Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho To so własnie Brazylijczycy.Dlatego kocham Canarinhos w każdym sporcie.
0
@LuisSalvano I kto miałbym zostać mistrzem la liga?Barcelona?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AdiKingu96 No mój wujaszek niestety też dziś podziękował 2 osobom.
1
@Veb1233 Redmos poskładał Ajax :C
0
@barcafan9512 a to co ja napisałem to tak ogólnie o Que
4
@barcafan9512 Que wprowadził polski rap na wyższy poziom.Jego niektóre rozkminy to coś cudownego.
0
@Szicek10 Trochę tak ale jednak te starsze albumy to było coś.Szczególnie ezoteryka i elektyka,egoztyka.
0
@Janiama Phelps number one in history.
0
Wilfredo Leon potwierdził że miał oferty z Polski i przyznał że chciałby zagrać kiedy w Polsce.Gdzie go widzicie? Może być problem bo jest on najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie a polskie kluby nie dysponują aż takim budżetem.
1
@Vahn no po tobie sie misiek wiecej spodziewałem
3
Gdzie najdalej zaszliście w swoich karierach sportowych?Ja max okregówke ale przenioslem sie na futsal bo przyjemniejość wieksza :v
5
@Witekk10 Obejrz.Jest zajebisty
1
@AnnaMarianna Hiszpanki i Japonki.
1
@Kacstiff Wszystko.Alkohol jest dla słabych.
1
Jutro o 22 na twichu Furi meczyk charytatywny w cs go.Wystapia m.in Neymar,Arthur,Paqueta czy Nene.Pieniadze zebrane podczas streamu zostaną przekazane na walkę z covid-19.
0
@DaPi powiedz że nie masz internetu
0
@Messibestplayerintheworld napewno nie Puyol,Xavi za Neymara anie Zizou
1
@Misanthrope No problem my friend
1
@`Sin i tak się żyje na tej LA rambli
1
@Misanthrope Kwestia gustu.Nie możemy być wszyscy tacy sami :v
8
@tobiasson92 wniosek jest jeden.Niech każdy ogląda co chce i ch7j.
5
Zusje chyba jednak przed odwykiem
6
Linki jak na babke to ładnie tyra
0
Linki na luziku to ugra.
0
Wojtek potężny włodarz
0
Gola na spokojnie
1
@IronSanHybrid oby.Mialem okazję z nim pogadać jak grał koncert w lbn.Spoko świr
0
I teraz pojedynek melanzowiczow.
0
Aj ta Hermiona.