3

Podsumowanie sezonu Barcy Koemana. Gra się posypała po wprowadzeniu zmian.

0

@obora69 Naprawdę nieźle gra ten Dunczyk. Lepiej niż Antuan rzeczywiście

2

Dlaczego Koeman zmienił Antuana i wprowadził Braithwaite? Liczył ze Dunczyk zagra lepszy mecz? Dokładnie to samo tyczy się zmiany Dembele który jednak stwarzał zagrożenie

0

Czasami zastanawiam się czy Lenglet ma mózg

0

@Hanok Porusza się jak wóz z węglem od kilku meczów i często gra na alibi. Po tych kilku minutach z Puigiem na boisku widać pewien kontrast w środku pola względem pierwszej połowy

6

Ten piłkarz był przyspawany do ławki przez cały sezon

13

Czy Puig zagrałby dziś gorsze spotkanie od Pedriego? Wątpię

0

Ta piłka była w zasięgu ramion Ter Stegena. Niby ciężar ciała przeniósł na lewą nogę ale miał czas aby skontrować i rzucić się. Dziwi mnie postawa Marca

0

Alba mocno zazdrosny

2

@Aqualitek Naprawdę myślisz, że oni się tym tak przejmują? To jest tylko ich praca.

0

@daniel32778 Wolę obejrzeć grę zawodnika który daje odpowiednią jakość niż zawodnika który ma 18 lat i nie staje na wysokości zadania

1

@daniel32778 Chodzi tutaj o rotację. To pokazuje, że jest jakaś konsekwencja w zdaniach kibiców

5

Ostatni raz wykupiłem PPV na ten cyrk. Wszystko ma swoje granice. Po zobaczeniu tej akcji na koniec ogarnęła mnie żenada ze w ogóle to oglądam.

20

Od kiedy Boxdel i Gola znają się na boksie? Im się tylko wydaje, walka oglądana na gorąco, chwilę po werdykcie wychodzą do oktagonu aby ogłosić że złożą protest. Nieeleganckie zachowanie, tragedia

0

@Popitek12 Już ciekawszym od niego jest jego stary. Są ciekawsze osobowości w tym cyrku

2

Według analityków z La Rambli, obronił się w tym sezonie.

2

@clyde w dniu klasyku który ostatnio miał miejsce od rana nie miałem internetu bo jak na złość antena odmówiła posłuszeństwa, a z racji, że nie mam w domu zasięgu na tyle dobrego aby działało LTE, musiałem wziąć auto i pojechać w miejsce gdzie ten zasięg jest. I tak właśnie obejrzałem mecz w aucie na telefonie xD

0

@Sysia11 Łeb do interesów? Poprostu swiruje pawiana, kreuje się na bosa przez co wbudza emocje, do tego dokłada wulgarny język i przekoloryzowane ambicje podczas wywiadów a to świetnie się sprzedaje. A fakt, że odniósł jakiś tam co by nie było sukces to tylko sprzyjający los podczas walk i kreowana postać. Wspominał kilka razy, że przegrał w kasynach około 500k złotych po czym miał problemy finansowe co świadczy o tym, że raczej nie ma w nim za dużo przedsiębiorczości. W tej federacji nie ma przedsiębiorczych ludzi, jest głupota dzięki której szybko wydają co zarabiają.

0

@arasz1819 wyjaśnianie *

9

@norbi77 Ter Stegen co prawda ostatnie mecze ma słabsze ale to nie zmienia faktu ze w tym sezonie wiele razy ratował Barcę

0

@arasz1819 Mieliby wtedy mniej meczy rozegranych a przecież cały czas o to ci chodzi że jest ich za dużo. Wiesz podajesz głupi argument to podałem głupią sugestię która miała na celu rozjaśnić Ci jak głupim pomysłem jest narzekanie na ilość meczy w sezonie. Trochę dziwi mnie fakt że nie wyczułeś tam nawet grama ironii.

0

@arasz1819 Nie powiedziałem, że klub z problemami finansowymi nie będzie wygrywał. Barcelona ma problemy finansowe i myślę, że mając lepsze nazwisko na ławce trenerskiej mogłaby zgarnąć tą ligę i sprawiłoby to że nigdy nie poruszyłbys tematu prezydenta w kontekście pracy trenera z zespołem. Wjeżdżam na ambicję bo sam zacząłeś to robić jako pierwszy, był szacunek do pewnego momentu. Wiadomo, że różnica w rozegranych spotkaniach będzie bo jest to uzależnione od awansów ale nie można mieć do tego pretensji i szukać w tym jakichś wymówek. W lidze każdy rozgrywa taka sama liczbę spotkań, walczac w rozgrywkach pucharowych klub musi liczyć się z większą liczbą spotkań, Barca ma więcej tych meczów bo Real wcześniej odpadł z pucharu króla natomiast Barca go wygrała, coś za coś. Nie rozumiem po co czepiasz się tego terminarza. Skoro te kilka meczy więcej było kluczowe w kontekście sezonu to dlaczego Barca z Koemanem nie przekalkulowała tego i nie zdecydowała się odpuścić w Pucharze króla. Nikt nie kazał im wygrywać tego pucharu. Teraz się trochę w tym pogubiłeś ale okej nawet przymykając oko na te oczywiste kwestie o których wspomniałem, Barca miała obowiązek wygrać mecze z Levante i Granada i ta ilość meczów rozegranych nie powinna mieć żadnego znaczenia mając tak wielką przewagę jakości w swojej kadrze.

0

@arasz1819 Ale ja ci napisałem dlaczego prezydent nie ma wpływu na pracę trenera i piłkarzy i nie będę się powtarzać. Wszystko o czym napisałem było podparte wiadomymi faktami oprócz terminarzu co do którego nie miałem racji co nie zmienia faktu ze był taki sam dla konkurencji. Ciężko znaleźć klub walczący o najważniejsze trofea który miałby podobne problemy finansowe co Barcelona więc nie ma nawet punktu odniesienia. Nie zgrywaj socjologa bo jest to conajmniej żenujące. Piszesz, że moje myślenie jest schematyczne a sam opierasz swoje teorie na skopiowanych argumentach które czytam prawie codziennie. Nie pisz proszę Cie o terminarzu bo tak jak już wspomniałem w każdej topowej lidze kalendarz był napięty a warunki dla bezpośrednich rywali o tytuł były takie same.
Edit. Na jakie fakty odpowiedziałem wymijająco? Proszę Cie daj chociaż jeden

4

@jakub1906 Na Twoim miejscu bym się wstrzymał bo sezon się jeszcze nie skończył a nikogo z nas nie było na spotkaniu Laporty z Koemanem. Krytyka Koemana jest uzasadniona i poparta wieloma faktami, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Na rynku nie ma dostępnych dobrych kandydatów na stanowisko trenera dlatego z dwojga złego lepiej żeby Koeman został ale nie głupim pomysłem byłoby awansowanie Pimienty na trenera pierwszego zespołu

0

@ElKamil Jedynie z czym mogę się zgodzić to z napiętym terminarzem, faktycznie mecze co 3 dni były dość często. Ale z drugiej strony Atletico, Real czy Sevilla terminarz mieli podobny więc pracowali w podobnych warunkach.

0

@arasz1819 Neguję Twoje zdanie posługując się faktami. Na tym polega dyskusja. Jeżeli się mylę to wytłumacz dokładnie dlaczego, prosiłem abyś wyjaśnił wpływ prezydenta na pracę trenera i piłkarzy a nadal nie doczekałem się odpowiedzi. Może byś mnie oświecił. Zamiast lać wodę w kolejnym już komentarzu odnosząc się głównie do mojej osoby napisałbyś coś konstruktywnego z sensem i wyjaśnił mi tematy z którymi się nie zgadzam. Sprawdziłem wszystko o czym napisałeś i na ten moment wiem, że się mylisz, inaczej bym odpuścił i przyznał Ci rację. Powiedzmy sobie szczerze, gdybyś był pewien, że to o czym napisałeś jest absolutnie poparte wieloma faktami to bys mi je tutaj przedstawił i czegoś bym się nauczył skoro twierdzisz że żyje w niewiedzy. Gdybys nie wywyższał się w większości komentarzy to odpuściłbym tą dyskusje na samym początku ale naprawdę uczulony jestem na ludzi traktujących innych z góry. Nie mam na myśli tylko tej dyskusji, widywałem inne twoje wpisy w których często wchodzisz użytkownikom na ambicję.

0

@arasz1819 Po raz kolejny zakrzywiasz rzeczywistość bo argumentami jakimi się posługujesz to słaba kadra, prezydent, terminarz, niewiadoma przyszłość Messiego w presezonie czyli całe cztery argumenty a nie jak teraz twierdzisz, że dziesięć. Napisałem, że sytuacja prezydenta i jego zarządzanie finansami nie wpływa na zawodników i trenera oraz wyjaśniłem dokładnie dlaczego tak myślę więc poprosiłem Cie abyś wytłumaczył mi w jaki sposób się to dzieje jeżeli ja nie mam co do tego racji. Do tej pory nie dostałem konkretnej odpowiedzi ponieważ uznałeś, że lepiej jest wplynac mi na ambicję i napisać, że jestem zerojedynkowy. Napisałeś "Pewne mechanizmy tak działają" i " Nie mam zamiaru do niczego Cię przekonywać, bo i tak się nie da". To znaczy w jaki sposób działają te mechanizmy? Wydaje mi się, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz dlatego odpowiadasz dość krótko i wymijająco sugerując przy tym, że jestem zbyt tępy aby to zrozumieć, poprostu wydaje Ci się, że tak może być ale nie potrafisz tego wytłumaczyć bo nie masz o tym zielonego pojęcia,a głupio byłoby się przyznać do błędu zgrywajac na forum alfę i omegę.
Na koniec napisałeś, że nie wiem co to sezon przygotowawczy... grałem amatorsko w piłkę przez 10 lat, doskonale wiem na czym polega presezon i opiera się on głównie na przygotowaniu fizycznym, nad taktyką pracuje się cały sezon. Więc krótki sezon przygotowawczy w którym Barca zagrała zaledwie dwa sparingi nie znając przyszłości Messiego nie mają większego znaczenia w kontekście całego sezonu, a w szczególności drugiej połowy sezonu. To co później napisałeś na mój temat to zwykle frajerstwo albo twoja życzeniowa interpretacja moich komentarzy. W żadnym poście:
1.nie napisałem i nie zasugerowałem ze epidemia miała wpływ na sezon 2017
2.nie napisałem i nie zasugerowałem ze szefowie nie są potrzebni w korporacjach
3.nie sugeruje ze porażka 8:2 jest czymś normalnym, w ogóle nie poruszałem tematu tamtego meczu
4. Nie napisałem i nie zasugerowałem że 400mln równa się 120 mln
Tak więc próbujesz mi wmówić nieprawdziwe rzeczy na temat moich wpisów przypisując mojej osobie tezy których nigdy nie użyłem ani nie zasugerowałem chyba, że to wynika z twoich problemów z czytania ze zrozumieniem. Na sam koniec zapytałeś czy serio uważam, że Cie zagiąłem. Odpowiadając na Twoje pytanie, zaginam każdy twój komentarz podobnie jak Ty zaginasz czasoprzestrzeń i rzeczywistość.

0

@arasz1819 Edit. A i wytłumacz mi jeszcze ten mityczny wpływ Bartomeu na pracę Koemana. Domniemam, że jesteś właścicielem dużej korporacji płacącej grube miliony swoim pracownikom więc potrafisz wytłumaczyć wpływ prezesa na trenera albo piłkarzy. Ale zaraz zaraz czy prowadzenie klubu piłkarskiego jest tym samym co prowadzenie firmy lub korporacji? Wytłumacz mi ten mityczny wpływ i możemy się rozejść panie prezes. Ty do liczenia pieniędzy i wykonywania poleceń a ja wezmę się za naukę bo jutro kartkówka z przyrody.

0

@arasz1819 Barcelona nie gra w Lidze Mistrzów więc ten terminarz nie jest taki napięty jak ci się wydaje. Real Madryt również rozgrywa podobna liczbę meczów w tym sezonie, nie pojawia się ten temat w kontekście Zidane. Powiedz mi co sprawia, że te 2 tygodnie sezonu przygotowawczego są istotniejsze od 9 miesięcy pracy z zespołem? Bez kitu masz wielowymiarowe myślenie. Bartomeu i później jego odejście nie ma wpływu na grę zespołu, zrozum to. Albo wytłumacz mi w jaki sposób wpłynęło to na grę oblowionych piłkarzy i trenera. Jak już próbujesz być przekonujący to wytłumacz swoje fakty a nie rzucasz teorię i kończysz na osobistych wycieczkach. Tak nikogo nie przekonasz. Slogan Labamba jest zupełnie obcy, nie wiem o co ci chodzi. Jestem obiektywnym kibicem, wiem o czym mówię i wyjaśniam każdy twój argument więc nie traktuj mnie z góry tylko dlatego że się gubisz

0

@arasz1819 Na boisku biega prezydent czy piłkarze? Jak pracujesz w firmie wykonujesz swoje obowiązki bo nikt inny za ciebie tego nie zrobi. Wydurniasz się z tym argumentem. Bartomeu był w klubie od 2014 roku, w 2015 Barca wygrała tryplet. Wtedy wszystko było git? Firma fajnie funkcjonowała wydając kasę na lewo i prawo? Ale teraz Koeman sobie słabo radzi to nagle wyciągasz z kapelusza Bartomeu który rzekomo miałby jakiś wpływ na jego prace. To co piszesz jest totalnie bez sensu. Przyjmuje każdy twój argument i sprawnie na nie odpowiadam podpierając się faktami. Gdyby Barca wygrała tryplet w tym sezonie, nikt by nie przytaczał sytuacji w zarządzie klubu. Czy w pierwszej rundzie miałeś mecze co 3 dni oprócz tygodni z Liga Mistrzów? Chyba w Fifie taki terminarz system ci wyczarował bo opowiadasz niestworzone rzeczy. Od kiedy pamiętam w każdym sezonie zdarzają się maratony z meczami co 3 dni. W pierwszej rundzie jest być może jeden taki miesiąc, w drugiej zaś jest to normalne. To nie jest żadna nowość. Co z tego że przez 2 tygodni nie wiedzieli co będzie z Messim skoro później pracował z nim przez pół roku aż do dziś. Jake mają znaczenie te dwa tygodnie w kontekście choćby ostatniego meczu z Levante czy przegranego meczu z Granada? Normalnie z tobą dyskutuje ale ty nie wytrzymujesz, jakiś nerwowy jesteś i gubisz się w tym co piszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?