11

Dlaczego najbardziej krytykujecie Dembele który po wejściu na boisko zrobił więcej niż Griezzman i Pedri razem wzięci? Dlaczego nie krytykujecie Pedriego, Alby, De Jonga każdy z tych zawodników nie dojechał dziś na mecz.

0

@Waszk Dembele nie miał setki w tym spotkaniu

0

@masa11 Ale kolega wyżej stwierdził fakt. Koeman jest bardziej zależny od formy Messiego niż to było za czasów Valverde. Holender jest po prostu słabym trenerem

0

@kempnou zrobił więcej w tym meczu od Pedriego i Griezzmana razem wziętych

2

Barcelona Koemana bezpłciowa w pojedynkach z mocnymi ekipami.

2

Zamiast doskoczyć do Suareza to wszyscy ręka w górze a sam Urugwajczyk zdołał oddać celny strzał. Przeciez jest VAR więc taka sygnalizacja jest niepotrzebna. Defensywa Barcelony często nie jest skoncentrowana na tym na czym powinna.

0

@zeko0 kontuzja Busquetsa tez przykuła moja uwagę

2

Pytanie czy Koeman chciał aby ta pierwsza połowa była przetruchtana bezpiecznie na czyste konto czy z tymi chłopakami jest coś nie tak bo kompletnie nie ma przyspieszenia gry, jedna wielka kaszana.

1

@dv_7 jest w tym dużo prawdy

0

@michal26 Temat dotyczy zależności między walką o najważniejsze trofea, a napastnikiem na szpicy. Nie bez powodu odniosłem się akurat do sezonu 10/11. Messi wtedy nie grał na szpicy, poruszał się po boisku podobnie jak robi to teraz. Być może obecnie ma trochę mniej jakości strzeleckiej co dekadę temu natomiast wydaje mi się, że za tą różnicę odpowiada głównie Guardiola i koledzy z zespołu ktorzy byli mistrzami w swoim fachu, mowa tu oczywiście o Xavim, Iniescie, Busquetsie. Każdy z tych piłkarzy potrafił asystować w niemożliwy sposób. Problemem Barcelony jest obecnie obrona i fakt, że gra ofensywna opiera się tylko na geniuszu Argentyńczyka. Wczoraj w gazecie pisali, że dziś Messi będzie szukać Alby na lewej flance, a Alba Messiego w polu karnym. Za czasów Guardioli Messi był jednym z wielu.

0

@MesQueUnClub_87 Ale co ma piernik do wiatraka teraz będziemy rozkminiac rok po roku czy był napastnik czy nie? Napisałeś, że bez rasowego napastnika zespół nie może walczyć o najważniejsze trofea. Barca we wspomnianym sezonie 10/11 zdobyła potrójną koronę grając z Messim na fałszywej 9tce. Bo rozumiem, że od początku pijesz do tego, że potrzebny jest rasowy napastnik na szpicy. Manchester City też obala Twoją teorię.

0

@michal26 Nie napisałem, że Guardiola nie miał napastnika. Oczywiście był David Villa który byl typowym napastnikiem natomiast w sezonie 2010/2011 najczęściej występował na pozycji skrzydłowego, a rolę fałszywej 9tki pełnił Messi. Mieć napastnika w kadrze to jedno ale sposób w jaki się z niego korzysta to drugie. Dla przykładu Barcelona obecnie też ma bardzo dobrego napastnika którym jest Griezzman.

0

@MesQueUnClub_87 To Ty chyba nie oglądałeś Barcy Guardioli

2

@FC1899Barca Superliga predzej czy później stanie się faktem. Założyciele wyciągną odpowiednie wnioski i przedstawia bliźniaczy projekt do obecnych rozgrywek europejskich a wtedy UEFA nie będzie miała nic do gadania.

0

@forest Nie obchodzi mnie co on miał na myśli, napisał jednoznacznie, że modlił się o top 4. Wiele takich głosów widzialem które są używane do obrony Koemana. Przed pierwszym meczem w sezonie było wiadomo, że Messi zostanie więc pisanie o top 4 to dla mnie jakaś abstrakcja. Nawet bez Messiego ten zespół ma obowiązek bić się o pierwsze miejsce. Przez ostatnie 17 lat Barcelona zajmowała miejsce w pierwszej trójce. W 2003 roku Barcelona zajęła dopiero 6 miejsce czyli 18 lat temu. Niektórzy tutaj bronią Koemana w przypadku gdy już nie mają niczego ciekawego do powiedzenia aby obronić jego prace to wyjmują z kapelusza argument że niby wiele ludzi modliło się o top 4. Wiadomo, że w futbolu może się wszystko wydarzyć ale jak można aż tak skreślać drużynę po jednym nieudanym meczu?

0

@nagget modliłeś się o top 4? Sugerujesz, że Sevilla czy Real Sociedad mieli być bardziej regularni od Barcelony z Messim w składzie tylko dlatego, że przegrali wysoko mecz z Bayernem? Haha

0

@BXOD Od tego są media. Fati też był pompowany

1

@AmigoBlancos wchodzę w to

0

@Encore Piękna drużyna z bogatą historią w przeciwieństwie do City.

1

Dosłownie nikomu nie wyszedł na dobre, a szczególnie @LuisSalvano xD

0

@Seneka Biorąc pod uwagę okoliczności z jakimi Real zmagał się w tym sezonie to ich kibice raczej nie mają o co płakać. Mało tego pokonali Barcę dwa razy w meczach ligowych

0

Oglądal ktoś mecz na polscacie albo pomeczowe studio? Humory dopisywały czy raczej żałoba?

2

@viscajasiek Szczególnie w meczu z City

5

Dzis piłkarze Chelsea byli przede wszystkim skoncentrowani na grze. Nie było machania łapami, przepychanek, głupiego gwiazdorzenia, pretensji do sędziego. Poprostu wyszli na murawę ten mecz wygrać. A w Barcelonie mamy Albe, Pique, Busquetsa którzy zamiast skupić się na piłce to wolą czasami podnieść rękę do góry i krzyczeć w kierunku sędziego albo poprostu kryć na alibi.

0

@Mati90fcb dlaczego nie oglądałeś na TVP?

0

@kkbarca A co ma płakać jak pod domem stoi lambo?

0

@panczo To miał być krok w przód ale okazało się, że jest jeszcze jeden schodek xD

3

Chelsea dziś bezbłędna w defensywie. Gdyby mieli lepszych wykonawców z przodu to byłby to zespół kompletny. Zapowiada się ciekawy finał

2

Była bramka, sporo fauli a chłop nie doliczył nawet minuty, a nawet nie pozwolił dograć rożnego.

0

@Mario96w CBD jest legalne a automaty z CBD są dostępne w większości miast

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?