0

@kenneth99 6:15 dla chętnych.

1

LeBron James o ,,Load Management” :
– Jeśli jestem zdrowy, to gram. To nie ma dla mnie żadnego sensu. Nie wiem ile jeszcze meczów rozegram w karierze. Nie wiem ilu dzieciaków, które przyszło na mecz najbardziej chciały zobaczyć właśnie mnie.

0

@student97r Aaaa no tak.Chociaż ten o 23 to taki średni hit xD

0

@Chwytliwy A ja mam odwrotnie.Moja mama zawsze korzystała z tych starszych telefonów a teraz niedawno na urodziny kupiliśmy jej smartfona takiego nawet wypasionego i jest zachwycona.To samo z komputerem.Nigdy nie korzystała a od pewnego czasu godzinke czy dwie spędza :v

0

@student97r Mecz o 20:30 i 23 w c+ czy może pomyliłem?

1

@Kapitan hawk No też obecnie tego show/magi czy jak to inaczej nazwać jest bardzo mało.Poza Messim to praktycznie nikt.

1

@Kapitan hawk Też prawda ale ciężko jest zastąpic takich ludzi jak Iniesta,Neymar czy Alves.

0

@Danny Gaucho Ale szczerze Ibre to bym poogolądał jeszcze w Europie.

3

@Kapitan hawk No Neymar dawał show ale przedewszystkim dużo jakości.Zreszta inaczej przeciwne drużyny reagowały gdy był Neymar w Barcelonie bo wiedzieli że gdzieś na tej lewej flance jest dzikus z Brazyli który potrafi niezle zakręcic.Messi miał wtedy też więcej swobody a Lusito to już wgl kosmos grał.

6

@Kapitan hawk Jestem na tak bo nie ma trików.
sombrero must have

0

@cracker Ten akurat jest smieszny ale spoko nawet :v

1

Kylian Mbappe,Kylian Mbappe.Czujecie to?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar zawieszenie ma na 3 mecze czy 1 ?

1

@Kapitan hawk Sezon 2015... masakra.Zeby 3 zawodników miało 40 bramek +

3

@Kapitan hawk uwielbiam takie mecze.Nie trzeba się denerwować i mecz załatwiony w 1 połowie :v

0

@Kapitan hawk po kursie 2,45.piekny dzień;)

1

@DaPi United Fergiego

2

@JimMorrisonFCB teoretycznie tak ale ja się skusze na 1

6

@Avada Kedavra A ja napewno nie życze tego VVD.Zbyt fajny koleś.

0

@itmustbejoke Ale i tak już ma mistrza to co za różnica.

1

Mogłoby Flamengo to wygrać bo zawsze kluby z Europy w ostatnim czasie to trofeum wygrywali.

1

@Danny Gaucho Cantona...waw a przecież to była szpica.

0

@Hiacynk A niech strzela ile chce.Zobaczymy jak na Euro Portugalia zagra,

0

@Hiacynk Zresztą Ronaldo pewnie nie będzie grał w tych meczach albo zagra po 45 minut.

0

@Hiacynk A niech strzela.Nie wiem co to ci przeszkadza.On i tak go przegoni.

2

@adi7adi8 A kiedy on nie był mocarny.Ma wszystko co potrzebuję pomocnik a do tego bardzo dużo biega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?