1

@Pablopicasso27 Iggy to by się przydał ale w Mavs

0

@student97r Ofensywe to możesz pokazać teraz gdy jest sezon zasadniczy ale to obrona będzie się liczyć i szczerze to wierze w Rakiety ale będzie mega cięzko z ekipami z LA.

0

@student97r Będzie jak co rok.Wielkie oczekiwania a brzydko mówiąc ch... z tego wyjdzie.Słaba obrona jak co rok.A PO wygrywa się obroną a nie atakiem.Już sobie wyobrażam Westbrooka który pierniczy najważniejsze akcje.

0

@Pablopicasso27 Inne czasy i inna koszykówka.Obecnie takich statystyk się nie da zrobić.Ale dobry napewno był .Dla Embiida jest goat nba.

0

@student97r Szczerze ja też :D Przypadkiem znalazłem bo jest on z każdej dyscypliny siatkówki,żużla,nożnej czy kosza

0

@Kvothe07 Może Tottenham ale w sumie nie wiem.Może być cieżko na wyjezdzie z wilkami

0

@Kvothe07 Lipsk i City

0

@student97r Właśnie dziś mówili o nim w :


Ogólnie fajny programik z tego się zrobił.Wojtka się mega przyjemnie słucha.

4

@Cochise ,,Masz w worldzie zapisane linki do komentarzy z odniesiem do dat meczow i sytuacjami na LaRambli?'' -co masz do tego komentarza?Co ci się w nim nie podoba?Już nie przesadzajmy.

6

@Cochise Ale po co ma pisać coś merytorycznego?Niech se pisze co chce.To tylko rambla.Mam wrażenie że połowa jest tu spięta jak nie wiem co.

4

@Socjopata hahahahah

1

@AlvaroHanso Jak to by był zawał na rambli.

1

@Kapitan hawk I szczerze nie zdziwie się jak tak będzie.U siebie zawsze mocni.Może Odegard coś błyśnie.

4

@Norkusik Mati Święcicki najlepszy dziennikarz w PL

0

@Kapitan hawk Teoretycznie Sociedad bardziej przydayby się 3 pkt :D

1

@Socjopata Zibi próbuje grać szefa n a twitterze ale srednio wychodzi

1

@Kapitan hawk miałem pytać za kim jesteś :v

1

@jedrek7000 A co miałeś? :v

1

@Coutinho007 No jestem mega ciekawy co będzie za te 3-4 lata z Greenwoodem i Fatim.Może już będą podstawowymi zawodnikami swoich zespołów?Mega talenty.

0

@bixmix dawaj na wek pewniaki

3

@Hushovt No tak ale Greenwood nie jest podstawowym zawodnikiem tak jak Abraham a te 4 lata to ogromna róznica.Za te 4 lata Greenwood może być już gwiazdą ligi.

0

@bixmix Moze nie autobus ale to jest solidna szkocka defensywa także :D

13

@maciek1992a to tu takich nie znajdziesz bo tu sami abstynenci

1

@bixmix Ciężko bo Rangerowski bus nie jest łatwy do przebicia :v

4

@Hushovt Tylko ze Abraham ma 22 lata a Greenwood 18 xD

3

Może Ole nie jest jakimś wybitnym trenerem ale to jak wprowadza młodych do gry jest świetne.Ten Greenwood który ma 18 lat już strzelil w tym sezonie 8 bramek i ma 1 asyste.Łącznie rozegrał 900minut.

3

Coś za dobrze United w ostatnim czasie gra to pewnie baty od Evertonu w wek.

0

@Chwytliwy o lm chyba i tak bd ciężko

0

@Pawel1980 Ta Mourinho i murowanie bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?