ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Wyciągnęłaś sytuację z meczu który odbył się kilka tygodni temu. Lewy 9 na 10 takich sytuacji kończy bramką.
1
@Sysia11 nota nie gra. Oglądam mecz i widzę co jest grane, to mi wystarczy
0
@Mr8lack Zapewniam Cie ze komentatorzy odnosili się właśnie do zagrania obrońcy.
0
@tommyVERceti z zamkniętymi oczami ale on nie zasługuje na złota piłkę bo nie kreuuje gry
1
St Etienne chyba za mocne dla Messiego
0
@Sysia11 XDDDD no ta
5
@AllBundy ciii przeciez wygrał copa America
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"sory chłopaki, lewa"
0
@Mr8lack oni mówili o zagraniu obrońcy St. Etienne. Co ty pijany jesteś?
4
@Sulimo To jest troll. Chłop idzie na przekór wszystkiemu. Szuka atencji. Najlepiej nie pisać pod jego postami.
1
@CatalanDream @Gaucho no dobra, to w takim razie kto ma grać za Lengleta? Garcia który dziś prawie zaliczył świetna asystę do napastnika Villarrealu czy może Mingueza? Pytam bo moim zdaniem Lenglet prezentuje od nich większy poziom.
@Gaucho Widze właśnie, że ostatnio sprzedawałeś Depaya :) czyli w sumie można o kant dupy rozbić tą twoja ekspertyzę na temat Lengleta
4
@maciar Dlaczego wspominasz o puszczonej bramce a nie wspomnisz o kilku interwencjach które uratowały bramkę?
0
@CatalanDream ten Lągle jest pewniejszy od Garcii. Jedyny zdrowy lewonożny stoper a ty chciałbyś się go od tak pozbyć. To nie fifa że dzień później kupisz se Rudigera z Chelsea
0
@kkbarca Pique brakuje szybkości jak na stopera w zespole który często naraża się na kontry.
@agrad0 Umtiti demonem szybkości też nigdy nie był. Potrzebny jest szybki i silny fizycznie obrońca
0
@FcBforever221 Dokładnie. Ten chłopak musi być zatrzymany za wszelką cenę. To nie jest Moriba który grał ogony.
1
Pierwszy skład w grze z trójką obrońców powinni mieć Araujo, Pique i Lenglet.
2
@SteuerFreiMoney ale ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Teraz większość nagrywa tylko o tym że kiedyś nie miał a teraz ma, pieniądzach i kobietach. Słucham rapu ale tylko kilku artystów takich jak słoń, hinol czy Keke. Słuchanie Malika Montana, Kizo i innych tego typu gości to coś jak oglądanie właśnie tego alkomastera
4
To nie my mamy farta tylko Villarreal pecha. Zidane jest tylko jeden.
0
@Dundersztyc i zremisowali z Realem w Madrycie,a to bezjajeczne United dusili chyba do 70 minuty aż sami sprezentowali im bramkę. Flashscore i wszystko jasne
0
@FioletoweOczy w zeszłym sezonie wygrali Ligę Europy, w tym sezonie są na drugim miejscu w grupie ligi mistrzów. Ten zespół może rywalizować z każdym.
0
@masq kto za Depaya?
0
@sintesox sugerujesz że Villarreal nie jest dobrym zespołem?
10
Większość chyba nie jest świadoma tego jak dobrym, poukładanym zespołem jest Villarreal
0
Eric Garcia do zmiany
2
@Woland10 następnym razem może Xavi cie posłucha ale obawiam się że nie czyta labamby
0
@MysticCat Słuchanie o ich hajsie to jak oglądanie tego alkomastera
0
@MysticCat bardziej porównałbym to do zakupu płyt raperów czyli królów mitomanii którzy rapują o tym ile mają hajsu.
0
@Momals11 I już się zaczyna... Złota piłka dla Messiego bla bla bla. Mam to gdzieś kto ją wygra ale będąc szczerym bardziej zasłużył Lewandowski.
@stysiek dlaczego do mnie pijesz? Nie biorę udziału w tej śmiesznej przepychance słownej na temat zp.
0
@Momals11 kiedy Suarez ostatnio zaliczył 50 kontaktów z piłką? I to śmieszne "najlepszy napastnik dekady" aby jeszcze bardziej "dokopać" Lewemu XD ile ty masz lat? Edit. Dlaczego usunąłeś komentarz?