Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Zgadzam się w pełni panie Chwytliwy.
0
@Chwytliwy A dla mnie najlepszy tam jest Allan :d
0
@MarioVeB! Ciężko będzie o ten finał.Pewnie będzie Holandia vs Turcja.
4
@Kajtek77 Kyrie Irving
1
@Janiama Przestawiło mu się?
1
@Kajtek77 Ja nie kibicuję żadnego klubowi.Mam 2 ulubionych zawodników których staram się oglądac jak mogę.I to tyle w sumie
2
@Kajtek77 Szczególnie jak to robi Harden to już wgl :D
3
@IronSanHybrid Ciężko powiedzieć.Takie Houston rzucają tylko trójki do oporu i dla wielu jest to nudne ale ja to lubię.Ale polecam ci poogladać Dallas i Miami
3
@IronSanHybrid tak naprawdę w NBA nie ma słabych zawodników.W każdej drużynie są perełki.Jeśli ktoś byłby słaby to by się nie znalazł w tej lidze.
0
@student97r I to jeszcze z jaką energią gra.Nowy Howard :D
1
@IronSanHybrid Najlepszy jest tylko jeden zawodnik i jest to James Harden ! no i oczywiście Kyrie z Broklynu
2
@Kajtek77 I pójdzie jeszcze trade z Russelem za solidnych zadaniowców albo Towns z Minesoty + zdrowy Clay,Curry,Draymond+1 pick draftu i szykuje się piękny nastepny sezon wojowników.
0
@student97r Hah też słyszałem o Howardzie ale chyba już nie te lata chociaż w sumie niech próbuje :D
0
@Hiacynk No tak jak mówie ma wiele zalet które wymieniłeś.
1
@xVENUMx Ja w ten weekend przesadziłem bo za bardzo uwierzyłem w Barcelonę i dałem ją na 3 kuponach i mi spartolila 3 kupony a reszta weszła xD
2
Big Rom z kolejną bramką.
22 mecze w sezonie-15 bramek i 3 asysty.
Odbudował się chłop.
0
@Hiacynk Bo on ma problemy często techniczne ale ma wiele zalet.
1
@student97r turniej chyba zamiast wekendu gwiazd ale lipny pomysł jak dla mnie.Dodatkowe zmęczenie a trzeba by się pewnie spinać.Sam brodacz nie popiera tego pomysłu :v
0
@Artsss na środku ale wole basket
2
@IronSanHybrid Bo tak ustawia liga.Już są pomysły by skrócić i żeby to było 78 lub 77 do rozegrania a nie 82
0
@Chaoss no tak oglądam trochę to i trochę skoki
0
Ale kapitalny mecz między Francją a Bułgaria.
8
Ibra chyba zaraz go strzeli z liścia xD.
0
@damianex10 Tam lubią strzelać.
Atalanta Parma 5:0
Atalanta Udinese 7:1
Atalanta Sassuolo 4:1
10
Ronaldo traci 6 bramek do Immobile.W sumie to może jeszcze powalczyć o króla strzelców.
6
Atalanta co się bawi z Parmą 5:0.
1
Ten Suso to jakiś Crack
0
Donnarumma spokojnie by dał radę w lepszym klubie.Ciekawe ile będzie jeszcze siedział w Milanie.
1
@Barwindg Mógł trochę lepszy sobie klub wybrać ale może coś podbuduje ten Milan
1
@Mns21 Na papierze skład mają świetny.Grają tez póki co lepiej niż to było z Irvingiem.Play offy zweryfikują ale finał konferencji czemu nie?Jeśli będą mieli cały skład do dyspozycji i zdrowy to mogą powalczyć z Fila i Millwauke.