0

@Momals11 kiedy Suarez ostatnio zaliczył 50 kontaktów z piłką? I to śmieszne "najlepszy napastnik dekady" aby jeszcze bardziej "dokopać" Lewemu XD ile ty masz lat? Edit. Dlaczego usunąłeś komentarz?

8

@Momals11 Chłopie. Messi był i jest piłkarzem od którego zaczyna się atak pozycyjny. Lewandowski jest napastnikiem. Co ty porównujesz? Który środkowy napastnik notuje 50 kontaktów z piłką podczas meczu?

0

@Encore kto traktuje tego typu wypowiedzi na poważnie?

0

@Pogba wolę se za 35 zł kupić wino i sam sie napić niż oglądać jak ktoś pije. Dziwi mnie, że w Polsce jest zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę.

0

@PatrychoO No ale po co przytaczać tego typu cytaty? Ludzie z Barcelony też gadali w ten sposób o Messim. Szukasz problemu którego nie ma

0

@PatrychoO @iMiaSanMia to oficjalne konto Bayernu czy Bundesligi? PSG na instagramie pokazywało kilka razy na story Messiego w kontekście złotej piłki a Barcelony i LaLigi nie chce mi się scrollowac na fb ale to właśnie tam głównie widziałem posty zanim Leo poszedł do PSG. Messi nie musi mieć robionego PR, sam go sobie zbudował przez ponad dekadę natomiast Lewandowski prezentuje kosmiczny poziom od 2-3 lat i nie jest tak samo popularny jak Leo. Wystarczy spojrzeć na liczby na socjalach. A fakt, że socjale Bayernu czy Bundesligi robią mu PR jest całkowicie zrozumiały i ja nie widzę w tym nic dziwnego, wręcz pochlebiam. Gdyby Lewy był tak samo popularny jak Messi to nie byłoby prawdopodobnie tej karuzeli śmieszności dotyczącej złotej piłki bo to Robert by ją zgarnął i mam nadzieję że zgarnie gdyż zasłużył bardziej niż Messi.

0

@PatrychoO Ja tam nie widzę żeby w tych postach ktoś o cokolwiek błagał. Po co wrzucasz posty fanowskich twitterow? Przeciez mówimy o oficjalnych socjalach Bayernu i Bundesligi. Na oficjalnych widzę błyskotliwą grę słowem i stwierdzane fakty. Żadnegi błagania tam nie ma. Lewandowski jest głównym kandydatem do zdobycia tej nagrody i mają prawo udostępniać tego typu posty i nie powinno cie to dziwić.

1

@BulaKG to by nic nie dało i tak

0

@PatrychoO to może ty najpierw pokaż to błaganie na profilu Bayernu i Bundesligi

0

@PatrychoO bo widzisz to co chcesz widzieć

7

No i bardzo dobrze, że Barcelona odpuszcza Haalanda. Wolałbym żeby taki Torres czy Cabral zbudowali swoją markę będąc w Barcelonie niż kupować "gotowca" za dużą kasę. Wiadomo już jak takie drogie zakupy w Barcelonie się kończą.

0

@PatrychoO nie wciskaj kitów. Widziałem wielokrotnie nie tylko w tym roku ale i w poprzednich latach. Teraz Lewandowski objawił się swoim geniuszem i już obraża majestatu bo jak oni śmią go stawiać w roli faworyta do wygrania złotej piłki. Przeciez gdyby Lewy dostał złota piłkę to tutaj bylaby żałoba.

12

@busquets5 spójrz na napastników Barcelony a odpowiesz sobie sam na to pytanie. Obecnie to nawet Falcao opłacałoby się brać

3

@PatrychoO a socjale Barcelony lub PSG nie robią Messiemu tej samej promocji co Bayern Lewemu? Patrzysz na socjale Bayernu ale tego co robią źródła związane z Messim nie bierzesz pod uwagę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@PatrychoO a tutaj na forum jest płacz i modły o złotą piłkę dla Messiego i jest tak rok w rok od kilku lat.

2

@mikael Nie raz walczyłem ze snem za kierownicą a ty piszesz ze spać nie możesz po zrobieniu większej trasy xd

6

Frankowski z kolejna asystą w lidze! Sousa musi go wystawić na lewym wahadle w barażach.

3

@patry295 On chyba mówił coś o reprezentacji.

0

@tristan87 to polej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@John_Doe Gambit Królewski Sousy

3

Czyli Sousa wiedział co robi. Szach mat

0

@mat32 mieszkania? Ja czytałem o kawalerce...

0

@Bogan ale po co wspominasz o temacie który cie irytuje? Myślisz, że dzięki temu nagle przestaną o tym pisać? Wręcz przeciwnie, znajdzie się jeden drugi trol który zacznie nakręcać tą spirale śmieszności

1

@Bogan sam poruszasz ten temat fuck logic

0

@Mario96w niestety kontuzje to nierozłączna część tego sportu, nikt nie ma na to wpływu. Jeżeli Barcelona chce wrócić na szczyt musi posiadać takich piłkarzy jak Araujo. Ten piłkarz prawie nic nie kosztował. Warto byłoby pozwolić aby odszedł? Kogo podobnego można sprowadzić do klubu na środek obrony? Ja uważam że ten chłopak za chwilę stanie się najlepszym piłkarzem na swojej pozycji o ile już nie jest.

2

Araujo w każdym meczu pokazuje, że jest jednym z tych piłkarzy którzy muszą zostać zatrzymani w klubie za wszelką cenę.

0

Paredes chyba już nie kumple z Neymarem

0

@budel17 od kiedy w PSG grają tylko na Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?