Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cariones Też tak sądzę.
1
Podobają wam się te koszulki Psg? Ładnie się komponują według mnie.
0
@Firestone A co mamy płakać że marnuje sety? Jak coś mu wyjdzie to chwalimy.
0
@Kamiloza91 Malinowskiego żeby bomby nakur..
1
@Kajtek77 Nigdy nie byłem fanem Icardiego. Sanabria jest przeciętny. A w środku grają sami defensywni zawodnicy.
3
Atalanta z Lyonem w finale
To by było coś.
4
Można nie lubić brazola ale łatwość w mijaniu rywali taka ma chyba tylko Messi.
20
@Firestone Mimo wszystko Neymar jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
1
@DanielOOL Kylian na ławce
1
Co jak co ale Neymar odejście z piłką to ma.
13
Keylor ma chyba jeden z najlepszych refleksow wśród bramkarzy na świecie. Ma trochę wad ale refleks ma niesamowity.
0
Mógł strzelać gdzie tylko chciał. Straszna pomyłka.
0
@ksobi też prawda
0
Mbappe na luziku by trafił. Lepszy finiszing ma niż Njr.
3
Neymar xddddd ahaha
1
@Chakalaka Zalany razem z Borasem
0
@Szreko ok dzięki
0
W Polsacie taka bieda że wystawili jednego komentatora na ćwierćfinał LM?
1
Bez Di Marii, Kyliana i Verrattiego może być ciężko Paryżowi.
16
@Kidd Janiama trenerem w Barcelonie a jego asystenci to eksperci z rambli.Ja jestem na tak.
0
@Janiama Ja też chyba Tedego.Swoje lata ma a nadal rozwala system na koncertach.
0
Tede czy Peja? Kogo bardziej lubicie/sluchacie.
0
Czy jakbyście mogli cofnąć czas to byście cofnęli?
0
@bixmix On może spokojnie do 40 grać.
0
Jakie macie krzesło do biurka? Dużo tego jest a w sumie nvm jakie wybrać.
8
Ale że Popek z dr Albanem nagrają its my life to się nie spodziewałem.
2
To był pierwszy karny zmarnowany przez Jimmeneza w barwach wilków. Wcześniej na 8 karnych zapakował 8 bramek. Smutek.
3
@NeroTFP Ten Tajson świetnie u nich gra.
4
I tak Wilki mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Nie dawno jeszcze grali w champions hip.Postep zrobili ogromny.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Czysta dwójka