Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jedrek7000 A co miałeś? :v
1
@Coutinho007 No jestem mega ciekawy co będzie za te 3-4 lata z Greenwoodem i Fatim.Może już będą podstawowymi zawodnikami swoich zespołów?Mega talenty.
0
@bixmix dawaj na wek pewniaki
3
@Hushovt No tak ale Greenwood nie jest podstawowym zawodnikiem tak jak Abraham a te 4 lata to ogromna róznica.Za te 4 lata Greenwood może być już gwiazdą ligi.
0
@bixmix Moze nie autobus ale to jest solidna szkocka defensywa także :D
13
@maciek1992a to tu takich nie znajdziesz bo tu sami abstynenci
1
@bixmix Ciężko bo Rangerowski bus nie jest łatwy do przebicia :v
4
@Hushovt Tylko ze Abraham ma 22 lata a Greenwood 18 xD
3
Może Ole nie jest jakimś wybitnym trenerem ale to jak wprowadza młodych do gry jest świetne.Ten Greenwood który ma 18 lat już strzelil w tym sezonie 8 bramek i ma 1 asyste.Łącznie rozegrał 900minut.
3
Coś za dobrze United w ostatnim czasie gra to pewnie baty od Evertonu w wek.
0
@Chwytliwy o lm chyba i tak bd ciężko
0
@Pawel1980 Ta Mourinho i murowanie bramki.
1
@Hiacynk i z 200 asyst chyba.
0
@Hiacynk Hejt bo w repce trochę mu nie poszło w niektórych momentach ale w klubie zawsze swoje strzelał.
1
@Hiacynk Ibra 741 i 450 bramek. bez reprezentacji.
0
@Coutinho007 Nawet niech nie gra wszystkich ale w najważniejszych meczach będzie chciał grać.I co wtedy?
2
@Transu96 Somsiedzi beda zazdrościc.
0
@Coutinho007 Tak naprawdę Suarez liczbowo nie wygląda zle w ostatnich latach.W poprzednim sezonie strzelil 25 bramek i 13 asyst.W tym ma podobne liczby do Lautaro.Cięzko przewidzieć jak będzie wygladal np za rok czy dwa.
0
@Coutinho007 Myślisz ze nie przedłuży?Jak dla mnie to on chwilę jeszcze
popyka.Zresztą oni obaj będą chcieli grac od deski do deski.I pogodzenie ich jak dla mnie będzie niemożliwe.
0
@skakun95 Ale Lusito nie odejdzie po następnym sezonie.
1
@LuisSalvano Suarez pogra jeszcze z 2-3 sezony jak sam mówił że jeszcze jest gry przed nim.Będzie to samo co Jesus ma z Aguero.
2
@Grubson06 Zmarnują chłopa dopóki jest Suarez.
0
Jakieś pewniaki na Lige Europy?
0
@takisobiektos 55 i z tego 20 w 4 kwarcie.Do tego trafił dziś 10 trójek na prawie 60% skuteczności.Po prostu król.
0
@Pablopicasso27 Harden jest geniuszem w ofensywie.Indywidualnie żaden obrońca go nie powstrzyma bo jest zbyt szybki i inteligetny.Nagina przepisy na swoją korzyść.Wszyscy obrońcy nabieraja się na te same sztuczki.Tylko system obronny na Hardena może zadziałać czyli podwojenia czy potrojenia by się pozbywał piłki itd.Giannis jest świetny bo gra zajebiscie po dwóch stronach parkietu ale nie da sie powiedziec kto jest najlepszy.
0
@Pablopicasso27 Najlepszy napewno nie bo ma braki w obronie ale napewno jest najlepszym ofensywnym w całej lidze.
1
Szykuje się swietna kwarta w Cleveland.Ile razy James będzie ich ratował. - Harden i Rockets jedynie co mogą to potankować.
8
@Bartek22 Służę pomocą i dokładnie rozegrał 186 meczy w których strzelił 106 bramek i zanotował 76 asyst.
2
@Rewolucja123 No to jest 3 sezon jego w Paryżu.Dużo kontuzji niestety gdzie nie wypada na tydzien czy dwa tylko 1-2 miesiące.
2
@Mario96w Let It Snow najlepsza a irytujących czy takich co nie lubie nie mam :v