Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq jest czymś gorszym
0
@MESSIah16 zależy też od kontuzji. On pewnie już ma w głowie ta 12 na igrzyska.
1
@MESSIah16 ma potencjał ale wątpię czy wskoczy na poziom tej dwójki. Na igrzyska też może nie pojechać. Vital pewnie wybierze Kurka i Konarskiego jako zadaniowca.
9
Na atm świat według kiepskich i odcinek,, ogor''. Chyba jeden z najlepszych odcinków.
0
@Danny Gaucho hah. Za szybko chciałem odpisać :d
1
@Danny Gaucho tak myślałem :v
0
@Danny Gaucho a ty byłeś kujonem?
0
Mike Tyson wraca na ring? o. O
1
Przygody Merlina.. Warto zaczynać? Ktoś oglądał?
1
@NGTRX No wlasnie chodzilo mi o to 1 :v
2
@SeeleyBooth A ja jednak igrzysk.Nasi siatkarze szykowali się na złoto.
0
@Commando Zależy co rozumiesz przez słowo ,,top'' ^^
0
@Janiama Bo Rakieta nigdy nie był topem ale zawsze był solidny.
2
@SeeleyBooth Najlepsze czasy już minęły.
3
@AmigoBlancos twoje ziomy mogą wywiesić białą flagę :v
0
@justfootball Iphone s7/8
1
@tobiasson92 Lepiej w domu ćwiczyć :v
1
@NeroTFP Był już mój ulubiony polski sportowiec a mianowicie Mariusz Pudzianowski?
2
@Hiacynk dla mnie Nojer miał wszystko.Zarowno na lini jak i na przed polu świetnie grał. W swoim prime miał niesamowity refleks. No i gra nogami jak nikt.
1
@Puig później wszyscy chcieli grać tak jak on.
1
@Hiacynk Neuer to jeden z najlepszych w historii.
A według mnie to nawet najlepszy.
8
@Katalonbar Ndombele byłby idealny.
3
@darekgt01 jestem fanem bonusa bgc
0
@damianex10 slim shadyyy
0
@Misiekmisiowaty2000 Bale sika na Real a Rakieta nie.
10
@puyol_presidend5 włoska w ostatnich latach zrobiła progres.
5
@Piecia7211 Arthur
0
@Nano22 kiedyś to pierdyknie ale jeszcze nie teraz.
1
@bixmix Powiedział że chce grać do momentu aż jego syn będzie grał w nba. Prowadzi się wzorowo no i jak na 35 latka wygląda świetnie. No i gra też w topowej ekipie. Sam jestem ciekawy jak by wypadł w play offach bo jednak miał lekka przerwę bo lakersi w poprzednim sezonie nie awansowali.
0
@bixmix Bardzo go lubiłem ale trzeba to powiedzieć że Kobe często razil skutecznością.Rzucal na siłę.