0

@GilManzano Jesli zerwał to z rok przerwy

0

@GilManzano 4 miechy temu wrzucił to


7

@matirix20 Zawodnik bardzo dobry ale cwaniaczek z niego.

2

@barcelonaLM Wiadomo że tak.W końcu to on ma najwięcej bramek w LM i w reprezentacji.

2

Dobry Depay na mikrofonie ?


4

@Kondziubarca No klasyk to nie są przelewki i zazwyczaj są ostre faule.Przyzwyczai się chłopak.

0

@student97r Lakers chyba bez Davisa

0

@NeroTFP No tak ale Kubiakowi może nie iść co często widac w ataku to akurat Bednorz by się przydał.

0

@NeroTFP I oby Bednorz też.

1

@NeroTFP No wyskok ma z innej planety.I do tego ten zawis w powietrzu.Zawsze jak grałem z bratem w fifce i w sumie nadal czasem pykam to wrzutka na Ronaldo i gol.

4

Najlepszy Jordan na świecie.


0

@Skaramuczi Alba to ziomek Messiego.On tu zostanie na zawsze.

5

@Rewolucja123 On jakiś cringowaty się wydaje.

0

0

@AlvaroHanso Nie lepiej na priv mu to napisać ?

0

@Hushovt ja ostatnio oglądam filmy ale tylko świąteczne xD

0

@Hushovt dawaj w metka lepiej a nie jakieś filmy

0

@Chwytliwy to gratuluję panie Chwytliwy.

0

@Colon ty to Colon potrafisz pocieszyć

0

@student97r ciekawe czy będzie jakiś big deal

2

@LuisSalvano Ale tu nie ma co się ogarniać.Sedzia okradł Real w 1 połowie i takie są fakty.

14

Clement sam się zaorał.

1

Casemiro MVP meczu.

1

@student97r w pierwszej połowie powinni dostać karnego.

0

A kupno skrzydłowego z topu to obowiązek.Griezmann marnuję potencjał tej pozycji.

10

Jednak te klasyki jak był Iniesta, Neymar czy Ronaldo miały coś w sobie.

10

Ile dziś niedokładności, nieudolności po obu stronach.

0

Ale Suareza kasują.ja piernicze.

11

Nie wiem jak u was ale jakoś mnie nie porywa ten klasyk.Niby coś się dzieje ale mało z tego jest.

0

Ale nasi mają pełne gacie.masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?