Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Oj..gdzie do Atalanty.Szkoda chłopa.
2
Jak ktoś chce obejrzeć trochę dobrej koszykówki to na c+ o 2 Rockets u siebie będą podejmować 76ers. :]
7
@Vane na netflixie
0
@DaPi Dżejson to klasa
0
@IronSanHybrid To piłkarz o wybitnych umiejętnosciach ale tylko gdy gra super w zespole czyli tak w repce czy w Juve.United obecnie jest w przebudowie i tak naprawdę nie wiadomo kiedy ten klub stanie na nogi.
0
@Avada Kedavra Ma mega ciekawa historię chłop.Warto o nim poczytać.
0
@itmustbejoke Brazylia mając w składzie Pele i Garrinche nie przegrała meczu ;)
0
@krzychu1526 Ale przynajmniej kibice Milanu będą mieli dla kogo przychodzić.
0
@Szreko Trump nie jest głupi i chyba wie co robi.Rosja też pewnie wie wszystko o tym co robi USA.
0
Jak myślicie jak zakończy się konflikt między Iranem a USA ? Będzie jakieś poważnie swirowanie czy po prostu będą sobie od czasu do czasu dokuczać ?
1
@kerouac Ale piękną dyskusje rozpętałeś Kerłaku.Jestem pod wrażeniem.
3
@piotrek1315 Bo za granice to się wyjeżdza ale tylko na wakacje czy na inne świrowanie :V
A co do pracy za granicą to jak wyjeżdzałem pierwszy raz to byłem mega zajarany że moge zarabiać 2 razy taki pitos jak w Polsce.
1
@Kengo Mecze NBA mają w sobie magię.
1
@karci0 To ja mam zupełnie odwrotnie.Każdego zazwyczaj lubie i musi któś mi naprawde podpaść zebym go nienawidził :v
1
@kerouac Możesz liczyć na mnie :v
1
@kerouac Kerłak na prezydenta.
6
@Hiacynk Liczby to nie wszystko.
0
@Jonyx Walka walką ale oni mają kapitalną kadrę i zajebistego trenejro.Obrona top1,pomoc może nie wybitna ale wystarczająca i atak też top 1 i Klopp i easy trofea robione.
0
@Norbusss99 Pokonał go bo wygrał prawie wszystkie rundy a był remis.
0
@Adamski69 Zjada nawet Messiego.
1
@Nano22 Czyli w najważniejszych kategoriach rywalizował.
2
@KapiFCB Każdy pamięta 50 pkt z Jazz :]
0
@Volk W 1 walce go zlekcewazył a w drugiej rozj3bał taktycznie.
0
@HassanMubarak Wilder powinien mieć porażke ale był wałek i zaliczyli mu remis.
18
@Homeopata8989 Ozil zajebisty ale tylko jak ma piłke przy nodze a Rudy ma wszystko.
1
Pogba nawet niezle ale jednak Sean Garnier to jest klasa. :D
0
@Katalonbar Tego nikt nie wie.Teraz grają z Atleti z którym raczej sobie poradzą.W next fazie mogą dostać kogos słabszego i zaraz półfinał będzie a potem już blisko obrony LM :]
0
@TheNekro94 No niech będzie rzucający.Wiadomo o co chodzi :v
5
Najlepsi rzucający w ostatniej dekadzie nba.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/81231391_10158198495553463_5604879381513109504_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=kWXei00q1BYAQlEMBlrADDi9j488H2D2BUGpB2cjWnoMfVI7_zjwMwiyw&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=8ba62a0349e2482f5e09692c6dd81453&oe=5E9DD84E
0
@fajniag @4drian0 dzięki wariaty