Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy lini Lautaro też fajnie sobie poradził z Samem.Nie ma jakiś zajebistych warunków ale silny jest chłop.
0
@Janiama Inter również nie w pełnym składzie :v
0
@SinMistico Nie wyciągnie bo maja genialnego Benza.
0
@Commando Inter też nie jest w najlepszym składzie.
6
Ale szczerze żeby obrońca dał się tak przestawić xD.Lautaro pozamiatał w tej akcji.
1
Romelu Lukakuuuu
0
Lipsk wygrywa,Dortmund wygrywa,Liverpool wygrał,Chelsea wygrywa.Coś za dobrze idzie :d
0
@SeeleyBooth I tez nie ma lidera.Wszyscy grają i są aktywni.
0
Alena co sobie kręci tą lewą nogą.No no.
11
Rezerwowy skład Barcelony>Podstawowy skład
:v
1
O mój boże ale Vidal zrobił tu robote
0
@KrystianR A kto inny miałby dostać dziś?Wiadomo że Rakieta.
7
@itmustbejoke Inter
5
@amanter gdzie wejdzie?
2
@Image Co cie w tym bawi ?
6
Ale szkoda że Riqui nie zagra.Właśnie w takich meczach można najwięcej pokazać.Mogłby się sprawdzić na dobrym przeciwniku i w meczu o taka stawkę bo dla Interu to mecz o wszystko.Szkoda.
1
@HushovtMarttial może i tak ale napewno nie Rashford.
0
@Colon Nawet na chwilę się nie zdenerwowałem proszę Pana.
2
@Mathew86 Jesus, Rashford,Depay,Werner,Martial
1
@kerouac Fajna ma fryzurkę.
0
@DaPi NBA lepiej nie obstawiać:d
4
@8Iniestazo8 Remis max
3
Bezczelny ale kipiało od niego zajebistością.Szkoda że w boksie nie ma obecnie kogoś takiego.
12
@Bykunn Takie urodzinki to relaxik na pełnej.Nawet wskazane gdy nie idzie w pracy.
2
@MontelQ No i to są balety a nie
3
@msmsms Pare razy byłem ale więcej tam było cringu niż dobrych baletów.Już wolałem w piłe z ziomkami pograć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB stawiales może na nich?:D
0
@Suarez9 mam takiego jednego @Socjopata
2
@SeeleyBooth czasu ale w sumie jestem młody dosyć to jednak pieniędzy xd