Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemcy jaka koncówka...wow 2:0
1
Niemcy póki co rewelacja.Gdyby można było odmłodzić Grozera o 10 lat.
0
@TheNekro94 No takiego jak on to nie ma o tym profilu.Przy takich warunkach może łamać każdy blok jak chce.
1
Michieletto jest unikalnym siatkarzem.Niedość że ma 2.11 wzrostu to jeszcze lewa rączka.Potężna kombinacja.
0
@Stinger_ Wlosi sa bardzo niewygodni.Jak maja swoj dzień to na bloku dzialaja cuda.Tam wszyscy maja po 2 metry.
0
@Stinger_ Dla nas bardzo niedobrze jesli bedziemy w finale z nimi.
14
Last dance Bartka na igrzyskach.Ile razy musiał to przeżywac i odpadać.
3
@NeroTFP1 Jesli bysmy wygrali IO to mysle ze to pewniak do MVP turnieju
14
Ktoś zobaczy 4/14 w ataku Tomka a on dzisiaj był cichym bohaterem.Jego obecność czuć po prostu.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820387830465511818
1
@mekston Fajnie jakby Brazole dzis ograli USA
6
Nikola zawsze twardy a jednak czasami się nie da.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820388212193263833
2
Kuba Kochanowski to szef
1
No i się robi cieplutko.
0
Mogl Janusz pyknąc sobie srodek w tej kontrze.Leon i Kurek i tak klepią po 30 ataków.
1
@mekston Nie lubie wracac do tego co bylo ale to powinno być 3;0.Trzeba walczyć.Wszystko mamy w tym meczu.
5
Bartek na zagrywce dzis jak Ronaldo przy wolnym.Na przełamanie.
0
Król jest jeden Wilfredo Leon
0
Jak przegrywasz sety gdzie jestes slabszy to troche jest inaczej gdy przegrywasz tak naprawde wygrany set.
0
Czy Tomek miał aż tak beznadziejną piłke na 24:23?Juz chyba bym wolal pelne ryzyko i najwyzej spartoli
1
Nie wiem jak my przegrywamy tego seta...masakra
5
@NeroTFP1 Mysle ze nikt nie rozumie
0
Kaczmarek to ma złoty dotyk xd
0
Brawo Kureeeeeek
1
Gwizdali juz takie piłki na tym turnieju
1
A mogło byc 18;15...aj szkoda
4
@kulek22 I to boli ich bo bez Sterna to jak Barca bez Messiego
1
Ile razy ten blok nas ratował i budował mecze.To chyba nasz największy atut i nieważne jaki jest trener.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem ale mam nadzieje ze beda szybkie reakcje jesli cos bedzie sie dziac...
2
Ten sklad co ostatnio.Myslalem ze Semeniuk jednak wjedzie za Fornala
1
@MesQueUnClub96 Mocny to był rok Nadala ale nie bylo zdrowia na drugą część.Szkoda ze nie udało się tego Wimbledonu dokończyć.