1

Lepszy procesor Ryzena czy Intela do gierek?

5

@Hiacynk Zobaczymy co pokaże Neymar. Dużo będzie zależało od niego właśnie.

6

@Hiacynk Mi się wydaje że to może być ten rok w którym Paryż zajdzie daleko. Może nawet do finału.

0

@Hushovt To zdecydowanie elfi

2

@Joe_Pesci Pomysł sobie co musi się dziać w takiej Afryce i odrazu lżej.

0

@Hushovt A czego jeszcze nie było?

4

@Coutinho007 Wydaje mi się że podzieli los Sarriego

4

@ElPonczato Bardzo inteligentna gierka

2

@Chakalaka Oglądam. Ten Selby jest jednym z najlepszych?

0

@kamilo0066 Znaczy grali bardzo dobrze. Nie przypadkowo od stycznia nie przegrali w lidze.

0

Półfinały Le : United vs Sevilla /Wilki i Inter vs Basel/Szachtar. Nie jest źle.

1

@kerouac No niestety. Oni grają albo jak bogowie albo jak przeciętna druzyna. Chociaż dziś też bramkarz Kopenhagi był świetny.

2

@NeroTFP Traore na szybkość będzie ich brał i easy meczyk.

0

@takisobiektos Booker jest niesamowity.Za parę lat będzie topem w nba.

3

@justfootball Ma wiedzę niesamowitą ale trochę monotematyczny jest.

1

Niezły filmik będzie można skleić z występu brmkarza Kopenhagi.Właśnie takimi meczami pracuje sie na wielki transfer.Mimo że przegrywają to MVP wiadomo dla kogo powino być.

4

Strzały United vs Kopenhaga
26-8
Celne 14-0

1

@Mesi12 A tak poważnie to w tym sezonie chyba z 4 strzelił.Od kiedy jest w United oczywiście.

6

@Mesi12 Boli cie wielki Bruno Fernandes?

0

@Mat_Cat Ale wciąz jest tam pare słabych ogniw.Jeszcze rok albo dwa United potrzebuje by walczyć o mistrza czy LM.

21

@socha Takie kursy to bym sobie odpuścil wariacie

1

W pierwszej lidze w Egipcie Al Ittihad strzela w 93 minucie i wyrównuje wynik z Zamalek.

1

@NeroTFP Ten format sprzyja zakładom bukmacherskim ;p

2

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

0

Kurs na Kopenhage na live 13. :v

1

@Janiama Szczerze to myślałem jak Lewy jeszcze grał w Lechu że skończy za granicą w jakims sredniaku i tyle z tego będzie a tymczasem jest jednym z najlepszych na świecie.

1

@Coutinho007 No bez Sancho na mistrza nie mają szans.Chociaż nawet z nim będzie ciezko z Bayernem.

1

@Coutinho007 Znaczy chodzi mi o to że w listopadzie szef Borusi mówil że Pulisic nie odejdzie a już zima go nie było ;v

4

I chyba Jadon zostanie w BVB.Moze to i dobrze.Mogła by go trochę przygnieść presja mimo że już jest fantastycznym zawodnikiem.Myśle że może pokopać 2-3 lata w Niemczech a pózniej odejsc do większego klubu.Chociaż Pulisica i Dembele też mieli nie sprzedać a wiemy jak się to skończyło.

2

Ale dziś ciekawy meczyk się szykuje a mianowicie Inter vs Leverkusen.Teoretycznie Inter faworytem ale nie zdziwie się jak ich Bayer pyknie.Na kogo stawiacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?