ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 że co robi? Co zyskuje? Oglądałeś wyścig?
1
Verstappen może co najwyżej bolid polerować Hamiltonowi.
3
Tede i Borixon pogodzeni po 20 latach
https://www.instagram.com/p/CWPK1pnK7W6/?hl=pl
1
@macio_944 Zara ci napiszą ze za gole jest złoty but xD
0
@Lola120 Nie wiem ale się wypowiem. Materiału na szczęśliwy związek raczej tam nie znajdziesz
5
@Chaoss kiedyś usłyszałem podczas meczu w B klasie po faulu na jednym z zawodników "Panie sędzio no żółta jak chu*" XD
11
@patrykzmc2000 po co kolejna szklanka w tym klubie?
0
@Sysia11 wystarczy, że Lewandowski dostanie piłkę w pole karne. W meczu z Hiszpanią taką piłkę dostał więc z wymienionymi wyżej rywalami będzie miał więcej takich piłek.
6
@matirix20 Ronaldo ma 36 a Zlatan 40. Wiek to tylko liczba. Alves jest atletą
1
@michelos Wyciągnąłeś zdanie z kontekstu i nawet nie zrozumiałeś w nim ironii. Spójrz na artykuł, a potem przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem.
9
Cash podaje i od razu pokazuje się na wolne pole. Reszta chłopaków tego nie potrafi, zbyt skomplikowane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Rybus to może Puchaczowi obuwie pastować
1
Alves to atleta. Większości się wydaje, że ten facet już nie dojeżdża. Mogę się założyć, że często będziemy go widzieć w podstawowym składzie.
0
To jest typowo kwestia podejścia piłkarzy. Od momentu strzelenia drugiej bramki Polacy zaczęli mieć poprostu wywalone. Niedokładne podania do najbliższego partnera, jakieś głupie niewymuszone straty. Muszą więcej w Lola grać
1
Ale beka hahahah
0
@Dertinho Alaez też
2
Ale ten Alaez jest żałosny. Pada co chwilę jakby go piorun pie pie... Nie będę mówił jak
0
@michelos ale po co Ty mnie o to pytasz w ogóle? Nie rozumiem do czego pijesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Sau_Ron oczywiście, że tak. Dobry ruch marketingowy i sportowy
0
Naprawdę wierzycie w ten pudelkowy news? Już Coutinho ponoć pokazywał spektakularną formę na treningach, Demir zresztą też. Facet nagle sobie przypomniał jak się gra w piłkę?
0
@dasouzar11 Hahahaha. Serio łyknąłeś to, że Umtiti nagle przypomniał sobie jak się gra w piłkę?
0
@NaFazieHitman każda dziewczyna myśli w ten sposób tylko nie mówi tego na głos. Zazwyczaj trzeba się domyślać
2
@BarcaInfo boli od samego patrzenia
1
@l0Messini obłąkani
4
@Wossi61FCB jemu nie przetłumaczysz. Ostatnio pisał, że Ronaldo jest problemem United i że jego bramki w lidze mistrzów tak naprawdę nic nie dają bo United i tak odpadnie w 1/8 xD
5
@Woland10 Geniuszu, Koeman pracował tu niespełna półtora roku
1
@cescblaugrana95 publicznie zbeształa polską straż graniczną.
3
@kuz Puig chyba naprawdę myśli, że będzie więcej grać