Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SeeleyBooth czasu ale w sumie jestem młody dosyć to jednak pieniędzy xd
3
Arsenal to chyba idzie na jakiś rekord.Ostatni ligowy mecz wygrali....6 października ! To już nawet nie jest dramat.Ciezko to w sumie nazwać.
0
@ForcaMilosz To nie ma znaczenia bo Premier League jest i najlepsza i najbardziej wyrównaną :v
0
@NGTRX Ja akurat często oglądam City i w wielu meczach gdzie tracili pkt dominowali i naprawde grali niezle ale byli nieskuteczni.A w Angli jest tak że jak ten słabszy zespół strzeli bramke to naprawde może trzymać taki wynik do końca meczu.Te ,,ogóry'' dobrze grają w obronie.
0
@NGTRX Barcelona by to samo miała gdyby miała Liverpool w lidze.Nikt nie jest w stanie ich obecnie zatrzymać i ciężko tu winić Pepa.
1
@ForcaMilosz Zresztą to widać po ostatnich mistrzostwach Barcelony która od paru lat nie ma z kim grać w tej lidze.Real w lidze od paru lat nie istnieje,Atleti coś tam robi ale mało z tego wynika a reszta to już wgl.
1
@Tasde Kelnerów to ma Hiszpania czyli Leganesy,Majorki i reszta.
1
@Esteban_ Przyznam się szczerze że jak 1 raz zaczynałem w metka to sam dałem się tak oj3bać xD.
0
@escarabajo Też nie wiem o co chodzi.
3
@Tasde Premier League to najlepsza liga.
1
@pinasmeister takim jak ty to ja ksułem
1
@Avada Kedavra Truta ze szkaty ripa
3
Czytam że na różnych stronach Guardiola się skończył,że jego City się kończy i inne pierdoły tego typu a tu patrzę w lidze:
City-32 pkt (3 miejsce aktualnie)
Inter-38pkt-lider
Barcelona-34pkt-lider
Borussia Mönchengladbach-31 pkt-lider
0
@Yoshi94 Zoba bramki Ibry i jego piętki.
0
@Yoshi94 Pokaż mi rajd zakończony bramką.Oprócz Messiego.Na poziomie top5 lig.
0
@Avada Kedavra Właśnie oglądam :v
0
@Yoshi94 Wykończenie świetne.Niech się uczy od Sona lepiej.
1
Jak ktoś chce zobaczyć jak Fabiański komentuje meczyk to dziś o 21 West Ham vs Arsenal.
1
@IronSanHybrid https://static.multimediago.pl/vod_media/repo/vod_media/WitajFranklinS01E01/media/franklin.jpg?size=258x370-0
3
@IronSanHybrid Sonaldooo
1
@karci0 Inter będzie gryzł trawę a Barcelona może wygrać ale nie musi.
1
@NGTRX Jestem ciekawy jak inni kibice swoich klubów widzą akcje tych 2 zawodników.
0
@NGTRX Czyli oceniamy cała akcje Barcelony vs bramke Sona :v
0
@Rewolucja123 Kontrola,drybling,szybkosc,wykonczenie,zwinnosc myśle żę trochę pokazał :D
0
@NGTRX Tylko strzał Suareza.Nigdy się nie ocenia całej akcji tylko strzelca.
0
@Yoshi94 To skoro Son nie zrobił nic nadzwyczajnego to czemu inni tego nie robią? ^^ Tylko Sonaldo takie coś zrobił na takim poziomie.
0
@NGTRX A to Suarez zrobił tą akcje czy zespół? :v Son sam sobie zrobił i sam strzelił.
0
@Ynek Wydaje się to łatwiejsze niż przejścia całego boiska.Tu jednak jest strzał z 5m.Niezwykle efektowany ale jednak z bliskiej odległości.Son swoją akcję robił od swojej bramki.
0
@KamQiX No tak by to własnie nazwał Lusito-efektowniejsza a u Sona trudniejsza.
1
@Ynek Niby tylko biegł ale zrób tak przez całe boisko na tym poziomie.