Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@krzychu1526 Ja pamiętam jak Kubica wygrał wyścig w Kanadzie.To było coś dopiero.
2
@osa91
7
@Vahn No i wyjaśnione.Zamykam temat.
:v
0
@student97r No Lillard No party
1
@Janiama Nie musisz na Dude głosować bo on i tak wygra.Nawet nie musi jakieś kampani czy programu robić.
1
@Chwytliwy Ale ludzie i tak będą ich wybierać bo nienawiść wobec Po i reszty jest zbyt potężna.Takiego komfortu PIS dawno nie miało.
9
@Kengo Pojechał do ziomka Pike.Nie widzę problemu
6
@BarcaInfo Już nie mogę się doczekać tych gierek na konferencjach.
1
@student97r Szkoda że z Okc tego nie zrobi
0
@student97r Zrobi 200 triple i dołoży pierścień i piękna kariera :p
1
@student97r Westbrook najwięcej triple double w historii? Jak dla mnie bez problemu to zrobi.
0
@SeeleyBooth zdecydowanie szkoła
0
Smutne to ale Golden State Warriors jest obecnie najgorszym zespołem w lidze.Ale chyba największym pocieszeniem dla fanów wojowników jest to że w przyszłym pewnie znów wrócą do bycią topową ekipa :v
1
@Kapitan hawk Ale trzeba przyznac że ludzie którzy zajmują się jego marketingiem itd to prawdziwi fachowcy.
2
@Kapitan hawk Piękny Cristianio
0
@Socjopata prawdziwy monster
8
@Hushovt Jesus/Werner.
5
Pierwszy trening Jose.
0
@Veb1233 Daj mu chociaż szansę :D
7
@Veb1233 Pasuje mu biały kolor.
5
@Czarny19 Jakie pośmiewisko?Mou z United wycisnął maxa.Liga europy,puchar Angli,puchar ligi czy 2 miejsce w lidze z tym składem to kosmos.
0
@Sawik_10 A miałem Cb zapytac właśnie o to bo pamiętałem że jestes fanem Spurs :v
5
@Socjopata Zoba jaki ekspert będzie teraz
1
@student97r Wczoraj świetnie razem z AD grał.
6
@viscajasiek Ale tam ma bardzo dobry skład.
0
@student97r No właśnie.Tymbardziej że to jest naprawdę dobry zawodnik.Nie wiem jak będzie u niego z formą ale jeśli chociaż pokaże połowe tego co kiedys to będzie fajnie :d Stare czasy się przypomną :p
0
@student97r No w sumie tak.Każdy myślał że Melo już nie wróci... :D
0
@student97r Desperacja Blazers?
0
@Colon Rashford z meczu na mecz wspina się.Dobrze się go ogląda :dd
3
@MarioVeB! Przydały by się sparingi z taką Anglią/Chorwacją czy nawet Rosją.