ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawzajem. 15 znaków
1
Lubicie święta?
1
@Deviler nawzajem
19
Kobieta chce zostać w słonecznej Barcelonie stąd ta nagła zmiana zdania u Dembele. Można powiedzieć, że ta Pani spadła Barcelonie z nieba jak Nicholas Latifi Verstappenowi. A tak całkiem poważnie to ja cały czas myślałem, że on nie ma kobiety,a tu jak ebło to ino roz i cyk Demebele żonaty. Byleby się nie połamał podczas strzelania goli w sypialni.
1
@Rewolucja123 ja generalnie chciałbym jakieś nowe szybkie auto. Na co mi ten Rodri?
0
@socha kolego,chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem
0
@Arkon Rudigera szybki, wysoki i silny obrońca. Skrojony pod Barcelone.
0
Kto powiedział Dembele, że mozna używać mózgu?
1
@Zbyszard o kurde nawet z zegarem. Dziękówka
5
@PatrychoO weź mi nawet nie mów. Sam fakt, że muszę odpalać o jeden mecz więcej w trakcie kolejki aby zobaczyć Messiego mocno mnie irytuje...
0
@GeraltzKatalonii Hakimi i Kimpembe to akurat jedne z najlepszych postaci w PSG. Co do Herrery i Mendesa się zgodzę, ten drugi zresztą najgorszy na boisku.
2
To PSG jest tak wolne. Wszystko na dwa, trzy kontakty, brak jakiegokolwiek elementu zaskoczenia. Marny trener i marna gra. Cieszy dobra forma Messiego, widać gołym okiem, że wygląda w tym meczu lepiej niż w ostatnich tygodniach.
0
@Zbyszard skąd info?
0
@Emhyr ale będą do wyciągnięcia w lato. Wydaje mi się, że lepiej przemyśleć, poczekać i ewentualnie trochę dołożyć do kogoś lepszego.
0
@Emhyr Uważam, że są inni lepsi młodzi na pozycję napastnika.
0
@PatrychoO z tym najlepszym zawodnikiem roku trochę przeholowales no ale niech Ci tam będzie.
0
@IAmLegend wystrzelenie teleskopu Jamesa Webba odbędzie się w wigilię o około 13 polskiego czasu
2
@IAmLegend mówisz o Webbie?
0
@Encore Coutinho to powinien zarabiać najniższa krajową + zwracane koszta na dojazdy na treningi i mecze, to wszystko
0
@taris Prawdę mówiąc to usunięcie Messiego z listy płac umożliwia przedłużanie kontraktów
0
Pokroilbys mi warzywa na sałatkę.
0
@Qlewer przeciez wiadomo, że trochę dodał od siebie. Sprawiasz wrażenie jakbyś wczoraj pierwszy raz oglądał mecz piłki nożnej. Niemal każdy piłkarz po faulu dodaje wiele od siebie ale wtedy przymykasz oko. Podwójne standardy bo jak Alba trochę się poturlał to trzeba go pocisnąć bo ma łatkę płaczka i jest moda na hejtowanie. Pewnie jesteś też jednym z tych co to chętnie by go sprzedali
1
@jedrek7000 nasz gwiazdor, raper będzie musiał bardziej się starać aby nie grzać ławki poprostu.
5
@Rewolucja123 Dembele wczoraj był prawdziwym liderem
0
Czy ktoś mógłby przybliżyć kiedy Ferran wyleczy swój uraz? Z tego co wiem miał pauzować 6 tygodni co oznaczałoby, że już jest zdrowy a nie jest.
0
@Zoker dobra, skąd Ty możesz wiedzieć jak bardzo go to bolało? To jak ktoś cierpi powinno cie najmniej obchodzić w kontekście podejmowania kary na zawodniku,a przecież zajmujesz się sędziowaniem więc powinieneś wiedzieć, że w takich sytuacjach główną rolę odgrywają zamiary piłkarzy,a zamiar Kounde był jasny i klarowny. Edit. Nie rozumiem dlaczego skupiasz się na tym jak ktoś cierpi. Jak ktoś uderzylby w klubie twoja kobietę, kumpla czy kogokolwiek bliskiego to też najpierw byś analizował czy dostał wystarczająco mocno że aż tak go to boli i na podstawie tego ocenił zachowanie agresora? Naprawdę robisz komedie...
0
@Qlewer Ty chyba nie wiesz co to znaczy symulacja.. . Jeżeli dla ciebie symulacją jest to, że gość zwija się z bólu po tym jak dostał w twarz to jesteś w dużym błędzie. Symulacja byłaby wtedy gdyby dostał powiedzmy w bark a łapał się za głowę sugerując że dostał w twarz. Przykład symulacji gdy przeciwnik wkłada nogę ale nie zalicza kontaktu natomiast ten drugi pada na ziemię sugerując kontakt. Alba wczoraj dostał piłka ewidentnie w twarz i praedodobnie mógł oberwac również w nos. To jak go to bolało powinno cie najmniej obchodzić. Każdy człowiek inaczej znosi ból. Używasz niewłaściwego słowa, a wmawiasz mi ze to ja czegoś nie pojmuje.
0
@Zoker Ty jako sędzia nie jesteś w stanie stwierdzić czy ktoś udaje czy nie udaje po oberwaniu jakimkolwiek przedmiotem w twarz. Kounde wyleciał z murawy za zamiar zrobienia krzywdy Albie, a to jak Alba pokazywał swoje cierpienie nie powinno podlegać jakiejkolwiek dyskusji. Co innego gdyby dostał piłka np w bark a łapał się za głowę sugerując, że dostał wlasnie w twarz... Być może faktycznie Alba powinien dostać żółtą kartkę za to wpadniecie w Kounde ale cóż, sędzia wczoraj mylił się wiele razy na niekorzyść Barcelony więc przymykam oko.
0
@Qlewer dobra, a skąd wiesz, że Alba symulował? Może faktycznie dostał w nos a oberwanie w noc rzuconą piłką to nic przyjemnego. P. S gdyby za symulowanie karali to mało która drużyna kończyłaby mecz w komplecie. Czasami nie da się jednoznacznie stwierdzić czy zawodnik symuluje. Facet dostał piłka w twarz, mógł oberwac w nos, a przyjmujesz narrację jakbyś wiedział, że wcale go to nie bolało. Nikt tutaj nie myli pojęć
0
@Zoker nigdzie nie napisałem, że jest to okej natomiast nie da się tego wyeliminować z piłki nożnej. Prowokacje, symulki, kradnięcie czasu to brudna twarz tego sportu i dla mnie jest to poprostu część tej dyscypliny. Ja się dziwię, że Ty jak i inni jesteście wielce wzburzeni i zdziwieni zachowaniem Alby. Tak jakbyście pierwszy raz mieli do czynienia z piłką nożną. Grałeś kiedyś w piłkę chociaż na amatorskim poziomie?