ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 tak jak myślałem. Ale bydło ciśnie po funkcjonariuszach bo to przecież modne a atencjusz który nagrywał całe zdarzenie i kibicował agresorowi powinien zostać pozwany.
4
@inViNcibl3 Co Ty uważasz, że oni dla zabawy w robocie szukają takich dymów? Na nagraniu widać jak chłop startuje z rękami do pilcjanta, a gdy już go obezwładnili jeden z nich powiedział do kobiety że dostał dwa razy w twarz więc domniemam, że przed nagraniem cwaniaczek był agresywny. Nikt bez powodu paralizatora nie wyciągnie, oni mają to po to aby się bronić by wrócić normalnie do domu po pracy. Ludziom się w dupach poprzewracało z tą nagonką na policję. Zasady co do maseczek obowiązują każdego, jak się nie podoba i ego na to nie pozwala to niech parka siedzi w domu.
0
@nammah no właśnie wybieram się z tym do neurologa
0
Czy ktoś z Was borykał się może z jednostronnym napięciowym bólem głowy zlokalizowanym na skroni i nad uchem?
4
Zanim ogarną mikrofale na miejsce to trochę może potrwać ogłoszenie powtórki losowania.
0
@Emhyr lepsze słabe pary w 1/8 niż w 1/4. Do kluczowej fazy zostaną wyłuszczone najlepsze zespoły! Same plusy
0
@Gwyn @Janas11224 w słowach dr Manna raczej nie doszukiwalbym się drugiego dna bo jednak chodziło o rozwiązanie równania którego efekty widzieliśmy w końcówce gdy już Coopera znaleziono co było dość naiwne. Nie zapominajmy ze Cooper na końcu wskoczył do statku aby popędzić na pomoc swojej kompance z misji która utknęła na planecie. Mam nadzieję, że jest to furtka do jakieś kolejnej części. W sumie dla mnie najbardziej niezrozumiałym elementem filmu jest to, że w tym samym czasie było dwoch Cooperów z czego jeden nadawał morsem za półką z książkami. To chyba jedyny paradoks w filmie no ale to jednak inwencja twórcza czarnej dziury jakoby miała przeniesc Coopera do innego wymiaru i o to przecież chodzi, że nikt nie potrafi sobie odpowiedzieć dlaczego... Bo raczej nigdy nie poznamy co dzieje się za horyzontem zdarzeń.
2
@Janas11224 Co tam jest ciężkiego do zrozumienia? Tylko to co dzieje się za horyzontem zdarzeń jest dość skomplikowane bo to inwencja twórcza reżysera natomiast fabuła jest prosta
0
@QUNJ oglądam Messiego od ponad dekady, opuściłem naprawdę garstkę jego meczów i nie mam problemów ze wzrokiem. Skoro Ty nie widzisz różnicy między tym co Leo grał w poprzednim sezonie a jak prezentuje się w obecnym to musisz udać się do okulisty. Messi w tym sezonie jest poprostu nie do poznania, inny piłkarz jakby nie on. Argumentem są jego występy i liczby w PSG a one nie kłamią. Modric jest starszy od Leo o 2 lata i panuje nad piłką tak samo dobrze jak 4 lata temu. Zlatan ma 40 i też niewiele się zmieniło przez ostatnia dekadę ale u Messiego to nagle wiek odpowiada za głupie błędy techniczne xD jesteś niemożliwy
0
@QUNJ Ronaldo często popełniał głupie błędy będąc w swoim prime. Messiemu się to poprostu prawie w ogóle nie przytrafiało bo potrafił panować nad piłką jak nikt inny na świecie aż do ostatniego meczu dla Barcelony. Jeżeli uważasz że 2/3 miesiące go tak postarzały, że ma dużo mniejsze krążenie i czucie w nogach i stopach to to raczej nie ma nic wspólnego z logiką zresztą jak każdy twój wpis na tym forum
0
@avexavi ale zarzuciłeś, że Carlo nie robi rotacji i to ich na wiosnę zgubi jak Legię. Jeżeli dobrze zrozumiałem... W Barcelonie nie ma jak rotować, grają ciągle Ci sami piłkarze więc jak się to u nas zakończy biorąc pod uwagę już teraz fatalna formę zespołu i środek tabeli? No idąc twoim tokiem myślenia, czeka nas spadek bo przecież trzeba rotowac
0
@_Specjalista ale w Barcelonie nie zdarzały mu się tak często proste błędy techniczne jak zle przyjęcie piłki, podania do nikogo czy też gubienie piłki gdzieś pod nogami.
0
Ciężko jest mi wytłumaczyć te proste błędy techniczne u Messiego. No chyba nie zapomniał jak się gra w piłkę?
0
@D10SLEO pierwszy lub drugi.
0
@avexavi rotacje mówisz? Patrząc na kadrę Barcelony to idąc twoim tokiem myślenia blaugrana wyląduje w strefie spadkowej
0
@PatrychoO dziwne, myślałem że kto oglada Barcelone to w cyrku się nie śmieje
0
@AbelKabel to już są Twoje widzimisie. W piłce nożnej jedni chcą aby VAR działał w ten sposób a inni chcą by działał trochę inaczej. Wszystkim nie dogodzisz
0
@Hubsao przeciez Messi nie jest liderem PSG i raczej nim nie będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM ale mecze były pod kontrolą
0
Możesz opuścić Barcelone ale Barcelona nigdy z Ciebie nie wyjdzie to tak apropo dzisiejszego występu Leo. Kiedy nasz DIOS w końcu złapie odpowiednią formę?
5
@GeneralXavi @tomek8756 a pozostałe 6 złotych piłek to gdzie Messi wygrywał? Też będąc graczem PSG? W Barcelonie nie robiono tego typu gadżetów i o to chodzi.
2
@Emhyr Nico nie jest w stanie chyba rozegrać całego spotkania. Wcześniej też był zmieniany. Natomiast wybór Minguezy jest niezrozumiały
0
@!34RC3!_0N4 oglądam mecz i ten twój Umtiti dokłada stopę do piłki ułatwiając strzelenie gola piłkarzowi Osasuny. Kup okulary
4
@!34RC3!_0N4 mocna przesada. Lenglet hejtowany dla zasady?
0
@AbelKabel dlaczego? I ten co zmienia opony podejmuje równie wysokie ryzyko co ten który opon nie zmienia. Kwestia strategii tak jak wyżej napisałem. Nie chcesz oglądać zmiany opon to masz inne motosporty gdzie nie będziesz musiał na to patrzeć.
1
@Roobo Kolizje, samochody bezpieczeństwa i flagi są częścią tego sportu tak jak w piłce nożnej kontuzje, faule czy spalone. To wszystko to urozmaicenie które sprawia że F1 jest tak emocjonującą bo nie dość, że liczą się umiejętności to i strategia zespołów.
1
Nie pamiętam kiedy ostatnio towarzyszyły mi równie wielkie emocje podczas oglądania piłki nożnej. Dzis tor napisał naprawdę piękny scenariusz. Netflix zaciera rączki.
1
Coś pięknego. Epicki wyścig
6
Perez zaserwował nam prawdziwy spektakl