0

@Sysia11 Wyciągnęłaś sytuację z meczu który odbył się kilka tygodni temu. Lewy 9 na 10 takich sytuacji kończy bramką.

1

@Sysia11 nota nie gra. Oglądam mecz i widzę co jest grane, to mi wystarczy

0

@Mr8lack Zapewniam Cie ze komentatorzy odnosili się właśnie do zagrania obrońcy.

0

@tommyVERceti z zamkniętymi oczami ale on nie zasługuje na złota piłkę bo nie kreuuje gry

1

St Etienne chyba za mocne dla Messiego

0

@Sysia11 XDDDD no ta

5

@AllBundy ciii przeciez wygrał copa America

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"sory chłopaki, lewa"

0

@Mr8lack oni mówili o zagraniu obrońcy St. Etienne. Co ty pijany jesteś?

4

@Sulimo To jest troll. Chłop idzie na przekór wszystkiemu. Szuka atencji. Najlepiej nie pisać pod jego postami.

1

@CatalanDream @Gaucho no dobra, to w takim razie kto ma grać za Lengleta? Garcia który dziś prawie zaliczył świetna asystę do napastnika Villarrealu czy może Mingueza? Pytam bo moim zdaniem Lenglet prezentuje od nich większy poziom.
@Gaucho Widze właśnie, że ostatnio sprzedawałeś Depaya :) czyli w sumie można o kant dupy rozbić tą twoja ekspertyzę na temat Lengleta

4

@maciar Dlaczego wspominasz o puszczonej bramce a nie wspomnisz o kilku interwencjach które uratowały bramkę?

0

@CatalanDream ten Lągle jest pewniejszy od Garcii. Jedyny zdrowy lewonożny stoper a ty chciałbyś się go od tak pozbyć. To nie fifa że dzień później kupisz se Rudigera z Chelsea

0

@kkbarca Pique brakuje szybkości jak na stopera w zespole który często naraża się na kontry.
@agrad0 Umtiti demonem szybkości też nigdy nie był. Potrzebny jest szybki i silny fizycznie obrońca

0

@FcBforever221 Dokładnie. Ten chłopak musi być zatrzymany za wszelką cenę. To nie jest Moriba który grał ogony.

1

Pierwszy skład w grze z trójką obrońców powinni mieć Araujo, Pique i Lenglet.

2

@SteuerFreiMoney ale ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Teraz większość nagrywa tylko o tym że kiedyś nie miał a teraz ma, pieniądzach i kobietach. Słucham rapu ale tylko kilku artystów takich jak słoń, hinol czy Keke. Słuchanie Malika Montana, Kizo i innych tego typu gości to coś jak oglądanie właśnie tego alkomastera

4

To nie my mamy farta tylko Villarreal pecha. Zidane jest tylko jeden.

0

@Dundersztyc i zremisowali z Realem w Madrycie,a to bezjajeczne United dusili chyba do 70 minuty aż sami sprezentowali im bramkę. Flashscore i wszystko jasne

0

@FioletoweOczy w zeszłym sezonie wygrali Ligę Europy, w tym sezonie są na drugim miejscu w grupie ligi mistrzów. Ten zespół może rywalizować z każdym.

0

@masq kto za Depaya?

0

@sintesox sugerujesz że Villarreal nie jest dobrym zespołem?

10

Większość chyba nie jest świadoma tego jak dobrym, poukładanym zespołem jest Villarreal

0

Eric Garcia do zmiany

2

@Woland10 następnym razem może Xavi cie posłucha ale obawiam się że nie czyta labamby

0

@MysticCat Słuchanie o ich hajsie to jak oglądanie tego alkomastera

0

@MysticCat bardziej porównałbym to do zakupu płyt raperów czyli królów mitomanii którzy rapują o tym ile mają hajsu.

0

@Momals11 I już się zaczyna... Złota piłka dla Messiego bla bla bla. Mam to gdzieś kto ją wygra ale będąc szczerym bardziej zasłużył Lewandowski.
@stysiek dlaczego do mnie pijesz? Nie biorę udziału w tej śmiesznej przepychance słownej na temat zp.

0

@Momals11 kiedy Suarez ostatnio zaliczył 50 kontaktów z piłką? I to śmieszne "najlepszy napastnik dekady" aby jeszcze bardziej "dokopać" Lewemu XD ile ty masz lat? Edit. Dlaczego usunąłeś komentarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?