0

@Cariones Też tak sądzę.

1

Podobają wam się te koszulki Psg? Ładnie się komponują według mnie.

0

@Firestone A co mamy płakać że marnuje sety? Jak coś mu wyjdzie to chwalimy.

0

@Kamiloza91 Malinowskiego żeby bomby nakur..

1

@Kajtek77 Nigdy nie byłem fanem Icardiego. Sanabria jest przeciętny. A w środku grają sami defensywni zawodnicy.

3

Atalanta z Lyonem w finale
To by było coś.

4

Można nie lubić brazola ale łatwość w mijaniu rywali taka ma chyba tylko Messi.

20

@Firestone Mimo wszystko Neymar jest bardziej kompletnym zawodnikiem.

1

@DanielOOL Kylian na ławce

1

Co jak co ale Neymar odejście z piłką to ma.

13

Keylor ma chyba jeden z najlepszych refleksow wśród bramkarzy na świecie. Ma trochę wad ale refleks ma niesamowity.

0

Mógł strzelać gdzie tylko chciał. Straszna pomyłka.

0

@ksobi też prawda

0

Mbappe na luziku by trafił. Lepszy finiszing ma niż Njr.

3

Neymar xddddd ahaha

1

@Chakalaka Zalany razem z Borasem

0

@Szreko ok dzięki

0

W Polsacie taka bieda że wystawili jednego komentatora na ćwierćfinał LM?

1

Bez Di Marii, Kyliana i Verrattiego może być ciężko Paryżowi.

16

@Kidd Janiama trenerem w Barcelonie a jego asystenci to eksperci z rambli.Ja jestem na tak.

0

@Janiama Ja też chyba Tedego.Swoje lata ma a nadal rozwala system na koncertach.

0

Tede czy Peja? Kogo bardziej lubicie/sluchacie.

0

Czy jakbyście mogli cofnąć czas to byście cofnęli?

0

@bixmix On może spokojnie do 40 grać.

0

Jakie macie krzesło do biurka? Dużo tego jest a w sumie nvm jakie wybrać.

8

Ale że Popek z dr Albanem nagrają its my life to się nie spodziewałem.

2

To był pierwszy karny zmarnowany przez Jimmeneza w barwach wilków. Wcześniej na 8 karnych zapakował 8 bramek. Smutek.

3

@NeroTFP Ten Tajson świetnie u nich gra.

4

I tak Wilki mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Nie dawno jeszcze grali w champions hip.Postep zrobili ogromny.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Czysta dwójka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?