ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Grzbiet przyjęcie drugiej sety czystej
0
@Woland10 co Ty gadasz. Dzis zagrał bardzo dobre spotkanie. To on napędzał ataki PSG
3
Dziwna decyzja Pochetino. Messi powinien opuścić plac gry,a nie Brazylijczyk który w tym spotkaniu był lepszy a i pracuje więcej w defensywie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston nie, przecież napisałem o doświadczeniu i umiejętnościach których Maxowi jednak brakuje w porównaniu do Hamiltona.
1
Bernat to taki Puchacz v2
0
@mekston i ogromne doświadczenie i umiejętności których brakuje między innymi Maxowi
0
PSG dziś bardzo dobrze prezentuje się w ataku pozycyjnym. Niestety Messiemu ponownie brakuje błysku
1
Według mnie Dembele powinien dostać jasny komunikat, że jeżeli nie przedłuży kontraktu do końca listopada to będzie siedział na trybunach do końca sezonu. Nie ma co się pieścić z tym kasztanem
0
@Joe_Pesci masz rację natomiast człowiek niewątpliwie przyspiesza proces ocieplenia klimatu.
12
@Vebrol Dla planety napewno tak.
1
@Barca445 było nie jeść tyle na noc
0
@Barca_Big_Moment zbłaźniłeś się fest. Ten kasjo musi być twoim idolem a sam pewnie mieścisz się w średniej wieku jego fanów czyli zapewne jakieś 14 lat :v współczuję ci
0
@hoodRich bokserkich 10tkach
0
@Barca_Big_Moment ty chyba w jakimś innym świecie żyjesz skoro uważasz że Parke wygrał 1 rundę. Werdykt był jasny i wygrał Parke
2
Jaka pewność i arogancja panuje w kontekście przyszłości Gaviego. Sami przyjaciele hiszpana którzy mają informacje z pierwszej ręki. Krótką pamięć macie bo całkiem niedawno był tu taki jeden Moriba
0
@lucca87 skąd Ty możesz wiedzieć co on chce a czego nie chce? Moriba też wydawał się przyszłością klubu
0
@Borneo więc pewnie widziałeś jeden w porywach dwa mecze i masz wyrobioną opinię o piłkarzu. Mam rację?
0
@Mns21 nie oceniaj dnia przed zachodem słońca. Fakty są takie, że kontraktu jeszcze nie przedłużył, a okienko transferowe otwiera się za nieco ponad miesiąc
0
@shoZu zwolniony
0
@PodkarpackiKibic w komunikacie pisze to co było wiadomo od początku że decyzje podjęli wspólnie. Lewemu musiało zależeć na odpoczynku. Jak chciał odpoczywać mógł to zrobić z Andora
3
A Barcelona jest pozytywnie nastawiona? Co na to otoczenie piłkarza?
0
@PodkarpackiKibic gdyby wiedział jak ważny był to mecz to nie powiedziałby trenerowi, że chce wolne. Nie wierzę, że trener sam podjął taką decyzję.
1
@kkbarca ja wiem ale nie powiem
0
@Nieznajomy w 2014 też każdy miał ich wyjaśnić, a zatrzymali ich dopiero Niemcy w finale
3
Vini zniszczony psychicznie już w pierwszej połowie. Mam nadzieję, że założył pampersa. W ogóle wszyscy Ci Brazylijczycy dziś jacyś tacy przestraszeni. Dosłownie dają się bić w tym meczu
0
południowo amerykańskiej piłce można zarzucić wiele ale w przeciwieństwie do europejskich boisk, tam nie ma miękkiej gry, płaczu i zwijania się z bólu na murawie po byle kontakcie z przeciwnikiem.
1
@Dankhog koleś wygląda jak gimnazjalista. Może te dziewczyny ze zdjęcia właśnie są nieletnie
8
Wychodzi na to, że Sousa i chłopaki z reprezentacji byli mniej doinformowani od La Ramblii i nie wiedzieli, że mecz z Węgrami był o rozstawienie w barażach. Smutne ale prawdziwe :v
0
@amanter gdyby nie popularność i kasa to one nawet by na niego nie spojrzały