0

@draxidox użycie przez jednego z nich broni oznaczałoby pacyfikacje

0

@Encore zakryj kciuekiem włosy Salaha i masz drugiego Benzeme

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SkN betclick 3466778

0

@macio_944 Po co mają zamykać ludzi w domach skoro w szpitalach sytuacja wygląda stabilnie? Lockdowny były głównie po to aby odciążyć służbę zdrowia.

6

@baartekk97 mogliby podpiąć z kilkaset watów do tego drutu i postawic tabliczki żeby nie było że nikt nie poinformował

3

Miałem ciarki gdy Xavi wyszedł na Camp Nou. Przypomniały się stare piękne czasy Barcelony. Jestem dobrej myśli

1

@Woland10 z powodu napastnika mieliby tracić mniej goli? Co ty wygadujesz? W defensywie pracuje cała drużyna i jest to element w dużej mierze zależny od trenera który musi ekipę odpowiednio zorganizować.

0

@Woland10 ten Ronaldo na którego tak narzekasz jest najlepszym strzelcem United więc ta twoja analiza nie ma pokrycia z rzeczywistością.

0

Hej, to ja Max, znalazłem chwilę na napisanie komentarza

0

@Lola120 silną psychikę? Zajebiscie silną

0

@DonAndrzejos dobrze, że nie chodzi o dwójkę

8

@Janiama wątpię, że za x Koemana Barca prowadziłaby w tym meczu 3:0

0

@Dankhog a to nie można się źle poczuć siedząc już na ławce?

0

Ja bym się wstrzymał z osądami. Może poprostu nie czuł się na siłach. Skoro nie był dysponowany to lepiej że o tym powiedział niż wyszedł na boisko osłabić zespół

0

@Firestone na zespoły murujące bramkę, nie stosujące agresywnego pressingu jego technika miałaby jakieś argumenty

1

Puig się nie nadaje do gry z zespołami grającymi otwarty i twardy futbol. Gość powinien co najwyżej grać na autobusy

0

@kejdzi Coutinho nie ma żadnych argumentów ani w ofensywie jak i w defensywie

1

Ja mam wrażenie że piłkarze Barcelony nie mają już poprostu sił od kilkunastu dobrych minut. Celta wygląda fizycznie dużo lepiej. Skandal

0

Brameczka na konto Lengleta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos Fakt. Real zareagował na to, zrobili coś? W tym sezonie jest chyba lepiej

0

Czy jest jakiś zespół na świecie oprócz Barcelony w którym piłkarze mają tak często kontuzje mięśniowe? Przeciez to jest niemożliwe

0

Mimo wszystko szacunek dla Celty ze nie wyszli na murawę tylko po to aby zamurować własną bramkę.

19

Gavi odbiera piłkę, rusza do przodu a pozostali pomocnicy stoją w miejscu oglądając małolata... To jest jakiś żart. Tylko Depay ruszył do przodu

0

Ale ci piłkarze są żałośni. Trzymanie się za twarz i walenie nóżką w murawę jakby dostał pałą w głowę.

0

Fati chyba na kuponie ma spalone

7

Gavi grający na boku to nieporozumienie.

2

@DaPidejpi a pamiętam jak mówiło się o jego potencjalnych przenosinach do Barcelony

1

United zasługuje na lepszego trenera. Gdzie wladze mają oczy. Conte świetnie by tam pasował, a sprzątnął go Tottenham...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?