0

@Volk W 1 walce go zlekcewazył a w drugiej rozj3bał taktycznie.

0

@HassanMubarak Wilder powinien mieć porażke ale był wałek i zaliczyli mu remis.

18

@Homeopata8989 Ozil zajebisty ale tylko jak ma piłke przy nodze a Rudy ma wszystko.

1

Pogba nawet niezle ale jednak Sean Garnier to jest klasa. :D


0

@Katalonbar Tego nikt nie wie.Teraz grają z Atleti z którym raczej sobie poradzą.W next fazie mogą dostać kogos słabszego i zaraz półfinał będzie a potem już blisko obrony LM :]

0

@TheNekro94 No niech będzie rzucający.Wiadomo o co chodzi :v

0

@fajniag @4drian0 dzięki wariaty

0

@Odesseiron A to gotowce złe czy co ?

0

Świry komputerowe...przymierzam się do kupna nowego kompa (nie znam się za dobrze na tych ramach,procesorach itd) i znalazłem coś takiego.Głównie kompa pod giereczki.Ma ten prawo bytu?Dobre ma parametry itd patrząc na tą cene?

https://www.x-kom.pl/p/494722-desktop-shiru-7200-i5-9400f-16gb-2401tb-w10x-gtx1060.html

0

@xVENUMx i tak raczej bez szans z Millwauke.

0

@michal26 No ja oglądam go od kiedy go zobaczyłem w Cavs. 1 numer draftu z 2011 .Niesamowity chłop.

2

@Adamski69 Jest jaki jest ale porusza się niesamowicie.Jakby stworzony do tej gry.

1

@student97r Nie wiem czy to było w tych PO ale Kyrie to był pierwszy zawodnik który zdobył 40pkt na 70% od czasów Wilta Chamberleina.

1

Najlepszy technik w NBA w ostatniej dekadzie?


@student97r

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@itmustbejoke Kozak bo był Xavi i Iniesta
hue hue

1

@PieN za darmo czemu nie ale zablokował by młodych którzy i tak mają mało szans na granie.

8

@Filip_10 Tak to jest że nie docenia się tego co ma dopóki coś się nie spi3rdoli już konkretnie.

6

@Hiacynk Tu jest to samo gdy Barcelona przegra mecz.

3

@kerouac West Ham co rok oczekiwania duże a padaka grana jak zawsze.

0

@Hiacynk Jakby Luiz i Sokratis tak w każdym meczu grali to o panie...dzisiaj klasa.

3

@Chwytliwy Ale on dziś niezle wyglądał.Przynajmniej dla mnie

1

@KapiFCB a ja s1mpla na cache'u.

1

@Chwytliwy Ale i Matic wolny jak wóz z węglem.Wszystko robi wolno,wolno i jeszcze raz wolno.

24

@Odesseiron Pogba wyląduje w końcu w PSG.Tam jest idealne środowisko dla niego.

23

Jakby Arsenal nie sfrajerzył meczu z Chelsea to by mieli już 30 pkt i tylko 3 pkt straty do top 4 :]

0

@Hushovt Arsenal będzie w top 4 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Kibic Arsenalu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?