0

Niemcy jaka koncówka...wow 2:0

1

Niemcy póki co rewelacja.Gdyby można było odmłodzić Grozera o 10 lat.

0

@TheNekro94 No takiego jak on to nie ma o tym profilu.Przy takich warunkach może łamać każdy blok jak chce.

1

Michieletto jest unikalnym siatkarzem.Niedość że ma 2.11 wzrostu to jeszcze lewa rączka.Potężna kombinacja.


0

@Stinger_ Wlosi sa bardzo niewygodni.Jak maja swoj dzień to na bloku dzialaja cuda.Tam wszyscy maja po 2 metry.

0

@Stinger_ Dla nas bardzo niedobrze jesli bedziemy w finale z nimi.

14

Last dance Bartka na igrzyskach.Ile razy musiał to przeżywac i odpadać.


3

@NeroTFP1 Jesli bysmy wygrali IO to mysle ze to pewniak do MVP turnieju

14

Ktoś zobaczy 4/14 w ataku Tomka a on dzisiaj był cichym bohaterem.Jego obecność czuć po prostu.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820387830465511818

1

@mekston Fajnie jakby Brazole dzis ograli USA

6

Nikola zawsze twardy a jednak czasami się nie da.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820388212193263833

2

Kuba Kochanowski to szef

1

No i się robi cieplutko.

0

Mogl Janusz pyknąc sobie srodek w tej kontrze.Leon i Kurek i tak klepią po 30 ataków.

1

@mekston Nie lubie wracac do tego co bylo ale to powinno być 3;0.Trzeba walczyć.Wszystko mamy w tym meczu.

5

Bartek na zagrywce dzis jak Ronaldo przy wolnym.Na przełamanie.

0

Król jest jeden Wilfredo Leon

0

Jak przegrywasz sety gdzie jestes slabszy to troche jest inaczej gdy przegrywasz tak naprawde wygrany set.

0

Czy Tomek miał aż tak beznadziejną piłke na 24:23?Juz chyba bym wolal pelne ryzyko i najwyzej spartoli

1

Nie wiem jak my przegrywamy tego seta...masakra

5

@NeroTFP1 Mysle ze nikt nie rozumie

0

Kaczmarek to ma złoty dotyk xd

0

Brawo Kureeeeeek

1

Gwizdali juz takie piłki na tym turnieju

1

A mogło byc 18;15...aj szkoda

4

@kulek22 I to boli ich bo bez Sterna to jak Barca bez Messiego

1

Ile razy ten blok nas ratował i budował mecze.To chyba nasz największy atut i nieważne jaki jest trener.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem ale mam nadzieje ze beda szybkie reakcje jesli cos bedzie sie dziac...

2

Ten sklad co ostatnio.Myslalem ze Semeniuk jednak wjedzie za Fornala


1

@MesQueUnClub96 Mocny to był rok Nadala ale nie bylo zdrowia na drugą część.Szkoda ze nie udało się tego Wimbledonu dokończyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?