0

@MesQueUnClub96 że co robi? Co zyskuje? Oglądałeś wyścig?

1

Verstappen może co najwyżej bolid polerować Hamiltonowi.

3

Tede i Borixon pogodzeni po 20 latach
https://www.instagram.com/p/CWPK1pnK7W6/?hl=pl

1

@macio_944 Zara ci napiszą ze za gole jest złoty but xD

0

@Lola120 Nie wiem ale się wypowiem. Materiału na szczęśliwy związek raczej tam nie znajdziesz

5

@Chaoss kiedyś usłyszałem podczas meczu w B klasie po faulu na jednym z zawodników "Panie sędzio no żółta jak chu*" XD

11

@patrykzmc2000 po co kolejna szklanka w tym klubie?

0

@Sysia11 wystarczy, że Lewandowski dostanie piłkę w pole karne. W meczu z Hiszpanią taką piłkę dostał więc z wymienionymi wyżej rywalami będzie miał więcej takich piłek.

6

@matirix20 Ronaldo ma 36 a Zlatan 40. Wiek to tylko liczba. Alves jest atletą

1

@michelos Wyciągnąłeś zdanie z kontekstu i nawet nie zrozumiałeś w nim ironii. Spójrz na artykuł, a potem przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem.

9

Cash podaje i od razu pokazuje się na wolne pole. Reszta chłopaków tego nie potrafi, zbyt skomplikowane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Rybus to może Puchaczowi obuwie pastować

1

Alves to atleta. Większości się wydaje, że ten facet już nie dojeżdża. Mogę się założyć, że często będziemy go widzieć w podstawowym składzie.

0

To jest typowo kwestia podejścia piłkarzy. Od momentu strzelenia drugiej bramki Polacy zaczęli mieć poprostu wywalone. Niedokładne podania do najbliższego partnera, jakieś głupie niewymuszone straty. Muszą więcej w Lola grać

1

Ale beka hahahah

0

@Dertinho Alaez też

2

Ale ten Alaez jest żałosny. Pada co chwilę jakby go piorun pie pie... Nie będę mówił jak

0

@michelos ale po co Ty mnie o to pytasz w ogóle? Nie rozumiem do czego pijesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Sau_Ron oczywiście, że tak. Dobry ruch marketingowy i sportowy

0

Naprawdę wierzycie w ten pudelkowy news? Już Coutinho ponoć pokazywał spektakularną formę na treningach, Demir zresztą też. Facet nagle sobie przypomniał jak się gra w piłkę?

0

@dasouzar11 Hahahaha. Serio łyknąłeś to, że Umtiti nagle przypomniał sobie jak się gra w piłkę?

0

@NaFazieHitman każda dziewczyna myśli w ten sposób tylko nie mówi tego na głos. Zazwyczaj trzeba się domyślać

2

@BarcaInfo boli od samego patrzenia

1

@l0Messini obłąkani

4

@Wossi61FCB jemu nie przetłumaczysz. Ostatnio pisał, że Ronaldo jest problemem United i że jego bramki w lidze mistrzów tak naprawdę nic nie dają bo United i tak odpadnie w 1/8 xD

5

@Woland10 Geniuszu, Koeman pracował tu niespełna półtora roku

1

@cescblaugrana95 publicznie zbeształa polską straż graniczną.

3

@kuz Puig chyba naprawdę myśli, że będzie więcej grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?