2

To był pierwszy karny zmarnowany przez Jimmeneza w barwach wilków. Wcześniej na 8 karnych zapakował 8 bramek. Smutek.

3

@NeroTFP Ten Tajson świetnie u nich gra.

4

I tak Wilki mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Nie dawno jeszcze grali w champions hip.Postep zrobili ogromny.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Czysta dwójka

6

Sevilla vs United i Szachtar vs Inter. Ciekawe pary polfinalowe.

1

Sevilla 1:0 w 87 minucie.

2

Panowie zamierzam obstawic sobie snookera i na kogo stawiwcie Selby czy Ronnie?

0

@Pressinho A. Jak będę miał procka i płytę to mogę dać części ze starego kompa?

1

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

4

@Kajtek77 Trener też z Portugalii :D

2

,,Jadon zostaje i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. To jeden z naszych najważniejszych graczy. To naprawdę dobra informacja, że zatrzymamy go przynajmniej na jeszcze jeden sezon'' - Axel Witsel.
Se Queda

3

@Katalonbar Standarcik.Nie docenialiśmy LM w c+. :C

6

@IronSanHybrid Cringe straszny

0

@Thomas99PL A że tak jeszcze spytam że jak bym zmienial procka to mg wrzucic tamte częsci do niego?

0

@Thomas99PL @Striker Dzięki za pomoc.Wezme go :]

0

@Striker a ram nie lepiej 16?

1

@Striker Czyli ten zestaw co mi wysłałes jest najlepszy?Chyba się skusze.

0

@Striker A najlepsza karta graficzna do tego intela w miare cenie?

0

@Striker A ogólnie intel i3-9100 jest wystarczajacy>?

0

@Striker I na tym spokojnie będzie mógł grac we wszystkie gry i ogolnie bedzie fajnie chodzic?

0

@Thomas99PL No gdzieś do 2000 chciałem sie zmiescic

0

@salandrill2 a jaka masz do niego karte graficzna ile ram itd

0

@Thomas99PL O fajnie by było.Pod gry mi chodzi do 2000 znajdziesz cos?

0

@Kettger I te podstawowe gierki typu wiedzmin,fifka pójdą na nim spokojnie?

0

@Kettger Bo chce bratowi ogarnąc jakiś dobry do gierek.Polecasz jakiś procek intela stricte pod gry?W miare w cenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?