Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Przyjdzie czas w którym bedzie trzeba zaakceptować życie z tym wirusem bo on podobno calkowicie nie wyginie.
0
@SHIBA wielu już odeszło
1
@SHIBAajajajaja, myślałem że nie wrócisz.Witaj w domu bracie.
1
@SHIBA a pamięta pan jeszcze mnie?
0
@Khajio Nie no ofensywnie nie ma startu chociaż poprawia się z meczu na mecz i jest co raz lepiej.
0
@damianex10 Wiadomo że tak.Sam Trent jest świetny ale mam wrażenie że on to chyba się stał goat na tej pozycji :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Też uważacie że Trent Alexander-Arnold jest lekko przereklamowany?Ile to się naczytałem że to najlepszy PO na świecie i wgl ze wyprzedza epoke a tak szczerze oglądając prawie każdy mecz Liverpoolu jak i Premier League to zdecydowanie wole jako obrońce Wan Bissake z United.Arnold często gubi krycie i ogólnie w obronie dosyć słabo sobie radzi.Nawet bym powiedział że gorzej od Semedo.Oczywiście ofensywnie ma dużo do powiedzenia bo ma świetna technikę i bardzo dobrze ułożona nogę jak na obrońce (szczególnie prawą).I nie mam nic do niego ani do Liverpoolu a nawet Live trochę lubię.
3
@puyol_presidend5 przynajmniej chłop od serca śpiewał
2
@kerouac a zobaczę w sumie
2
@Cochise też bym chciał zobaczyć inne wiadomości w TV niż covid-19
1
@DanielOOL forever
1
@barcelonaLM zgadzam się proszę Pana.
0
@Bykunn oj tak.Taki klimatyczny a ten 4 jakiś na siłę robiony
1
Oglądam właśnie sobie Shreka 4 i shit totalny Poprzednie części zdecydowanie lepsze.
0
@PanPatrykk ja tam na nikogo nie głosuję i jest zajebiście.
0
@Eto'o9 R10 tak będzie
0
@itmustbejoke Vidic
0
@Ramos9248 o kurde.200 to faktycznie już dużo.A to leczyles się jakimiś lekami czy coś?
0
@LuisSalvano też wind nigdy nie lubiłem xD
0
@Ramos9248 a jak to dostałeś i co to jest tak szczegółowo ?
1
Macie jakieś lęki?
2
@BarcaInfo Gdzie tu sprawiedliwość?Christo chyba leków nie brał
2
@Criss18Barca Ale to była siatkarka.Nie dość że skillowo mocna to jeszcze urodą zachwycała.
0
@Criss18Barca Jest Skowrońska?
16
@Hiacynk Ta a ze Stoke City to by nie istniał
1
@Danny Gaucho Zgadza się.Marna podróbka boskiego Diego.
3
@Kusco15 Tyson 1,70 w kapeluszu a składał cała scene bokserką.Mistrz świata w wieku 20 lat.Chłopie stop talk
0
@Kusco15 Messi to najbardziej przereklamowany piłkarz w historii futbolu.
1
@Chakalaka Napewno nie.Moze i liczby ma lepsze tak jak Ronaldo ale od Messiego ale to Fenomeno>Suarez i Messi>Ronaldo.