3

Gdyby w projekcie uczestniczyły kluby pokroju BVB to bez wahania zostałyby odsunięte od rozgrywek LM. Gigantom mogą co najwyżej pogrozić paluszkiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid ciekawe czy umie aportować

0

@Tarins w sytuacji z kadru gdyby Dest próbował wejść w drybling zostałby szybko podwojony, po za tym było tam bardzo mało miejsca na minięcie choćby jednego zawodnika. Nawet jeśli jakimś cudem udałoby mu się tą piłkę wrzucić to w polu karnym na 11stym metrze 7 obrońców, i jeden De Jong który stoi w świetle bramki. Jaki byłby sens wrzucać piłkę na De Jonga skoro szanse na to że doszedłby do piłki były bardzo małe. A więc po co oddawać piłkę za darmo rywalowi skoro można ją wycofać i poszukać wolnych przestrzeni w innym sektorze boiska. Odpowiedz mi teraz na pytanie dlaczego Alba będąc w podobnych sytuacjach też wycofuje piłkę do tyłu i nie wchodzi w drybling, a robi to samo za każdym razem gdy nie dostaje piłki na wolne pole. Przypomnij sobie Alvesa który też rzadko wchodził w drybling, gdy pojawiał się na wysokości pola karnego też zazwyczaj wycofywał piłkę do tyłu. Gdyby w polu karnym był jakiś napastnik dobrze grający głową to drybling w tamtym sektorze boiska miałby jakiś sens.

1

Dobra Panowie kontuzje kontuzjami... Kto z Was wypisałby mi L4? Pilne

0

@Krzychu1010 Wyspa tajemnic, Infiltracja,

0

@matirix20 problem w tym, że Dest nie dostał piłki na wysokości pola karnego gdy Barcelona wychodziła w kontrze. Valencia w pierwszej połowie i do momentu stracenia drugiej bramki była zamknięta we własnym polu karnym.

0

@ricardo0705 Alba przed DeJongiem który gra za dwóch, potrafi odnaleźć się na każdej pozycji na murawie i jest motorem napędowym zespołu? Alba może i ma dobre liczby ale to jego obowiązek bo dostaje mnóstwo zagrań od Messiego.

0

@Pawelec7 Słaba psychika

0

@Tarins Gdybyś grał choćby amatorsko w piłkę to zrozumiałbyś dlaczego nie wchodzi w drybling. Nie chce mi się tego tłumaczyć

3

Żałosnie wykonany karny. To było podanie do Cillesena

3

Ten mecz już przegrali, można się rozejść

0

Szczelajo do Pique snajperzy

0

@Krychaaa10 I cyk argumencik o braku typowej 9tki. Guardiola miał typowa dziewiątkę? Nie pisz głupstw

0

@Tarins to piszesz o dryblingu czy o zagrywanych piłkach? Alba zagrywa w pole karne gdy ma na to miejsce, Dest tego nie robi bo nie dostaje piłek na wolne pole

5

Jak Koeman ściągnie Desta po przerwie udowodni, że jest śmiesznym gościem na wakacjach

1

@goldmetaxa Ale co ty chcesz od chłopaka który jest osamotniony na prawej stronie bo w zespole jest tylko połączenie Messi - Alba i nikt więcej.

1

@Tarins A Alba po drugiej stronie wchodzi w drybling? Dest w ogóle nie dostaje prostopadłych piłek, a kiwka na skrzydle jest bezużyteczna bo zazwyczaj nie ma komu dośrodkować dlatego grają tylko płasko w poprzek i do środka na piąty metr po ziemi

3

Założę się, że Dest zejdzie zaraz po przerwie :v

2

@Janiama Ja nie wiem po co w ogóle prawy wahadłowych Barcelonie skoro i tak nie zagrywają mu piłek

0

@Ratamahatta dokładnie. Dest na prawym skrzydle, nie dostał żadnej prostopadłej piłki w uliczkę

8

Messi w ogóle nie wykorzystuje obecności Desta na prawej stronie. Za każdym razem schodzi do środka aby podać do Alby przez nogi rywala. To jest do bólu przewidywalne. Dlaczego nie zagra prostopadłej piłki Destowi aby ten mógł dograć w pole karne?

1

@Don-Corleone Moim skromnym zdaniem Deep to nie ta liga. Każda postać zagrana przez Leo jest niesamowicie wyrazista. DiCaprio ma na swoim koncie prawie same dzieła sztuki. Wilk z Wall Street, Zjawa, Wyspa Tajemnic, Infiltracja, pewnego razu w Hollywood, Incepcja czy Titanic to filmy które głównie dzięki Leo są poprostu piękne.

0

@PatrychoO Gdzieś już czytałem komentarz o takiej samej treści

1

@norbi77 Valverde objął zespół po odejściu Neymara, do klubu dołączyło wielu nowych piłkarzy, wtedy też zespół był budowany na nowych pomysłach nowego trenera, zmiana systemu gry na 4 4 2. A mimo to Valverde przegrał w lidze tylko z Levante i wygrał w tamtym sezonie dublet. Robił wyniki, czego nie można powiedzieć o Koemanie. To nie jest udany sezon Koemana w Barcelonie. Facet zaczął mówić o sezonie przejściowym aby zrobić sobie alibi na wypadek słabego sezonu, powiedział że kadra która ma nie jest zdolna do zdobywania trofeów. Po za tym ciągle wina sędziego i piłkarzy za brak koncentracji. Nie będę płakać gdy Holendra zwolnią

3

@Comentateiro śpieszmy się wykorzystywać szanse bo tak szybko odchodzą [*]

0

@norbi77 Jesteś pewnie członkiem kultu Sezonu przejściowego założonego przez Koemana. Muszę Cie zmartwić. Koeman zrobił sobie alibi na wypadek słabego sezonu.

1

@norbi77 Wskoczyli bo musieli i od pierwszego meczu prezentowali świetny poziom. Weszli może raz z ławki po to aby w następnych meczach zaczynać od początku. Wyznacznikiem poziomu piłkarza są między innymi pieniądze. Jeżeli uważasz inaczej to ktoś tu nie ma zielonego pojęcia o futbolu. Pedri na przestrzeni sezonu zdrożał o 60 mln. Jak myślisz dlaczego? A no bo okazuje się że jest świetnym piłkarzem który jest kluczowa postacią w Barcelonie.

0

@tobiasson92 Kadra Barcy jest droższa od kadry Realu. Pieniądze są wyznacznikiem poziomu piłkarza. Na przestrzeni sezonu w kadrze Realu jest już około 60 kontuzji,a mimo to są w grze o finał LM i mają otwarta drogę do wygrania La Liga. Araujo, Lenglet, Pique, Mingueza, Dest, Alba gdzie ty tam widzisz braki? Pomoc Pedri, De Jong, Busquets, w ataku Messi, Antuan czy Dembele a na początku sezonu też Fati. Brakuje tylko klasycznej 9tki. Griezzman jest drugim najlepszym piłkarzem Barcy w tym roku a ostatnie dwa spotkania to 2 bramki i asysta więc jak można napisać że chłop nie pasuje do zespołu?

0

@tobiasson92 Wypalenie sukcesami? Po sezonie w którym nie wygrali żadnych rozgrywek? Bardzo mocno naciągana teza. Koledzy wyżej dali Ci świetne kontr przykłady. Jeżeli Barca nie wygra majstra po tym jak dwa razy była zależna od siebie to będzie czyste frajerstwo a nie udany sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?