Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marcuuus Rashfooord
1
@Janiama Miałem kiedyś taką piłeczke ale ziomek mi wkopał na dach i było po piłeczce.
1
@Chwytliwy Do 20 spokojnie wbije a może więcej.
0
@Chwytliwy Rashford już ma 15 we wszystkich rozgrywkach.
1
@MarioVeB! Oj nie raczej.Chyba lepiej Chelsea z podpórką albo samą 2.
4
@NaFazieHitman Miał ciężka kontuzje przez którą nie było go prawie 3 miechy.Bardzo dobra decyzja tymbardziej że Burley to rzeznicy.
1
O proszę.Tomek Ćwiąkała komentuje United :D
0
@MarioVeB! I tak niech się cieszą że Aurier wbił samobója.
0
@DaPi No mi jeden kupon spierniczyli ale drugi uratowali bo miałem że strzelą 2 bramki.
0
@NaFazieHitman Marnowali w 1 połowie to teraz trzeba się męczyć ale dla Tottenhamu ten remis to jak porażka.
0
@Mesi12 Zaraz po Lewym
0
Ndombele jaki luz
0
Cały Tottenham.Zepsuć 3 sety i stracic bramkę.
0
@Chwytliwy i Lo Celso.
0
@barteq Pogba wrócil do gry także easy United.
0
Eriksen wraca do podstawowej 11.Może jeszcze zostanie w Tottenhamie :d
1
@barcelonaLM Właśnie poszło już na West Ham xD
0
@niepoprawniepoprawny Tam cały skład nie gra.
1
@kerouac Ja dziś tylko obstawiłem winy Evertonu,Totkow i United :d
1
@gorgota Atypowego nie przebiję ale może być git.
0
@kulek22 No ja się bałem troche to Lester dawaćpo ostatnim meczu z Live :;p
0
@Rewolucja123 United to dziś na luzie klepie to Burley.
0
@kulek22 Ja mam Everton,Totki i United za 30zł :v
0
@PawkoFCB Kozak bo Rashforda wtedy nie było
0
Taki średni ten Trent Alexander-Arnold :
4
@Adamski69 Cały mecz niestety w 10 :x
1
@A_Gomesinho_21 też tak często robie ale dziś mam chęć na angielską :D
0
@Barwindg United 1,5 brameczki ?
0
@A_Gomesinho_21 a co proponujesz innego?
48
@sendesara A ja mam wrażenie że on przegrywa rywalizacje bo nie ma głośnego nazwiska,nikt go nie zna i nie kosztuje 100 baniek.