Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk W 1 walce go zlekcewazył a w drugiej rozj3bał taktycznie.
0
@HassanMubarak Wilder powinien mieć porażke ale był wałek i zaliczyli mu remis.
18
@Homeopata8989 Ozil zajebisty ale tylko jak ma piłke przy nodze a Rudy ma wszystko.
1
Pogba nawet niezle ale jednak Sean Garnier to jest klasa. :D
0
@Katalonbar Tego nikt nie wie.Teraz grają z Atleti z którym raczej sobie poradzą.W next fazie mogą dostać kogos słabszego i zaraz półfinał będzie a potem już blisko obrony LM :]
0
@TheNekro94 No niech będzie rzucający.Wiadomo o co chodzi :v
5
Najlepsi rzucający w ostatniej dekadzie nba.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/81231391_10158198495553463_5604879381513109504_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=kWXei00q1BYAQlEMBlrADDi9j488H2D2BUGpB2cjWnoMfVI7_zjwMwiyw&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=8ba62a0349e2482f5e09692c6dd81453&oe=5E9DD84E
0
@fajniag @4drian0 dzięki wariaty
0
@Odesseiron A to gotowce złe czy co ?
0
Świry komputerowe...przymierzam się do kupna nowego kompa (nie znam się za dobrze na tych ramach,procesorach itd) i znalazłem coś takiego.Głównie kompa pod giereczki.Ma ten prawo bytu?Dobre ma parametry itd patrząc na tą cene?
https://www.x-kom.pl/p/494722-desktop-shiru-7200-i5-9400f-16gb-2401tb-w10x-gtx1060.html
0
@xVENUMx i tak raczej bez szans z Millwauke.
0
@michal26 No ja oglądam go od kiedy go zobaczyłem w Cavs. 1 numer draftu z 2011 .Niesamowity chłop.
2
@Adamski69 Jest jaki jest ale porusza się niesamowicie.Jakby stworzony do tej gry.
1
@student97r Nie wiem czy to było w tych PO ale Kyrie to był pierwszy zawodnik który zdobył 40pkt na 70% od czasów Wilta Chamberleina.
1
Najlepszy technik w NBA w ostatniej dekadzie?
@student97r
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@itmustbejoke Kozak bo był Xavi i Iniesta
hue hue
1
@PieN za darmo czemu nie ale zablokował by młodych którzy i tak mają mało szans na granie.
8
@Filip_10 Tak to jest że nie docenia się tego co ma dopóki coś się nie spi3rdoli już konkretnie.
6
@Hiacynk Tu jest to samo gdy Barcelona przegra mecz.
3
@kerouac West Ham co rok oczekiwania duże a padaka grana jak zawsze.
0
@Hiacynk Jakby Luiz i Sokratis tak w każdym meczu grali to o panie...dzisiaj klasa.
3
@Chwytliwy Ale on dziś niezle wyglądał.Przynajmniej dla mnie
1
@KapiFCB a ja s1mpla na cache'u.
1
@Chwytliwy Ale i Matic wolny jak wóz z węglem.Wszystko robi wolno,wolno i jeszcze raz wolno.
24
@Odesseiron Pogba wyląduje w końcu w PSG.Tam jest idealne środowisko dla niego.
23
Jakby Arsenal nie sfrajerzył meczu z Chelsea to by mieli już 30 pkt i tylko 3 pkt straty do top 4 :]
0
@Hushovt Arsenal będzie w top 4 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt Kibic Arsenalu?