0

@JimMorrisonFCB Nocne życie..eh

1

@IronSanHybrid siada ta ostatnia nuta i to naprawdę.dobra nowość

0

@JimMorrisonFCB On już grał z Nadalem mega mecz niedawno.Chlop ma potencjał ale czy coś zdziala. Will see

0

@student97r oby bo dziś bez Russa

0

@student97r świetny mecz ale ja czekam na Houston :v

0

To niezłe Napoli.

0

@Kajtek77 To też.

5

@koziar Niech zgadnę.Ten w środku to sędzia?

0

@damiano996 Chyba nie rozumiesz

0

Stawianie handi na Lipsk to czysta przyjemność.
3:0

6

@pax O to to.Fajnie że ktoś dostrzegł słabe zawody Franka.

3

@Davvd Ale Busi dziś nie zagrał świetnego meczu.

0

@bixmix A ja się na siatke skusze. :v

0

@Transu96 dawaj fote

0

@amanter Nie wiem ale jak chcesz to możesz sprawdzic.

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiadomo czy Messi by trafił :v

0

@Hiacynk Mniej bardziej ciekawi kto Wernera zgarnie.Ten to dopiero jest kocurem.

0

@Cochise A kogo byś widział w pomocy na Real?

3

@kerouac I ten buziak delikatny bo nie ma co przesadzać.

0

@Kamilos84 Czy ja wiem.Będa losowanii z drugiego miejsca także pewnie dostaną kogoś mocnego i tyle będzie gry w LM.

5

Tak napewno by było Ernesto.

7

@SeeleyBooth Milikinho ma więcej atutów.Bo i z wolnego potrafi załadować czy z zza pola karnego.Klepnąć też z nim można a z bani tez niezle strzela.No i ta lewa chodzi dobrze u niego.

3

@ksobi Widziałbym Carletto na jego miejscu.

3

@Kajtek77 Ja od pewnego czasu trzymam się daleko od tego klubu.Już za bardzo mnie pokasowali :p

0

@kerouac Jakby złapał regularność to super zawodnik.Tego mu brakuje.Tej powtarzalności dobrych meczów a nie jeden dobry i nastepny słaby i tak w kółko.

2

Ale przyjemnie się ogląda Lipsk w tym sezonie.

0

@A_Gomesinho_21 No dobra może nie słaby ale też nie jakiś wybitny.Dużo błędów popełnia.

0

Wgl to jest niesamowite bo Ter Stegen gra bardzo dobry sezon mimo to Barcelona straciła już 20 bramek a Kurtuła gra słaby sezon i Real stracił 11 bramek.

1

@Kapitan hawk Dla Cb wynik w sumie fajny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?