Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Nocne życie..eh
1
@IronSanHybrid siada ta ostatnia nuta i to naprawdę.dobra nowość
0
@JimMorrisonFCB On już grał z Nadalem mega mecz niedawno.Chlop ma potencjał ale czy coś zdziala. Will see
0
@student97r oby bo dziś bez Russa
0
@student97r świetny mecz ale ja czekam na Houston :v
0
To niezłe Napoli.
0
@Kajtek77 To też.
5
@koziar Niech zgadnę.Ten w środku to sędzia?
0
@damiano996 Chyba nie rozumiesz
0
Stawianie handi na Lipsk to czysta przyjemność.
3:0
6
@pax O to to.Fajnie że ktoś dostrzegł słabe zawody Franka.
3
@Davvd Ale Busi dziś nie zagrał świetnego meczu.
0
@bixmix A ja się na siatke skusze. :v
0
@Transu96 dawaj fote
1
@IronSanHybrid polecam :
https://cdn.doz.pl/image/product/174654/scale/350x350
0
@amanter Nie wiem ale jak chcesz to możesz sprawdzic.
0
@Messibestplayerintheworld Nie wiadomo czy Messi by trafił :v
0
@Hiacynk Mniej bardziej ciekawi kto Wernera zgarnie.Ten to dopiero jest kocurem.
0
@Cochise A kogo byś widział w pomocy na Real?
3
@kerouac I ten buziak delikatny bo nie ma co przesadzać.
0
@Kamilos84 Czy ja wiem.Będa losowanii z drugiego miejsca także pewnie dostaną kogoś mocnego i tyle będzie gry w LM.
5
Tak napewno by było Ernesto.
7
@SeeleyBooth Milikinho ma więcej atutów.Bo i z wolnego potrafi załadować czy z zza pola karnego.Klepnąć też z nim można a z bani tez niezle strzela.No i ta lewa chodzi dobrze u niego.
3
@ksobi Widziałbym Carletto na jego miejscu.
3
@Kajtek77 Ja od pewnego czasu trzymam się daleko od tego klubu.Już za bardzo mnie pokasowali :p
0
@kerouac Jakby złapał regularność to super zawodnik.Tego mu brakuje.Tej powtarzalności dobrych meczów a nie jeden dobry i nastepny słaby i tak w kółko.
2
Ale przyjemnie się ogląda Lipsk w tym sezonie.
0
@A_Gomesinho_21 No dobra może nie słaby ale też nie jakiś wybitny.Dużo błędów popełnia.
0
Wgl to jest niesamowite bo Ter Stegen gra bardzo dobry sezon mimo to Barcelona straciła już 20 bramek a Kurtuła gra słaby sezon i Real stracił 11 bramek.
1
@Kapitan hawk Dla Cb wynik w sumie fajny :D