0

@Chwytliwy Zgadzam się w pełni panie Chwytliwy.

0

@Chwytliwy A dla mnie najlepszy tam jest Allan :d

0

@MarioVeB! Ciężko będzie o ten finał.Pewnie będzie Holandia vs Turcja.

4

@Kajtek77 Kyrie Irving

1

@Janiama Przestawiło mu się?

1

@Kajtek77 Ja nie kibicuję żadnego klubowi.Mam 2 ulubionych zawodników których staram się oglądac jak mogę.I to tyle w sumie

2

@Kajtek77 Szczególnie jak to robi Harden to już wgl :D

3

@IronSanHybrid Ciężko powiedzieć.Takie Houston rzucają tylko trójki do oporu i dla wielu jest to nudne ale ja to lubię.Ale polecam ci poogladać Dallas i Miami

3

@IronSanHybrid tak naprawdę w NBA nie ma słabych zawodników.W każdej drużynie są perełki.Jeśli ktoś byłby słaby to by się nie znalazł w tej lidze.

0

@student97r I to jeszcze z jaką energią gra.Nowy Howard :D

1

@IronSanHybrid Najlepszy jest tylko jeden zawodnik i jest to James Harden ! no i oczywiście Kyrie z Broklynu

2

@Kajtek77 I pójdzie jeszcze trade z Russelem za solidnych zadaniowców albo Towns z Minesoty + zdrowy Clay,Curry,Draymond+1 pick draftu i szykuje się piękny nastepny sezon wojowników.

0

@student97r Hah też słyszałem o Howardzie ale chyba już nie te lata chociaż w sumie niech próbuje :D

0

@Hiacynk No tak jak mówie ma wiele zalet które wymieniłeś.

1

@xVENUMx Ja w ten weekend przesadziłem bo za bardzo uwierzyłem w Barcelonę i dałem ją na 3 kuponach i mi spartolila 3 kupony a reszta weszła xD

2

Big Rom z kolejną bramką.
22 mecze w sezonie-15 bramek i 3 asysty.
Odbudował się chłop.

0

@Hiacynk Bo on ma problemy często techniczne ale ma wiele zalet.

1

@student97r turniej chyba zamiast wekendu gwiazd ale lipny pomysł jak dla mnie.Dodatkowe zmęczenie a trzeba by się pewnie spinać.Sam brodacz nie popiera tego pomysłu :v

0

@Artsss na środku ale wole basket

2

@IronSanHybrid Bo tak ustawia liga.Już są pomysły by skrócić i żeby to było 78 lub 77 do rozegrania a nie 82

0

@Chaoss no tak oglądam trochę to i trochę skoki

0

Ale kapitalny mecz między Francją a Bułgaria.

8

Ibra chyba zaraz go strzeli z liścia xD.

0

@damianex10 Tam lubią strzelać.
Atalanta Parma 5:0
Atalanta Udinese 7:1
Atalanta Sassuolo 4:1

10

Ronaldo traci 6 bramek do Immobile.W sumie to może jeszcze powalczyć o króla strzelców.

6

Atalanta co się bawi z Parmą 5:0.

1

Ten Suso to jakiś Crack

0

Donnarumma spokojnie by dał radę w lepszym klubie.Ciekawe ile będzie jeszcze siedział w Milanie.

1

@Barwindg Mógł trochę lepszy sobie klub wybrać ale może coś podbuduje ten Milan

1

@Mns21 Na papierze skład mają świetny.Grają tez póki co lepiej niż to było z Irvingiem.Play offy zweryfikują ale finał konferencji czemu nie?Jeśli będą mieli cały skład do dyspozycji i zdrowy to mogą powalczyć z Fila i Millwauke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?