Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kireczkowaty wtedy jeszcze nie było balonów
11
@tristan87 W końcu coś ciekawego będzie
0
Arsenal 1:0 Auba
2
@Avada Kedavra Wyzwali cię na pojedynek w metinie
5
@kerouac Mówiłem ci żebyś wykupił premium
0
@Lord_Vader Na siłe można by i Xaviego ale on już w 2015 odszedł.
1
@Lord_Vader a no w sumie można też Inieste bo on w 2018 w Europie zakończył granie.
1
@MESSIah16 Modric
22
@ksobi wtedy kiedy zrobią wywiad z @AdrianGajewski2005
0
@Striker chyba że Info o Neymarze
6
@KSSniper Chodzi o Messiego
0
@Pablopicasso27 Nie da rady bo już go podwajają i dzieli się piłą.
1
@FC1899Barca Żeby pokazać potęge Cristiano jest tutaj dwa razy.I bardzo dobrze.
0
@MSDCbrzdyk wpisz w neta nba streams i masa tego wyskoczy.
0
@Pablopicasso27 Skonczyła się pierwsza kwarta i rzucił 23 na 80% skuteczności.
1
@Volk Bo Brodacz odpalił tryb boga.
1
Harden powinien mieć zakaz gry w NBA.To jakim on jest potworem jest niepojęte.
23 pkt w 1 kwartę !
8
@Barwindg Wielka szansa na flashscore to coś cudownego.
0
@kulek22 Jeden mam w grze ale musi jutro Chelsea przynajmniej zremisować. :d
0
@kulek22 Hah ja to samo :c United i Everton weszły a Tottenham mnie ograbił :v
1
@Chwytliwy Krzyżak na ziemi :v
1
Marcuuus Rashfooord
1
@Janiama Miałem kiedyś taką piłeczke ale ziomek mi wkopał na dach i było po piłeczce.
1
@Chwytliwy Do 20 spokojnie wbije a może więcej.
0
@Chwytliwy Rashford już ma 15 we wszystkich rozgrywkach.
1
@MarioVeB! Oj nie raczej.Chyba lepiej Chelsea z podpórką albo samą 2.
4
@NaFazieHitman Miał ciężka kontuzje przez którą nie było go prawie 3 miechy.Bardzo dobra decyzja tymbardziej że Burley to rzeznicy.
1
O proszę.Tomek Ćwiąkała komentuje United :D
0
@MarioVeB! I tak niech się cieszą że Aurier wbił samobója.