0

Ale nasi mają pełne gacie.masakra

0

Benzema co kręci.

1

Ale fart.Juz Real powinien mieć karnego.

0

@bixmix ja eleven dziś :v

1

Dybala jaka forma...

1

Czerwo Ramosa obstawione za drobne.Moze akurat:v

3

@Damian11 Osiągnięcia, statystyki,rekordy,trofea.Wszystko to ma CR7.

2

@jedrek7000 ja mam nadzieję na ofensywe granie a nie na badanie się przez cały mecz i wyczekiwanie na tą jedną bramkę.

3

@Colon Kiedyś będzie się dużo mówić o Leo i Cristiano.A ja będę mógł z dumą powiedzieć że oglądałem ich praktycznie cała karierę.

1

@sebasek99 hahah taa.typowy Anglik ale jakoś go lubię:v

0

@kuz Nie ty jeden :]

0

Harry Kane odwiedził dzieci w szpitalach.Fajny gest.


3

Niesamowite jest to jaki komfort drużynie daje Leon.

1

Brawo Warszawa ! Może uda się coś ugrać w tym meczu.

1

@NeroTFP Ale nadal te jego kiwki są dziwne xD

1

Kto ma Leona ten wygrywa :C

0

Kibicować Leonowi czy Polskiemu zespołowi...cięzki wybór.

0

@Alex66 Versace Eros

3

Dziś starcie siatkarskie w LM.O tyle będzie ono ciekawe bo zmierzy się Perugia naszego trenera reprezentacyjnego Vitala z polskim zespołem Verva Warszawa.Duzo kadrowiczów będzie można dziś zobaczyć.Faworytem Perugia ale nasi napewno powalczą.Transmisja w c+ od 20.

0

@LuisSalvano Kurła ja dopiero w tyg ogarniam choinkę :v

1

@NeroTFP Na eleven też git komentarz będzie bo Mati Święcicki komentuje.

0

@LuisSalvano Valencia czy Atalanta będzie rozchwytywana w next fazie.

1

@kerouac Dlatego lubie angielską bo tam ludzie żyją futbolem.Nawet na tych słabszych meczach zawsze komplet i doping przez cały mecz.I kibice nie wychodzą 10minut przed końcem tylko są do końca.Tam nie znajdziesz turystów.Klimacik angielski:d

1

@Kapitan hawk Czemu uciekasz przed mną ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano No lipa trochę ale chyba nawet jakość nie zepsuje tego meczu :p

0

@bartoszekkk Kiedyś musiało się to skończyc ale wspomnienia i tak pozostaną.

0

@LuisSalvano No ja niestety będe ogladał w elevent.Mam wykupione praktyczne całe tv sportowe na playerze ale taki mecz to wole sobie tv obejrzec. :v

0

@KamQiX Wybacz ale musze zapytać kiedy zacząłes te typy że to mnie ominęło ?:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?