1

@LuisSalvano Fajny gescik.

8

@SkN Wliczasz to w siebie?

1

@mikael nie bo cię zawiną do pudła

0

@krissu8 maj/czerwiec

1

@macio_944 no każdy ja praktycznie poleca.Skoncze serie NFS na PS2 i Metina na kompie i zajrzę w tą giere

1

@macio_944 przymierzam się ale narazie odświeżam stare klasyki

3

@KamQiX Bo w takich sytuacjach trzeba działać szybko a u nas to cóz.I tak jest nie najgorzej ale napewno mogło być lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Yoshi94 A skąd pewność że Ansu zostanie chodz w połowie tak dobrym zawodnikiem jak Njr ?

0

@FC1899Barca Hiszpania.Ajajaj.

0

@BarcaInfo Wgl mi nie pasuje do Interu.Zresztą ciężko jest sobie wyobrazić Messiego poza Barcelona.Tak samo było z Tottim czy Gigsem.

0

@Jaca27 Szczyt to może być jutro,za tydzien,za miesiąc.W końcu w którys termin trafisz xD

0

1

@Douglasinho A myślisz że powiesz magiczne zaklęcie i on nagle zniknie?W jakimś momencie osłabi się i będzie pewnie co raz mniej zachorowan ale calkowicie nie ma szans by wyginął.Tak mówią przynajmniej ci epidemolodzy itd

7

@olejtm To nie wróci do normalnośći tylko ludzie będą musieli się nauczyć zyc z tym wirusem.

1

@Coutinho007 No dokładnie.

1

@Coutinho007 No ja myślałem że jak go kupią to będzie top 3 obronców w premier league a narazie to wtopa za 50baniek.W Valenci wiem że mu niezle szło a pózniej to zgubiłem jego kariere :v

1

@Mns21 Chyba że ma po prostu słaby sezon bo nie wiem jak grał w Juve ale w City srednio mu idzie.Na nominalnej pozycji mało mu daja grać a jak już gra to jakaś zapchaj dziura na prawej czy coś.Może by w Barcelonie odżył ale kto to wie :v

0

@Mns21 Czy ja wiem czy on taki dobry w ataku.To chyba nie przypadek że w City grzeje ławe a w repce nie wstaje z niej nawet.

0

@Hushovt Podstawowy obrońca Barcelony i podstawowy obrońca Portugali za rezerwowego City który rozegrał ledwo 800minut w lidze a przychodził za gruby pitos do City.Oj sredni deal.

0

@Janiama No trochę ta.

5

@BarcaInfo To już wole Nelsinho.

0

@Janiama Przyjdzie czas w którym bedzie trzeba zaakceptować życie z tym wirusem bo on podobno calkowicie nie wyginie.

0

@SHIBA wielu już odeszło

1

@SHIBAajajajaja, myślałem że nie wrócisz.Witaj w domu bracie.

1

@SHIBA a pamięta pan jeszcze mnie?

0

@Khajio Nie no ofensywnie nie ma startu chociaż poprawia się z meczu na mecz i jest co raz lepiej.

0

@damianex10 Wiadomo że tak.Sam Trent jest świetny ale mam wrażenie że on to chyba się stał goat na tej pozycji :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Też uważacie że Trent Alexander-Arnold jest lekko przereklamowany?Ile to się naczytałem że to najlepszy PO na świecie i wgl ze wyprzedza epoke a tak szczerze oglądając prawie każdy mecz Liverpoolu jak i Premier League to zdecydowanie wole jako obrońce Wan Bissake z United.Arnold często gubi krycie i ogólnie w obronie dosyć słabo sobie radzi.Nawet bym powiedział że gorzej od Semedo.Oczywiście ofensywnie ma dużo do powiedzenia bo ma świetna technikę i bardzo dobrze ułożona nogę jak na obrońce (szczególnie prawą).I nie mam nic do niego ani do Liverpoolu a nawet Live trochę lubię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?