Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcafan9512 Może być gorzej jeśli Kidawa uzyska więcej niż 10 %
0
@BarcaInfo Warunki ma kapitalne.1,75cm i 68kg wg wikipedi
2
Wirusowi zakupowicze
0
Śpita czy może jednak nie?
0
@piotrek1315 Hmm.Ciekawe.
9
@Avada Kedavra Jego twórczość jest bardzo dobra.
1
@matirix20 Bo jest spoko gościem tylko fanbase ma troche zj3bany.
35
@Chakalaka Jak patrze na niego to słabo mi się robi.
3
Dziś Que w hejt parku.
o.o
5
@MesQueUnClub22 Nie ma co robić to wprowadzili hejt park.Odpowiednia decyzja.
0
Brooklyn Nets poświecą każdego zawodnika oprócz Irvinga i Duranta by zdobyc Bradley'ego Beala.
o.o
9
@BarcaInfo Zgaszaony jak pet.Elo Wolski.
5
Boras top 1 w Polszy
0
Ale też trzeba mieć jaja,Pocisk co 5 sekund.
0
Pęknie 100k osób?
1
Ja tam bym chciał by moim mentorem był Najman
0
@damianex10 XDDD mocne
1
@matirix20 w team Borek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
na 100 walk by 60 wygrał pod remizą
2
Uwielbiam ta bezposredniość.Takiego czegos brakowało na yt
0
Ja bym cie nazwał zerem i elo
5
Czekam na szpilke w hejt parku.
0
@MarioVeB! Miałeś kiedyś zerwane więzadła?
1
@MarioVeB! Oby nie
10
Tak szczerze to gdyby nie Pudzian to nikt by nie mówił o Marcinie.Ten słynny wpi3rdol zagwarantował mu ,, karierę''.
0
Ten hejt park to królestwo
0
@FC1899Barca Ibrahimovic
1
@Janiama A to w sumie ciekawy pomysł.
11
Memphis Depay *.* sweet
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92189374_1495178710664256_4053308328275607552_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=mDl91PuSk8cAX_izbNq&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_tp=7&oh=8f3f41e0bc9d8619ed83db43ef9b947f&oe=5EAB8B78