym systemie gry to istny sabotaż
Facet gorzej od Szczęsnego operuje piłką a odpowiada za kierunek rozgrywania akcji. Jak już dostanie piłkę to zagrywa ją w strefę gdzie przeciwnik ma przewagę liczebną.
0
@Barca1992 z deszczu pod rynnę?
1
Dopóki Zieliński nie zostanie przesunięty do tyłu to gra ze Słowakami będzie wyglądać podobnie lub gorzej. Liczę na korekty w środku pola od początku drugiej połowy.
0
@Toretto a kto asystował Zielińskiemu?
0
@Kwasiak98 naprawdę jest to jedyny pozytyw tego meczu, że w końcu wyklarował się żelazny piłkarz na lewe wahadlo. Świetnie spisuje się na tej lewej stronie, jestem pod ogromnym wrażeniem
4
@DaPidejpi Lewy ogólnie podejmuje złe decyzje w meczach reprezentacji. A co najlepsze pierwszy jest do pouczania innych
0
@Litman Ja już się tak przyzwyczaiłem do tych pożal się Boże polskich "komentatorów", że wyłączam słuch a skupiam się tylko i wyłącznie na grze.
3
@AmigoBlancos Ja powiedziałbym, że Puchacz najlepszy. Zieliński oprócz strzelonej bramki zdecydowanie za mało uczestniczył w grze
1
Puchacz najlepszy gracz na boisku obok Zielińskiego
1
@Szreko dokładnie. Nie wiem dlaczego Sousa jeszcze nie wypróbował tego wariantu. Może po przerwie zobaczymy Klicha na murawie
1
Bardzo mało ruchu w środku pola ze strony pomocników dlatego jest problem z rozgrywaniem piłki. Zieliński ma tą kontrolę nad piłką i szybkość w podejmowaniu decyzji ale co z tego skoro odcięty jest od podań.
1
Nadal jestem zdania że Zieliński byłby bardziej pożyteczny w parze z Krychoeiakiem aniżeli pod napastnikami.
22
@amanter słabą masz pamięć
2
@DaPidejpi uwielbiam te przeróbki xD
1
@mkord Jóźwiak jest jedynym tego typu piłkarzem w kadrze który ma świetny drybling i może wystąpić na skrzydle. Kto ma robić różnice na bokach? Frankowski i Puchacz?
3
Jóźwiak po raz kolejny zaczyna mecz na ławce. Co ten chłopak musi jeszcze zrobić aby wskoczył do pierwszej 11stki? Chłopak który był najbardziej wyróżniającym się piłkarzem w ostatnich kilku spotkaniach. Druga sprawa to znów eksperymentalna linia obrony. Moim zdaniem linia obrony to ostatnia formacja w jakiej należałoby robić jakiekolwiek rotacje. Nie wiem jak Wy ale ja spodziewałem się galowej jedenastki bez eksperymentów.
0
Marta wygra tego seta
8
La Rambla przypomina stronę internetową którą założył Tadzio Norek czyli Lepszeżycie.pl
7
@Deviler a co to jest ta cała piłka nożna?
0
@Progressive widać z tym zespole kolektyw, piłkarze świetnie się rozumieją w przeciwieństwie do kilku innych reprezentacji gdzie gra więcej indywidualności.
0
@Transu96 I co w związku z tym? XD