Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kenneth99 6:15 dla chętnych.
1
LeBron James o ,,Load Management” :
– Jeśli jestem zdrowy, to gram. To nie ma dla mnie żadnego sensu. Nie wiem ile jeszcze meczów rozegram w karierze. Nie wiem ilu dzieciaków, które przyszło na mecz najbardziej chciały zobaczyć właśnie mnie.
3
@Kapitan hawk https://static.puzzlefactory.pl/puzzle/166/458/original.jpg
0
@student97r Aaaa no tak.Chociaż ten o 23 to taki średni hit xD
0
@Chwytliwy A ja mam odwrotnie.Moja mama zawsze korzystała z tych starszych telefonów a teraz niedawno na urodziny kupiliśmy jej smartfona takiego nawet wypasionego i jest zachwycona.To samo z komputerem.Nigdy nie korzystała a od pewnego czasu godzinke czy dwie spędza :v
0
@student97r Mecz o 20:30 i 23 w c+ czy może pomyliłem?
1
@Kapitan hawk No też obecnie tego show/magi czy jak to inaczej nazwać jest bardzo mało.Poza Messim to praktycznie nikt.
1
@Kapitan hawk Też prawda ale ciężko jest zastąpic takich ludzi jak Iniesta,Neymar czy Alves.
0
@Danny Gaucho Ale szczerze Ibre to bym poogolądał jeszcze w Europie.
3
@Kapitan hawk No Neymar dawał show ale przedewszystkim dużo jakości.Zreszta inaczej przeciwne drużyny reagowały gdy był Neymar w Barcelonie bo wiedzieli że gdzieś na tej lewej flance jest dzikus z Brazyli który potrafi niezle zakręcic.Messi miał wtedy też więcej swobody a Lusito to już wgl kosmos grał.
1
@kerouac Chociaż ten chyba ładniejszy
https://image.ceneostatic.pl/data/products/84704250/i-hugo-boss-ocean-edition-1513743.jpg
6
@Kapitan hawk Jestem na tak bo nie ma trików.
sombrero must have
4
@kerouac No no.
https://media.ella-juwelen.pl/catalog/product/cache/043ac4ad617ef41fe3579a24e0314685/1/5/1513703-_1_.jpg
0
@cracker Ten akurat jest smieszny ale spoko nawet :v
1
Kylian Mbappe,Kylian Mbappe.Czujecie to?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar zawieszenie ma na 3 mecze czy 1 ?
1
@Kapitan hawk Sezon 2015... masakra.Zeby 3 zawodników miało 40 bramek +
3
@Kapitan hawk uwielbiam takie mecze.Nie trzeba się denerwować i mecz załatwiony w 1 połowie :v
0
@Kapitan hawk po kursie 2,45.piekny dzień;)
1
@DaPi United Fergiego
2
@JimMorrisonFCB teoretycznie tak ale ja się skusze na 1
6
@Avada Kedavra A ja napewno nie życze tego VVD.Zbyt fajny koleś.
0
@itmustbejoke Ale i tak już ma mistrza to co za różnica.
1
Mogłoby Flamengo to wygrać bo zawsze kluby z Europy w ostatnim czasie to trofeum wygrywali.
1
@Danny Gaucho Cantona...waw a przecież to była szpica.
0
@Hiacynk A niech strzela ile chce.Zobaczymy jak na Euro Portugalia zagra,
0
@Hiacynk Zresztą Ronaldo pewnie nie będzie grał w tych meczach albo zagra po 45 minut.
0
@Hiacynk A niech strzela.Nie wiem co to ci przeszkadza.On i tak go przegoni.
2
@adi7adi8 A kiedy on nie był mocarny.Ma wszystko co potrzebuję pomocnik a do tego bardzo dużo biega.