1

Ciekawe czy Barca dostanie zapro gdy jednak wystartuje Superliga

3

Data ważności Ter Stegena niestety już się skończyła

5

Depay przeszedł metamorfozę z lwa do obrażonego kota Filemona

1

Po co budować stadion skoro widzów będzie coraz mniej? Po co gołębiom zabierać dom? Dlaczego Borek do tej pory nie wyjaśnił afery tajskiej? Więcej pytań niż odpowiedzi

0

@against_modern_football i co tu zrobić. Nie posadzisz ich na ławce bo się obraża i odejdą za free

0

@MrPGG no ze środka w kierunku chorągiewki, rzeczywiście zajebiscie.

0

@tbas Może i kadra wąska ale jest kilka innych możliwości jak choćby wpuszczenie Garcii i przesunięcie Lengleta na bok lub wpuszczenie Balde czy przesunięcie tam Desta i wpuszczenie Coutinho...

3

Wpuszczenie Minguezy to jest ewidentna improwizacja. Xavi nie miał planu B na wypadek urazu Alby. Kamyczek do jego ogródka

1

Nie dość, że brakuje graczy w polu to i bramkarza. Ter Stegen niczym Karius

2

"To było fajne u Roberta" xD chłop minął się z piłką i go chwalą. Co za zakłamani ludzie masakra

8

Ależ wszyscy się lubią pastwic nad Barceloną. Gdyby Bayern był w podobnej sytuacji to nikt w studio nawet by nie pierdnął.

1

@LS przed meczem tylko mission impossible!

2

@BarcaInfo zdecydowanie większe ciary niż podczas hymnu ligi mistrzów

1

Tylko Tom Cruise mógłby dziś dać Barcelonie jakąkolwiek nadzieję.

0

@Kz1234 Chyba pachołki na przedmeczowej rozgrzewce

0

@busquets5 Mam nadzieję, że Xavi nie jest półgłówkiem

3

Araujo dziś musi zagrać bliżej prawej strony, żeby neutralizować Daviesa i Comana. Robertem powinien zająć się Pique.

2

@Ronnie1992 Gdyby Iniesta zdecydował się zostać pewnie nadal trzymałby odpowiedni poziom. Chciał zrobić miejsce młodym a widzimy jak to wyglądało przez ostatnie lata

0

@4drian0 Benfica nie poradzi sobie z presją bo nie mają innego wyjścia jak wygrać spotkanie. Predzej to oni stracą punkty niż Barca

0

Myślę, że Dynamo godnie pożegna się dziś z Ligą Mistrzów. Wierzę, że będą chcieli sprawić niespodziankę

0

@QUNJ Co Cie obchodzi ile komentarzy dodaje na forum? Masz bardzo nudne życie jeżeli wyliczasz wpisy randomowego chłopa z internetu, bez kitu. Przykry jesteś. Bez odbioru, pa

0

@Momals11 szczerze? Pedri. Może nie bardziej ale podobnie do Antuana

0

@barcowy1899 zaryzykuje stwierdzeniem, że był to najlepszy mecz Messiego w PSG

0

@QUNJ Nie wiesz co znaczy "ochłonąć", a zarzucasz mi nieznajomość znaczenia słowa "atencja" gdy uzylem tego słowa w poprawny sposób. Masz ewidentnie kompleksy. Wiem, ośmieszyłem Cie ostatnio dość mocno i wyraźnie, a w zasadzie to bardzo mi w tym pomogłeś natomiast to nie jest powód do szukania kolejnej zaczepki i prowokacji. Odstaw forum bo złapiesz więcej kompleksów i weź się za naukę, a wyjdzie Ci to na dobre. "Wyjaśniam siebie" ... nie dość, że muszę wyjaśniać siebie to i Tobie trzeba wyjaśniać znaczenie najprostszych słów. Szkoda gadać

0

@QUNJ Skoro wiesz, że miałem bana to ewidentnie złapałeś jakąś obsesję i szukasz atencji. Znajdź sobie kobietę

3

@pt9 nie zgadzam się. Lewandowski jest najlepszym piłkarzem obecnego sezonu

0

@QUNJ szukasz atencji?

1

@PatrychoO Barcelona B

3

@FIJI zaczyna się tworzenie fałszywych narracji :v beka.

0

@Encore no i Lewandowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?