Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Traba727 Ten gem mogl dac seta
0
@mekston Nie wiem czemu tak daleko stał przy brejkach.Dla mnie to był strzał w stope
1
@mekston Zakopał się Carlos trochę od pewnego momentu.Ten gem z pierwszego pewnie jest w glowie.
0
@mekston Brejk dla Novaka
0
Najlepszy mecz Novaka w tym roku to napewno.Bardzo mało błędów popełnia i niesamowicie pewny na returnie
2
@mekston Nie jest to dzien Carlosa troche.Za duzo z pilek ktorych robi punkty nie wpada.
1
@mekston Ale Carlos jeszcze wróci,wierze w to
1
@barcelonaLM Jak ktos ma wrocic w tym meczu no to Carlos
1
@mekston Ten kurs był troche zawyżony
0
1:0 w setach dla Novaka.No to teraz długa droga dla Carlosa w tym meczu
0
@agaFCB Świetny return od Serba
0
@mekston Ciezko bylo odpowiedziec,klasa Serba
1
Ważny mini brejk dla Serba.Teraz to on dyktuje warunki.
0
@norbi77 Pewnie nawet najgorsze miejsca były drogie
0
@mekston Świetny mecz
1
Sprawiedliwy ten tiebreak dla ich obu.Obaj mieli szanse na łamaki i niech sie dzieje wola nieba.
0
Setówka dla Serba
1
Ale te gemy Carlosa i Novaka są przepychane
0
@Traba727 No Serb tez na limicie
1
Carlitos po cienkiej linii już chodzi w tym secie
0
Novak co się wydarł xd
2
@partymaker Novak mial 40:0 i to zmarnował
0
@mekston Seta ma jeszcze pod kontrola bo to on podaje ale pytanie czy ten gem nie będzie w głowie
2
Popsuł Carlos tego gemika
0
Carlos najlepiej gra przy rownowadze xd
0
Tyle brejków i dalej nic.Niesamowity gem.
0
@mekston I chyba nie wezmie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston No i podaniem kosił
1
Ale widać różnice między Serbem tutaj a na Wimbledonie.Tam zgaszony tak naprawde od początku a tu koncetracja i gdy trzeba zagrać najlepszą piłke to ją gra.