0

@student97r Oj..gdzie do Atalanty.Szkoda chłopa.

2

Jak ktoś chce obejrzeć trochę dobrej koszykówki to na c+ o 2 Rockets u siebie będą podejmować 76ers. :]

7

@Vane na netflixie

0

@DaPi Dżejson to klasa

0

@IronSanHybrid To piłkarz o wybitnych umiejętnosciach ale tylko gdy gra super w zespole czyli tak w repce czy w Juve.United obecnie jest w przebudowie i tak naprawdę nie wiadomo kiedy ten klub stanie na nogi.

0

@Avada Kedavra Ma mega ciekawa historię chłop.Warto o nim poczytać.

0

@itmustbejoke Brazylia mając w składzie Pele i Garrinche nie przegrała meczu ;)

0

@krzychu1526 Ale przynajmniej kibice Milanu będą mieli dla kogo przychodzić.

0

@Szreko Trump nie jest głupi i chyba wie co robi.Rosja też pewnie wie wszystko o tym co robi USA.

0

Jak myślicie jak zakończy się konflikt między Iranem a USA ? Będzie jakieś poważnie swirowanie czy po prostu będą sobie od czasu do czasu dokuczać ?

1

@kerouac Ale piękną dyskusje rozpętałeś Kerłaku.Jestem pod wrażeniem.

3

@piotrek1315 Bo za granice to się wyjeżdza ale tylko na wakacje czy na inne świrowanie :V
A co do pracy za granicą to jak wyjeżdzałem pierwszy raz to byłem mega zajarany że moge zarabiać 2 razy taki pitos jak w Polsce.

1

@Kengo Mecze NBA mają w sobie magię.

1

@karci0 To ja mam zupełnie odwrotnie.Każdego zazwyczaj lubie i musi któś mi naprawde podpaść zebym go nienawidził :v

1

@kerouac Możesz liczyć na mnie :v

1

@kerouac Kerłak na prezydenta.

6

@Hiacynk Liczby to nie wszystko.

0

@Jonyx Walka walką ale oni mają kapitalną kadrę i zajebistego trenejro.Obrona top1,pomoc może nie wybitna ale wystarczająca i atak też top 1 i Klopp i easy trofea robione.

0

@Norbusss99 Pokonał go bo wygrał prawie wszystkie rundy a był remis.

0

@Adamski69 Zjada nawet Messiego.

1

@Nano22 Czyli w najważniejszych kategoriach rywalizował.

2

@KapiFCB Każdy pamięta 50 pkt z Jazz :]


0

@Volk W 1 walce go zlekcewazył a w drugiej rozj3bał taktycznie.

0

@HassanMubarak Wilder powinien mieć porażke ale był wałek i zaliczyli mu remis.

18

@Homeopata8989 Ozil zajebisty ale tylko jak ma piłke przy nodze a Rudy ma wszystko.

1

Pogba nawet niezle ale jednak Sean Garnier to jest klasa. :D


0

@Katalonbar Tego nikt nie wie.Teraz grają z Atleti z którym raczej sobie poradzą.W next fazie mogą dostać kogos słabszego i zaraz półfinał będzie a potem już blisko obrony LM :]

0

@TheNekro94 No niech będzie rzucający.Wiadomo o co chodzi :v

0

@fajniag @4drian0 dzięki wariaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?