Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To był pierwszy karny zmarnowany przez Jimmeneza w barwach wilków. Wcześniej na 8 karnych zapakował 8 bramek. Smutek.
3
@NeroTFP Ten Tajson świetnie u nich gra.
4
I tak Wilki mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Nie dawno jeszcze grali w champions hip.Postep zrobili ogromny.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Czysta dwójka
6
Sevilla vs United i Szachtar vs Inter. Ciekawe pary polfinalowe.
1
Sevilla 1:0 w 87 minucie.
2
Panowie zamierzam obstawic sobie snookera i na kogo stawiwcie Selby czy Ronnie?
0
@Pressinho A. Jak będę miał procka i płytę to mogę dać części ze starego kompa?
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
4
@Kajtek77 Trener też z Portugalii :D
8
Największy bicek na piłkarskiej scenie ?
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/3aHk9kpTURBXy83ZGM0Zjk5NzM4N2RmYmJkNTI5YTY0OTcwNmJjNDFhZS5qcGeTlQMAOc0M780HRpMFzQMUzQG8kwmmMjlhZTQ1BoGhMAE/adama-traore.jpg
2
,,Jadon zostaje i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. To jeden z naszych najważniejszych graczy. To naprawdę dobra informacja, że zatrzymamy go przynajmniej na jeszcze jeden sezon'' - Axel Witsel.
Se Queda
3
@Katalonbar Standarcik.Nie docenialiśmy LM w c+. :C
6
@IronSanHybrid Cringe straszny
0
@Thomas99PL A że tak jeszcze spytam że jak bym zmienial procka to mg wrzucic tamte częsci do niego?
0
@Thomas99PL @Striker Dzięki za pomoc.Wezme go :]
0
@Striker a ram nie lepiej 16?
1
@Striker Czyli ten zestaw co mi wysłałes jest najlepszy?Chyba się skusze.
0
@Striker A najlepsza karta graficzna do tego intela w miare cenie?
0
@Striker A ogólnie intel i3-9100 jest wystarczajacy>?
0
@Striker A ten? https://www.x-kom.pl/p/546704-desktop-shiru-7200x-i3-9100f-16gb-2401tb-rx570.html
0
@Striker I na tym spokojnie będzie mógł grac we wszystkie gry i ogolnie bedzie fajnie chodzic?
0
@Thomas99PL No gdzieś do 2000 chciałem sie zmiescic
0
@Striker A ten się nadaje do czegoś?
https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/actina-komputer-actina-3200g-8gb-512gb-vega8.bhtml
0
@salandrill2 a jaka masz do niego karte graficzna ile ram itd
0
@Thomas99PL O fajnie by było.Pod gry mi chodzi do 2000 znajdziesz cos?
0
@salandrill2 o ten tak?
https://www.euro.com.pl/procesory/amd-procesor-amd-ryzen-5-3400g.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI78Hoj9CT6wIVy-eyCh0-Sgt9EAQYAiABEgIqXPD_BwE&gclsrc=aw.ds
0
@Kettger I te podstawowe gierki typu wiedzmin,fifka pójdą na nim spokojnie?
0
@Kettger O ten będzie okey?
https://www.euro.com.pl/procesory/intel-procesor-intel-core-i5-9600kf-4-60-box.bhtml
0
@Kettger Bo chce bratowi ogarnąc jakiś dobry do gierek.Polecasz jakiś procek intela stricte pod gry?W miare w cenie