Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pablopicasso27 Iggy to by się przydał ale w Mavs
0
@student97r Ofensywe to możesz pokazać teraz gdy jest sezon zasadniczy ale to obrona będzie się liczyć i szczerze to wierze w Rakiety ale będzie mega cięzko z ekipami z LA.
0
@student97r Będzie jak co rok.Wielkie oczekiwania a brzydko mówiąc ch... z tego wyjdzie.Słaba obrona jak co rok.A PO wygrywa się obroną a nie atakiem.Już sobie wyobrażam Westbrooka który pierniczy najważniejsze akcje.
0
@Pablopicasso27 Inne czasy i inna koszykówka.Obecnie takich statystyk się nie da zrobić.Ale dobry napewno był .Dla Embiida jest goat nba.
1
Mam nadzieję że utrzyma formę i przebije Jordana w tej statystyce.Obecnie ma 38,8 na mecz.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78850078_10158132285858463_3382675143787544576_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=A1qPKK2hhlEAQlRB91cGc1S5daU-0ua9EZFaLYeAIbTdf9pYnof3Rif9w&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=09a811980b000db28d6fb1b07d27f9b7&oe=5E872F8C
0
@student97r Szczerze ja też :D Przypadkiem znalazłem bo jest on z każdej dyscypliny siatkówki,żużla,nożnej czy kosza
0
@Kvothe07 Może Tottenham ale w sumie nie wiem.Może być cieżko na wyjezdzie z wilkami
0
@Kvothe07 Lipsk i City
0
@student97r Właśnie dziś mówili o nim w :
Ogólnie fajny programik z tego się zrobił.Wojtka się mega przyjemnie słucha.
4
@Cochise ,,Masz w worldzie zapisane linki do komentarzy z odniesiem do dat meczow i sytuacjami na LaRambli?'' -co masz do tego komentarza?Co ci się w nim nie podoba?Już nie przesadzajmy.
6
@Cochise Ale po co ma pisać coś merytorycznego?Niech se pisze co chce.To tylko rambla.Mam wrażenie że połowa jest tu spięta jak nie wiem co.
4
@Socjopata hahahahah
1
@AlvaroHanso Jak to by był zawał na rambli.
1
@Kapitan hawk I szczerze nie zdziwie się jak tak będzie.U siebie zawsze mocni.Może Odegard coś błyśnie.
4
@Norkusik Mati Święcicki najlepszy dziennikarz w PL
0
@Kapitan hawk Teoretycznie Sociedad bardziej przydayby się 3 pkt :D
1
@Socjopata Zibi próbuje grać szefa n a twitterze ale srednio wychodzi
1
@Kapitan hawk miałem pytać za kim jesteś :v
1
@jedrek7000 A co miałeś? :v
1
@Coutinho007 No jestem mega ciekawy co będzie za te 3-4 lata z Greenwoodem i Fatim.Może już będą podstawowymi zawodnikami swoich zespołów?Mega talenty.
0
@bixmix dawaj na wek pewniaki
3
@Hushovt No tak ale Greenwood nie jest podstawowym zawodnikiem tak jak Abraham a te 4 lata to ogromna róznica.Za te 4 lata Greenwood może być już gwiazdą ligi.
0
@bixmix Moze nie autobus ale to jest solidna szkocka defensywa także :D
13
@maciek1992a to tu takich nie znajdziesz bo tu sami abstynenci
1
@bixmix Ciężko bo Rangerowski bus nie jest łatwy do przebicia :v
4
@Hushovt Tylko ze Abraham ma 22 lata a Greenwood 18 xD
3
Może Ole nie jest jakimś wybitnym trenerem ale to jak wprowadza młodych do gry jest świetne.Ten Greenwood który ma 18 lat już strzelil w tym sezonie 8 bramek i ma 1 asyste.Łącznie rozegrał 900minut.
3
Coś za dobrze United w ostatnim czasie gra to pewnie baty od Evertonu w wek.
0
@Chwytliwy o lm chyba i tak bd ciężko
0
@Pawel1980 Ta Mourinho i murowanie bramki.