Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GilManzano Jesli zerwał to z rok przerwy
0
@GilManzano 4 miechy temu wrzucił to
7
@matirix20 Zawodnik bardzo dobry ale cwaniaczek z niego.
2
@barcelonaLM Wiadomo że tak.W końcu to on ma najwięcej bramek w LM i w reprezentacji.
2
Dobry Depay na mikrofonie ?
4
@Kondziubarca No klasyk to nie są przelewki i zazwyczaj są ostre faule.Przyzwyczai się chłopak.
0
@student97r Lakers chyba bez Davisa
0
@NeroTFP No tak ale Kubiakowi może nie iść co często widac w ataku to akurat Bednorz by się przydał.
0
@NeroTFP I oby Bednorz też.
1
@NeroTFP No wyskok ma z innej planety.I do tego ten zawis w powietrzu.Zawsze jak grałem z bratem w fifce i w sumie nadal czasem pykam to wrzutka na Ronaldo i gol.
4
Najlepszy Jordan na świecie.
0
@Skaramuczi Alba to ziomek Messiego.On tu zostanie na zawsze.
5
@Rewolucja123 On jakiś cringowaty się wydaje.
0
@Messibestplayerintheworld napewno? :V
0
@AlvaroHanso Nie lepiej na priv mu to napisać ?
0
@Hushovt ja ostatnio oglądam filmy ale tylko świąteczne xD
0
@Hushovt dawaj w metka lepiej a nie jakieś filmy
0
@Chwytliwy to gratuluję panie Chwytliwy.
0
@Colon ty to Colon potrafisz pocieszyć
0
@student97r ciekawe czy będzie jakiś big deal
2
@LuisSalvano Ale tu nie ma co się ogarniać.Sedzia okradł Real w 1 połowie i takie są fakty.
14
Clement sam się zaorał.
1
Casemiro MVP meczu.
1
@student97r w pierwszej połowie powinni dostać karnego.
0
A kupno skrzydłowego z topu to obowiązek.Griezmann marnuję potencjał tej pozycji.
10
Jednak te klasyki jak był Iniesta, Neymar czy Ronaldo miały coś w sobie.
10
Ile dziś niedokładności, nieudolności po obu stronach.
0
Ale Suareza kasują.ja piernicze.
11
Nie wiem jak u was ale jakoś mnie nie porywa ten klasyk.Niby coś się dzieje ale mało z tego jest.
0
Ale nasi mają pełne gacie.masakra